Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 357, kokku 483 EsimeneEsimene ... 257307347355356357358359367407457 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 121 kuni 7 140, kokku 9659
  1. #7121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Peale tänast restarti lakkas osades laudades toimimast auto rebuy. Seoses sellega tekkis mul järgnev kahetsusväärne olukord. Obv olin unustanud reloadida. Mis arvate, kas peaksin starsi supporti saatma arupärimise ja küsima hüvitist, kuna ilmselgelt nende kala tõttu jäin ilma 155$?

    Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1849570
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $419.89
    BB: $477.31
    UTG: $447.40
    UTG+1: $192.40
    MP: $212.06
    CO: $465.06
    Hero (BTN): $244.84

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A A
    1 fold, UTG+1 raises to $10, 2 folds, Hero calls $10, 1 fold, BB calls $6

    Flop: ($32.00) 5 7 A (3 players)
    BB checks, UTG+1 bets $15.28, Hero calls $15.28, BB calls $15.28

    Turn: ($77.84) Q (3 players)
    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $40.00, BB calls $40, UTG+1 folds

    River: ($157.84) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $112.00, BB raises to $362, Hero calls $67.56 all in

    Final Pot: $516.96
    BB shows 7 7
    Hero shows A A
    Hero wins $514.16
    (Rake: $2.80)
    Enda tähelepanematusest tekkinud viga, mille eest küll midagi ei tohiks saada.

  2. #7122

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.

  3. #7123
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    No ma olen ikkagi seisukohal, et minu tähelepanematus on tingitud nende softi poolsest kalast ja seega saatsin kirja ära. Eks näis, mis vastatakse. Hoian asjaga kursis.
    Mina ja ka tõenäoliselt PokerStars on seisukohal, et nemad on tulnud just SINULE vastu, investeerinud aega ja raha ning teinud sinule mängimise mugavamaks auto reloadi näol. Kui sina hakkad seda neile ette heitma ja PokerStars peaks reaalselt raha maksma siis on neil odavam näitena see feature eemaldada.

    Muideks pokkerimajanduse mõttes on auto reload halb - PokerStars tahaks, et kõikidel mängijatel oleksid võimalikult väiksed stäkid. Nõrgem mängija kaotab nii vähem aga PokerStars saab selle pealt sama palju raha.

    Analoogse näitena tooksin, et kui sul on nupud 1/2 pot, 3/4 pot ja pot. Sa oled harjunud alati panustama POT drawisel boardil, seekord nupud kadunud ja paned oma lohakusest pool panka. Fish tõmbab draw kokku, sa kaotad stäki ja sa lähed süüdistama PokerStarsi, et teie pärast tõmbas fish välja ehk sai oddsid.

    Lisaks veel, et sellise juhtumi puhul on ettevõttel -ev maksta raha, kuna seda saaks abuseda (ala flipi seisus flippad pooliku stäkiga - kaotad stäki siis nõuad raha, võidad oled vait) või siis väiksemad võrgud, kus reload kogu aeg jamab: ipoker, merge, cake siis need peaksid olema ammu pankrotis.

    PS! Kui sa üritad siin mingit paralleeli tuua PokerStarsi disconnect poliitikaga, kus VIP mängijaid HUSNG-des refunditakse siis peaksid mõistma, et üks on sinu lohakus ja teine halb netiühendus, mis kindlalt fikseeritud ning mängijatele vastu tulemine.

  4. #7124

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma tegelikult mõistan sind väga hästi ja oleksin üllatunud, kui tuleb positiivne vastus neilt. Kuid siiski küsija suu pihta ei lööda ju

  5. #7125

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    155$ on arvel. Superb klientidest lugupidamine starsi meeskonna poolt.

  6. #7126

    Thumbs up Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tahtsingi siinkohal just öelda, et tõenäoliselt saad raha küll selle eest, sest atm on siiski tegu nende kalaga. On neil ju koguaeg auto reload töötanud ja siis ükskord ei tööta, julgeks väita, et nt mingi tarbijakaitseseadus võiks ju siinkohal olla tarbija aka pokkerimängija poolt, kuna tarbija ei pea olema see kes teenusepakkuja teenust kontrollib vaid teenusepakkuja peab ise see olema ja tarbijal on kehva teenuseoakkumise korral õigus kaebus ja kahjunõe teha. Olgugi et tõenäoliselt stars on ainuke tuba mis tuleb sellisel korral üldse mängijale vastu, aga nagu varem näha, siis on seda ikka juhtunud nagu nt ranka mainitud husng mängijal kes dc-s ja imo lõpuks sai vist mingi 8k$ ulatuses tagasi pappi + pastilaa hiljuti kirjutas et mingi regular ütles fishile mway potis, et ära calli pastilaal on set ja fish foldiski ning pastilaa saatis kirja ja sai pappi fishi ülejäänd stäki eest(ma loodan et see mingi level ei old:D). Aga tundub et kui isegi tahaks siis starsi supporti vastu ei saakski midagi halba öelda ja pole muud teha kui lihtsalt öelda props ja keep up the good work. Hea on et mõni selline pokkerituba üldse leidub

  7. #7127
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas Teil ka cashier jamab juba mitmendat päeva?

  8. #7128
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul jääb 1bi $ kontol kinni ja 2bi € kontol kinni.

  9. #7129
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kas Teil ka cashier jamab juba mitmendat päeva?
    Jah tõepoolest probleemid tekkisid mängijatel kellel on vana PSi versioon, palun laadige alla kõige uuem versioon ja kui ei aita, palun kirjutage klienditoele koos logifailidega, vaatame olukorra üle!

  10. #7130
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul eile oli nii et mängisin tournat, cahi ei teinud, lõppes tourna ära, cashierist vaatasin et 20$ on kuskilt in play, ühtegi lauda ei olnud lahti ega kuskile ei olnud treganud. tegin softile restardi ja siis kadus see 20$ ära lihtsalt, juurde ei oldud pandud kontole. kuna weekend player siis eriti arvet ei pea palju peaks kontol olema seega ei teagi kas see 20$ oli minu raha või lihtsalt mingi bug..

  11. #7131
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    see oli bug..endal samamooid

  12. #7132
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Miks Redspadele neid 0,55 3xturbo satikaid seekord nii vähe oli :S?

  13. #7133
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul ka jamab see cashier, näitab valet balancet ja laudadel olev rahasumma ka mööda. proovin 3 korra ka installida uuesti starsi, aga kui siis ei tööta, siis vast jah võtan ühendust supordiga

  14. #7134
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sama kala siin. soovitus starsile - ärge nõudke logifailide saatmist. liiga paljudel see häda.

  15. #7135

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere
    Ning sama jama cashieriga ka siin pool.
    Kliendi versioon - 6.203 / server version 995

  16. #7136

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    +1
    Sama jama cashieriga.
    Kliendi versioon - 6.203 / server version 995

  17. #7137

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul peale viimast update (3 päeva tagasi oli vist) stars uimab pidevalt, kellegil veel sama jama?

  18. #7138
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    yep turnad uimavad täiega ja cashieri jama ka

  19. #7139

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Stars ikka nii bugine, aeg vist tuba vahetada.

  20. #7140
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Stars veab praegu FullTilti käima, sellest ka need bug-id ja lag-id, ei ole just lihtne aurumasinaga kombaini käima tõmmata

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES