Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 353, kokku 483 EsimeneEsimene ... 253303343351352353354355363403453 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 041 kuni 7 060, kokku 9659
  1. #7041
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Mul Pokerstars ilgelt lagib, proovisin uuesti tarkvara peale võtta aga ei midagi, vahest töötab normaalselt.
    Youtube videosi laeb ylikiiresti ja netis saab surfata ka väga kiiresti.
    Hakkab juba vaikselt koppa ette viskama et siuke jama koguaeg, kui tähtsal käel ma sit out!!!
    Milles võib probleem olla???
    Ma pm lõunast saati Starsis sees olnud ja 0 lagi.

  2. #7042

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!

  3. #7043
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?

  4. #7044

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?
    miks kinni pandi?

  5. #7045
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.

  6. #7046
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti
    Haha tõsiselt või.

  7. #7047
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    No idea, lihtsalt küsisid id kaardi koopiat ja maksust pilti. Saatsin kohe samal päeval ära. Järgmisel päeval tuli vastuseks, et cropped or resized copy. Tegin uue. See sobis, AGA. Nüüd soovisid sellist toredat pilti, kus ma hoian käes enda näo kõrval id kaarti ja pidi kõik korras olema kui selle ära teen. Obv tegin ära ja nüüd 6 päeva ootand.
    No mida veel? Kas järgmiseks pead kirjutama suure sildi «I PokerStars» ja siis saatma neile sellise pildi?

  8. #7048
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis sildi, ikka rinnale pead kirjutama ja järgmisena nõutakse otsaette tätoveerimist.

  9. #7049
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Ma hetkel ei kasuta progresi kuna palju mix game mängin, aga jah praegu töötab juba 3h normaalselt, pole probleeme olnud.Eks ma uuri enda yhenduse asja veel aga ikkagist olen katsetand ja nett jookseb muidu buenolt!
    Kui probleemid jätkuvad, kirjuta meile, kontrollime su logi faile ja muud. Vahest saame selliste olukordade puhul aidata.

  10. #7050
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Pokerstarsi support keeldub kirjadele vastamast. Account on frozen juba pea 2 nädalat. Viimase sisulise kirja saatsin 6 päeva tagasi ja see saadeti case managerile edasi. 2 päeva tagasi saatsin lihtsalt supporti päringu küsimusega, kaua ma ootama pean? Seegi saadeti lihtsalt edasi. Mis nali see on?
    Ma su casei küll ei tea, aga tean, et kui see saadeti eraldi spetsialistile, võivad sellised olukorrad oodatust kauem aega võtta (kogu info kokkukorjamine, vastused teistelt mängijatelt, juhul kui see sinu case puhul aktuaalne)
    Seega soovitan oodata ja võimalikult palju koostööd teha, et sinupoolt oleks asi võimalikult selge. Mis tundub, et sa oledki seda teinud. Seega kahjuks tuleb oodata.

  11. #7051

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kunagi ammu ( 2,5 aastat tagasi ) kui mängimist alustasin tegin pokerstrategy kaudu ps-i kasutaja ja sain 50$ free. Nüüd tahaks depoda umbes 700$, aga kas see tähendab et welcome bonust ma siis ei saa? Ja kui ei saa, siis mis koodi peaks kasutama ?

  12. #7052
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Ma su casei küll ei tea, aga tean, et kui see saadeti eraldi spetsialistile, võivad sellised olukorrad oodatust kauem aega võtta (kogu info kokkukorjamine, vastused teistelt mängijatelt, juhul kui see sinu case puhul aktuaalne)
    Seega soovitan oodata ja võimalikult palju koostööd teha, et sinupoolt oleks asi võimalikult selge. Mis tundub, et sa oledki seda teinud. Seega kahjuks tuleb oodata.
    Saatsin tavalisse supporti ka eile ühe kirja ja olin vähe kuri nendega.

    We do apologize for the delay in providing response

    It is not our intention to appear careless to your request, your
    account at the moment

    Your account is undergoing a standard security check, the purpose
    of this is to assist us with identifying who our players are, and
    to establish that they are indeed legitimate players.

    Upon successful completion of this process, we will be notifying
    you with no more delay.

    We will contact you again upon completion of the review process
    on your account, and thank you for your understanding and
    patience in the meantime.


    Kas tõesti võtab standard security check 10 päeva aega?

  13. #7053

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Päris naljaks tõesti juba. starsil mingit phone supporti pole, et saaks asjad kiiremini korda ?

  14. #7054
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?

  15. #7055

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus,et kuna kasutan pokerstars.com clienti ja see on registreeiritud mu vana austraalia aadressi peale, hetkel elan juba eestis ning ei plaani tagasi minna, et kas mul on võimalik kuidagi VIPpoest asju tellida, võtsin internetist ka selle vip poe FAQ lahti ja seal oli kirjutatud, et kui soovid teise aadressi peale saata siis saada neile eraldi kiri, nii.. Proovisin siis ükspäev vip poest omale pusa tellida, seal oli valikutes et muuda aadressi, seda ta laseb teha, aga riiki ei saa muuta. ning seal tuleb kohe peale seda panna linnuke, et see aadress on korrektne. Seega küsimus, et kas siis on üldse võimalik kuidagi lasta asju eesti saata või mitte ?
    Pead kolima .EE-sse imo.

  16. #7056
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jama on lihtsalt selles, et mul on konto ühendatud ka aussi kontoga mis endiselt toimib, kaarti ei tahaks ka ära vahetada kuna see on master card ja eesti visaga pole suurt midagi teha

  17. #7057
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Supporti kiri.

  18. #7058
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStars korraldab 19. augustil freerolli mängijatele, kes koguvad 100 pokkeripunkti kasutades PokerStarsi mobile appi. Punktide kogumiseks on aega 15. augustini.

    Auhinnafondis on $100 000 ja lisaks 100 parimat mängijat saavad omale iPad3 tahvelarvuti koos erilise PokerStarsi ümbrisega!

    http://www.pokkeriprod.com/2012/07/17/pokerstars-mobile-app-freeroll/

  19. #7059
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Neetud mobiilne stars. Pean nüüd uue androidi endale sellepärast ostma :(

  20. #7060
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Eeldasin et ei pea oma Xperiasse Starsi installima, aga siiski tuleb seda teha :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES