Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 346, kokku 483 EsimeneEsimene ... 246296336344345346347348356396446 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 901 kuni 6 920, kokku 9659
  1. #6901
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    miks omaha nl5-te pole zoomis, nl2-stjärgmine tuleb nl 10 kohe.
    +1 võiks nagu olla jah, väga ootan seda

  2. #6902
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Lucky you :) Tavaliselt tuleb teadetis postkasti jaaaa siiis peab tiptap järgi minema.
    Kui igal pool on need teatised samasugused, siis selle peal on kirjas, et 'Info saadetise tellimisest koju ja blabla numbril xxxxxxxx, kuhu helistades saad kellaaja ka valida, millal nad selle sulle koju toovad. Tasuta.

  3. #6903

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas eestlastele ka mingi aeg iphone versioon võimalikuks osutub? Hetkel tarkvara on telefonis olemas app poest aga kui sisse tahan logida ütleb et pead laadima eestlaste versiooni pokerstars.ee st. Nagu ma aru saan siis seda ei eksisteerigi veel?

  4. #6904

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    6max HT-sid hetkel ülimalt huvitav mängida, pimepanused ei tõuse 10/20 jäädavalt lol :D

  5. #6905
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    HT-hu-s ka madistan mingi eestlasega juba 20 minutit, timebank ka ei tiksu pmst võibki jääda mängima.....sellist asja polegi varem näinud prt scr ja küsin kaotuse korral bi tagasi

    E: blindid ei tõuse, timebanki pole, käisin rahulikult vetsus, tegin kohvi ja midagi ei juhtunud. Mõnus kino. Loodan, et vastane poodi ei lähe vms
    Viimati muudetud jasssass poolt : 05.06.12 at 09:57

  6. #6906
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Rigged, mis rigged. Võin kinnitada. Ma nt mängin juba kolmandat tundi praegu samu 6-max hüperturbo s&g-si seal. Kui muidu saab keskmiselt 10 minutiga see läbi, siis seekord mitte. Esmalt olid pooled vennad lauas disconnected ja neile anti igale miski 5 min aega igale käigule ja kui selle aja jooksul ei ilmunud, siis loeti oma ante või blindi jagu allinnis olevaks-et nuppe neilt ka kuidagi kätte ei saanud ikka.
    Siis mingi aeg olid tüübid tagasi, olin selleks ajaks mingi 15 turnat käima pannud-aga ennäe. Blindid enam ei tõusnud. Mängi siis rõõmsalt 15 laual 10/20 blindidega. Üle tunni aja nühkimist ja siis 3 viimast lauda järel ja tuleb kiri-turniir peatatud tehnilistel põhjustel. Juba pool tundi see kirjake. Krt kui see ple rigged, mis siis veel-tilti ajab lausa.
    Panin kell 9 sessi käima-kui nt tõesti oleks kell 10 kuhugi minema pidanud...pool bk-i samal ajal mängus, mis ei paista niipea lõppevat-mis siis tegema nt oleks pidanud??

  7. #6907
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas kellegil on sellist jama olnud, et (HT) laud avaneb, ma olen sitting out ja vastane varastab mu chippe. Lihtsalt tiksud ja kirjutad chatti, et mis toimub - ise oled lihtsalt sitting out.

  8. #6908
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Niki, paar korda on juhtunud sellist asja jh kunagi-ka kergelt tilti ajav oli...

  9. #6909
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis jama PokerStarsis toimub? Nädalavahetusle panin rahad cashoutima ja siiani on pending ning saan canceldada, reedel pean Eestis lahkunud olema ja arvestasin, et nädalaga peaks üle tulema.

    Kellegil veel Stars to SEB pendib?

  10. #6910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis jama PokerStarsis toimub? Nädalavahetusle panin rahad cashoutima ja siiani on pending ning saan canceldada, reedel pean Eestis lahkunud olema ja arvestasin, et nädalaga peaks üle tulema.

    Kellegil veel Stars to SEB pendib?
    Mingi kamm on seal jah. Ma võtsin Swedi välja, küsiti dokumente (kuigi olen neile juba korra saatnud). Siis läks päev aega ja tehti tavapärase kiirusega ülekanne ära (24h). MB-sse tegin cashouti, jõudis tavapärase 2h asemel järgmisel päeval. Standardid on muutund raisk, enam ei saa kindel olla nende peale...

  11. #6911
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Mingi kamm on seal jah. Ma võtsin Swedi välja, küsiti dokumente (kuigi olen neile juba korra saatnud). Siis läks päev aega ja tehti tavapärase kiirusega ülekanne ära (24h). MB-sse tegin cashouti, jõudis tavapärase 2h asemel järgmisel päeval. Standardid on muutund raisk, enam ei saa kindel olla nende peale...
    Pumperil peaks ka samast ajast pendima + fyte rääkis täna analoogsest probleemist, mis Sinu, et küsiti dokusid.

  12. #6912
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kas kellegil on sellist jama olnud, et (HT) laud avaneb, ma olen sitting out ja vastane varastab mu chippe. Lihtsalt tiksud ja kirjutad chatti, et mis toimub - ise oled lihtsalt sitting out.
    Kunagi aitas vähemalt kui kiirelt soft kinni ja uuesti lahti, siis olid tagasi.

  13. #6913
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei tea mis summadest te muidugi siin räägite ja kas see cashoudi kiirust mõjutab aga ise tegin 200 EURi MB-sse reedel ja oli umbes tunniga kohal. Kui väga kiirelt raha vaja läinud olen ka paymentservices@ emailile kirjutanud et kas nad saaks kiiremini nuppe vajutada...

  14. #6914

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul pendib reede hommikust alates swedi. Mõned korrad on security checki tehtud kuid siis alati märge ilmunud selle kohta pending cashoudi alla.

  15. #6915
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Kunagi aitas vähemalt kui kiirelt soft kinni ja uuesti lahti, siis olid tagasi.
    ok ty, teine kord tean. kirjutasin muidu chatti, et wtf why i am sitting out, tegin screen shoti ja saatsin starsi koos turna nr. kandsid tagasi sisseostu

  16. #6916
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ja vastane ainult irvitas ja õgis blinde nagunii :)

  17. #6917

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kiire küsimus:

    Kumb on kiirem cashout versioon, kas läbi Skrilli või Direct Bank transfer? Olen mõlemaid ka varem teinud.

  18. #6918
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Skrilli pidavat momentaanselt minema, ise pole kasutanud, though.

  19. #6919

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    directi kasutan ise siis tuleb ca 2-3 tööpäevaga üle, skrilli läheb suht insta jah, paar h tavaliselt, aga kuna ammu pole kasutand, siis ei tea kaua skrillist panka tuleb.

  20. #6920
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Skrilli läheb jah max paari tunniga üle, aga sealt edasi Swedi saab kiirelt aga Sebi läheb ka mitu päeva.
    Kõige parem Skrilli kaartiga majandada, saad paari tunniga raha kätte ja kasutada seda juba poes/sularahana. Või tuttava kaudu arveldada kellel kaart on...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES