Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 365, kokku 483 EsimeneEsimene ... 265315355363364365366367375415465 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 281 kuni 7 300, kokku 9659
  1. #7281
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?

  2. #7282
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?
    Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?

  3. #7283
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Saada Starsi eurod Swedbanki eurodeks?
    huvitav mõte.. siis võtab stars 1% vahelt.
    • How are PokerStars’ exchange rates calculated?
    • PokerStars’ exchange rates are calculated using the current mid-market exchange rate provided by Reuters, plus a margin of 1%. The rates are updated on a regular basis throughout the day.PokerStars will waive this margin, as long as the funds are used to play the games, not for currency speculation or any other purpose. Effectively, this means that currency conversions performed in the PokerStars client will use the Reuters mid-market rate without any adjustments.
      PokerStars will use Reuters' mid-market rate without any adjustments for any deposits or cashouts that are performed in a supported account currency (US Dollars, Euro, British Pounds or Canadian Dollars). For deposits and cashouts in other currencies, PokerStars will waive half of the 1% margin, making the effective margin 0.5%.
      Note that where PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate.
      PokerStars reserves the right to change the way exchange rates are calculated without notice.
    aga palju siis vahelt võetakse kui starsist saadan dollarid swedi?

  4. #7284
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    no teed endale € konto ka starsi cashieri. Mängid mõned € lauad. Mängid veel natuke. Ja siis kannad €€€ välja €€€ kontolt. Ei ole seal mingit protsenti vahel imo.

  5. #7285
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma pole aru saanud, et üldse midagi kaotaks. Pideval daalad välja kandnud. Imo enne viimast kinnitavat klikki näed mitu euri need daalad väärt. Täpselt see summa ka mu kontole alati ka laekunud on.

  6. #7286
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kunas tulevad ZOOMi MTT-d?

  7. #7287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Krt ma ei saa aru persse vabandust aga ps lagib mul pidevalt,siis disconnectib ja kui ma HU mängib ajab see ikka rämedalt tilti.Net töötab kõik hästi paned mingi video youtubist laadima ja laeb kiirest.Proovisin ka tarkvara unistallida ja siis jälee peale võtta ikka krt yks sama jama.

  8. #7288

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?

  9. #7289

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Äkki on viga ikka ebastabiilses elioni yhenduses ?
    tee modemile restart (voolujuhe välja paariks minutiks) - mul aitas see lagi vastu

  10. #7290

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Point see et nett töötab mul laitmatult, mõtlen kui surfata või midagi allalaadida, ei saa pointile pihta kus võib olla kala?Aga mul muidu netipulk.Sõbral töötab jumala hästi tal ka netipulk.

  11. #7291

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kui suur on teenustasu kui ma Starsi dollareid Swedbanga eurodeks saadan?
    midagi ei võta vahelt imo. olen täpselt dollarites ümmargused eurosummad välja kalkuleerinud ja täpselt nii palju on ka kohale tulnud.

  12. #7292

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas basiilik Vaata postitust
    Krt ma ei saa aru persse vabandust aga ps lagib mul pidevalt,siis disconnectib ja kui ma HU mängib ajab see ikka rämedalt tilti.Net töötab kõik hästi paned mingi video youtubist laadima ja laeb kiirest.Proovisin ka tarkvara unistallida ja siis jälee peale võtta ikka krt yks sama jama.
    Mul sama jama, ei ole netipulk ega midagi, elisa parim kodulahendus...ei ole lähiaja probleem, vaid juba kuid kestnud jama

  13. #7293
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***


  14. #7294

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Mul sama jama, ei ole netipulk ega midagi, elisa parim kodulahendus...ei ole lähiaja probleem, vaid juba kuid kestnud jama
    Täna võtsin Emt pole siiani probleeme olnud, töötab ülihästi, aga eks aeg näitab, muidu olen katsetand Tele2 ja Elisa Minti.

  15. #7295
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis värk sellega on ,et kui tahad välja kanda nt 500$ siis osa summa tahab mb se ja osa Swedi saata ? Korraga swedi kõike ei saa.

  16. #7296
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    MBst oled viimati sissemakse teinud

  17. #7297
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    moneybookerisse tuleb algne deposit tagasi kanda ,ülejäänud kanna sinna kus tahad.

  18. #7298
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    The presentation entailed what is to be a complete overhaul of the Pokerstars client for the first time ever, all lobbies and the overall design of the client will be changed with emphasis on making it as easy as possible for recreational players to go from clicking the 'Create account' button to getting pitched their first two cards. Also the 300~ players who attended the event will be the very first to get to test the new software (sick brag).
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...76/index7.html

  19. #7299

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Mis värk sellega on ,et kui tahad välja kanda nt 500$ siis osa summa tahab mb se ja osa Swedi saata ? Korraga swedi kõike ei saa.
    ülifrusrteeriv asi. ainukene lahendus on saata supporti kiri ja nad eemaldavad moneybookersi jäädavalt

  20. #7300

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kellelegi veel cashoudiga jama? valin summa ei juhtu mitte midagi ning casheir freezib põhmst :S

    korduvalt proovinud kuid tulemus sama :/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES