Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 350, kokku 483 EsimeneEsimene ... 250300340348349350351352360400450 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 981 kuni 7 000, kokku 9659
  1. #6981

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Rebuy turnad on hoopis teine teema...1.1R turnal on keskmise sisseostu suurus koos rebuyde ja addonidega kindlasti palju suurem, kui 1.10$, pigem umbes 5.50$ kanti.

  2. #6982
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas tõenäosus 20 000 mängijaga ja 400 mängijaga turnadel 10% sisse jõuda pole siis sama?

  3. #6983
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kas tõenäosus 20 000 mängijaga ja 400 mängijaga turnadel 10% sisse jõuda pole siis sama?
    Kindlasti mitte.

  4. #6984

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    http://www.youtube.com/watch?v=fJZVg...feature=relmfu

    Vastuseks sulle 20000 ja 400 mängijaga turnade kohta.

  5. #6985

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kle wolli, sa mängi kõigepealt 1 selline turniir läbi, vaata palju rebuysid läheb. 20-30 rebuyd on 3x turbo puhul tavaline, tavaliselt saab addoni eest 10x algstacki. Nii suurest fieldist läbi hammustada on sada korda raskem kui mingil Trio lambiturnal. Ja palun vii ennast enne natuke kurssi kui selliste küsimustega siia tuled.

    Neeger Justin Bieber was just hilarious! :D

  6. #6986

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Kindlasti mitte.
    Kindlasti on sama. Tõenäosus täpselt sama, ehk 1:10 le. Vahet ei ole kas pead 10% sisse jõudma 20000 mängijaga või 400 mängijaga turnal. Töenäosus hakkab rolli mängima siis kui hakkame vaatama esikohale jõudmist. See on vastavalt 1:20000 ning teise turniiri puhul 1:400

  7. #6987
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    http://www.pokerstars.ee/poker/tourn...icro-millions/
    Kena feil $$$$$$$$$seeonmiljonivise$$$$$$$$

  8. #6988
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Kindlasti on sama. Tõenäosus täpselt sama, ehk 1:10 le. Vahet ei ole kas pead 10% sisse jõudma 20000 mängijaga või 400 mängijaga turnal. Töenäosus hakkab rolli mängima siis kui hakkame vaatama esikohale jõudmist. See on vastavalt 1:20000 ning teise turniiri puhul 1:400
    imo ei ole sama. kergem on 20k mängija hulgas 2k koht saada kui 400 mängijaga turniiril 40. koht.

  9. #6989

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    On küll sama - kuna me räägime TÕENÄOSUSEST mitte kergusest. Sama suur tõenäosus, ehk nn pooltel kordadel saad 2 mängijaga sngl esimeseks ning sama suur tõenäosus on saada 10000 mängija puhul 5000 mängija hulka. Tõenäosuse juures ei saa arvestada mängijate oskuski.

    Kui sa väidad, et 20K mängija puhul on kergem saada 2k koht kui 400 mängija puhul 40 nes koht siis 10 mängija puhul esimese koha saamine peaks olema suht võimatu?

  10. #6990
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sinu teooria järgi peaks siis Iveyl olema 50% võimalus minu vastu HU matchil?

  11. #6991

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Modem yhenduse peale olete üle läinud? lobby refreshib end migni 30 min tagant parimal juhul

  12. #6992
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kle wolli, sa mängi kõigepealt 1 selline turniir läbi, vaata palju rebuysid läheb. 20-30 rebuyd on 3x turbo puhul tavaline, tavaliselt saab addoni eest 10x algstacki. Nii suurest fieldist läbi hammustada on sada korda raskem kui mingil Trio lambiturnal. Ja palun vii ennast enne natuke kurssi kui selliste küsimustega siia tuled.

    Neeger Justin Bieber was just hilarious! :D

    Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.Sest seepärast,et ma ei lähe iga "lambi" kaardiga all-in,nagu ilmselt sina ja paljud teised.Kõige rohkem on mul läinud 4-5 rebuyd selle turniiri peale.Tavaliselt on läinud 0-2 rebuyd(seda ka seepärast,et ma ei ole alati juurdeostu teinud,kui olen stacki ära kaotanud).Täiesti edukalt võib ennast rahadesse mängida vaid sisseostu(1.1$) ja add-on`iga(1$).Kuidas on sellisel PokerStars turniiril sada korda raskem rahadesse jõuda,kui Triobeti turniiril??? Kallekusta,ometi keegi,kes saab asjadest õigesti aru,nagu mina.Siiski väike parandus.Tõenäosus=kergus. Tõenäosus(kergus) võita ei olene turniiril osalejate arvust,sest rahadesse jõuab alati 10% mängijatest.Ma ei saa aru,kuidas te sellest lihtsast ja loogilisest asjast aru ei saa???
    Ja selleks ma siia tulingi,et saada kinnitust,kas ma saan sellest asjast õigesti aru.Ei teadnud kuhugi mujale minna,kust saaksin vastused nendele küsimustele.Öelgu siis keegi,kust ma saaksin vastused nendele küsimustele?
    Mõni admin võiks öelda,kuidas asjad tegelikult on.Kas tõenäosus(=kergus) turniiril rahalistele kohtadele(10% sisse) jõuda oleneb turniiril osalejate arvust.Loogika ütleb küll,et ei olene.

    Tänan!

  13. #6993
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.Sest seepärast,et ma ei lähe iga "lambi" kaardiga all-in,nagu ilmselt sina ja paljud teised.Kõige rohkem on mul läinud 4-5 rebuyd selle turniiri peale.Tavaliselt on läinud 0-2 rebuyd(seda ka seepärast,et ma ei ole alati juurdeostu teinud,kui olen stacki ära kaotanud).Täiesti edukalt võib ennast rahadesse mängida vaid sisseostu(1.1$) ja add-on`iga(1$).Kuidas on sellisel PokerStars turniiril sada korda raskem rahadesse jõuda,kui Triobeti turniiril??? Kallekusta,ometi keegi,kes saab asjadest õigesti aru,nagu mina.Siiski väike parandus.Tõenäosus=kergus. Tõenäosus(kergus) võita ei olene turniiril osalejate arvust,sest rahadesse jõuab alati 10% mängijatest.Ma ei saa aru,kuidas te sellest lihtsast ja loogilisest asjast aru ei saa???
    Ja selleks ma siia tulingi,et saada kinnitust,kas ma saan sellest asjast õigesti aru.Ei teadnud kuhugi mujale minna,kust saaksin vastused nendele küsimustele.Öelgu siis keegi,kust ma saaksin vastused nendele küsimustele?
    Mõni admin võiks öelda,kuidas asjad tegelikult on.Kas tõenäosus(=kergus) turniiril rahalistele kohtadele(10% sisse) jõuda oleneb turniiril osalejate arvust.Loogika ütleb küll,et ei olene.

    Tänan!
    Loogika ütleb küll, et kui sa mängid 1.1 rebuy 3xturbot 2. sisseostu ja 1. add-on`ga siis sinu tõenäosus sinna 10% hulka jõuda ei ole kuigi suur. Tundub, et sa kipud siin kombaini aurumasinaga võrdlema. Rahalistele kohtadele jõudmine sõltub xxxxxx arv erinevatest teguritest seal hulgas ka turniiril osalejate arvust, tasemest, sisseostust, sinu skillist, netiühendusest, mängukeskkonnast.....joodud Lauaviina hulgast, diivanipadjast, ämmast, koerast, UFO-dest

  14. #6994
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Loomulikult on suurema rahvaarvuga mängijatest 10 prossa sisse jõudmine raskem. Mida suurem field seda kauem kestab mäng ja edasi jõuavad paremad mängijad (tõenäoliselt). Võta näiteks sunday million või see sama 1.1usd 60k guaranteed rebuy vs nt 1.50 usd sng 10 mängijat pakun, et viimases ehk saad esikoha tänu luckile ala 1/10 aga selleks, et suure fieldiga cashida peab skilli olema rohkem.
    P.S Starsis on tase tõenäolisemalt ka kõvem ning selleks et 1.10 60k guaranteed rebuyd mangida broneeri oma kassast ca 10 usdi ( siit ka vastus miks sisseost nii odav on).

  15. #6995
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.
    ( Click to show/hide )

  16. #6996

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kõigepealt Wolfrek tee endale selgeks terminite tähendused. Tõenäosust ei saa kuidagi sõnaga kergus samastada. Kui sa üritad siin rääkida sellest, kui kerge on ühe või teise turniiri struktuuriga rahadesse saada, oled sa täiesti valesti väljandanud ennast.

  17. #6997
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sa lihtsalt üritad öelda, et pokerstars on turniiride poolest maailma parim pokkerituba kus mängida! See on kindel fakt ning enamus kui mitte kõik mängijad on sinuga nõus.
    Ülejäänud bs, mis sa ajad on....

  18. #6998
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellegile veel tundub nagu täiesti normaalne teema oleks tiba off-topicuks läinud?

  19. #6999
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    176

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Loomulikult on suurema rahvaarvuga mängijatest 10 prossa sisse jõudmine raskem. Mida suurem field seda kauem kestab mäng ja edasi jõuavad paremad mängijad (tõenäoliselt). Võta näiteks sunday million või see sama 1.1usd 60k guaranteed rebuy vs nt 1.50 usd sng 10 mängijat pakun, et viimases ehk saad esikoha tänu luckile ala 1/10 aga selleks, et suure fieldiga cashida peab skilli olema rohkem.
    P.S Starsis on tase tõenäolisemalt ka kõvem ning selleks et 1.10 60k guaranteed rebuyd mangida broneeri oma kassast ca 10 usdi ( siit ka vastus miks sisseost nii odav on).
    Ometi keegi,kes oskas enda seisukohta(õiget) ka põhjendada.Seda juttu ma juba usun.Skilli all mõtled sa oskusi(mis kaarte mängida,milliseid mitte,kui suuri tõsteid teha jne)? Skilli mul on.Selleks ei pea just geenius olema,et teada,milliseid kaarte mängida ja milliseid mitte ning kui suuri tõsteid teha.Turniiridel olen 1010 - AA ja A10-AK flopis peaaegu alati all-in läinud.Halvemate "kätega" lähen harva all-in(kui vähe mängijaid,freeroll jne).PokerStarsis on tase kõva rahalaudades.Väikese ostuga turniiridel üldiselt mitte.paljud lähevad turniiridel igasuguste suvaliste kätega all-inn.Teoorias peaks olema selliseid fishe kerge võita.Minul ei ole see kahjuks tihti õnnestunud,sest mul on olnud palju unlucky.Eile näiteks mängisin PokerStars $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $60K Gtd] turniiri.90 minutit pidasin vastu(juurdeostu perioodi lõpuni).Kusjuures tegin vaid ühe juurdeostu.Add-on`i ostsin muidugi ka.Peale pausi lõppu olin BB ja sain esimeseks käeks AA.Kõik peale SB foldisid.SB(stäkk 100 000) tegi väikese tõste(7000).Mina(stäkk 50 000) läksin AA-ga all-in.Vastane callis.Tal oli Q10.Minu käsi oli palju parem.SB sai flopist 10 paari ja turnilt 10 kolmiku.Ja nii ma turniirilt välja langesin.Ajab ikka vihale küll selline unluck.Ja seda on mul kahjuks kuhjaga olnud.Pidevalt olen kaotanud olukordades,kus minu käsi domineerib.Ei tea,millest selline ebaõnn tingitud on,aga nii ta kahjuks on pidevalt olnud:( Triobetis ka:(

  20. #7000
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    Skilli mul on.Selleks ei pea just geenius olema,et teada,milliseid kaarte mängida ja milliseid mitte ning kui suuri tõsteid teha.Turniiridel olen 1010 - AA ja A10-AK flopis peaaegu alati all-in läinud.Halvemate "kätega" lähen harva all-in(kui vähe mängijaid,freeroll jne).
    Mis su kasutaja Starsis on kui saladus pole. Ega sa juhuslikult
    ( Click to show/hide )
    ei ole?.... kui oled siis olen näinud sind vist laudades. Tundub, et jagad küll juba natuke

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES