Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 367, kokku 483 EsimeneEsimene ... 267317357365366367368369377417467 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 321 kuni 7 340, kokku 9659
  1. #7321

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jes tnx lammas on ikka lammas. Seda mõtlesin jah.

  2. #7322

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas individual88 Vaata postitust
    Arvutiks on Mac ja telefoniks Iphone- Kummagi agregaadiga ei saa mängida . ee keskkonnas. Kui kaua neid asju seal arendatakse ma ei saa aru? Just arvuti kasutamise poole pealt. Maailm Õunastub igapäevaga aina rohkem ja selle jaoks, et saaks kõik oma meelt lahutada, mõnda turniiri mängida, raha teile sisse tuua jne, pean ma mingi PC käkiga mängima.
    Korduvalt olen küsinud mingit asjalikku vastust Esindaja käest- Vastus on et pane enda Macile Wind peale ja ole õnnelik-täielik jaburus.
    Iphonega kui lähen eesti lingile siis ütleb et IOS tuleb varsti.
    Kas PokerStars'i esindajal oleks võimalik kommentaar anda. Ka ennast on virtualiseerimine ära väsitanud.

  3. #7323
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Mul satelliitide kohta väike segadus. Oletame, et 3 piletit garanteeritud ja alguses osalebki ainult 3 mängijat. Lähevad kohe alguses esimeste kätega kiirelt all-in, 1-2-3 kohad jagatud ja piletid oleks nagu olemas. Sel juhul late reg lihtsalt pannakse kinni jah ? Kujutan peaks ette mingit stsenaariumi kus keegi langeb kohe kolmandana välja ja siis viis minutit hiljem näiteks regab uus mängija, kes justkui võiks ju uuesti kolmandana välja langeda, aga muidugi on kuidagi selle peale mõeldud ilmselt.
    Alles hiljuti oli mingile turkale satikas kus garanteeriti 4k piletit, regas 3,3k, turna algas...ja lõppes samaaegselt. Easy print.

  4. #7324
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kuidas starsi zoomi käsi salvestab?

    kas action mis toimub pärast minu fast-foldimist salvestadakse ka HHsse?

  5. #7325

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kuidas starsi zoomi käsi salvestab?

    kas action mis toimub pärast minu fast-foldimist salvestadakse ka HHsse?
    Jah

  6. #7326
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Inevitable Vaata postitust
    Kas PokerStars'i esindajal oleks võimalik kommentaar anda. Ka ennast on virtualiseerimine ära väsitanud.
    Tere,

    Kahjuks hetkel informatsiooni hetkel pole, kuid kinnitan, et oleme korduvalt seda teemat tõstnud ja teeme seda jätkuvalt, me pole unustanud. Saatsin Teie idee/tagasiside meie Eesti Country Managerile.

    NB! Mobiilne pokker on Eestis saadaval ka iOs seadmetele, kui Applei poest ei tööta, soovitan proovida alla laadida otse oma seadmele kasutades allolevat linki:

    http://itunes.apple.com/ee/app/poker...526072221?mt=8

  7. #7327

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul mingi bug hyper turbo HUSNG'des, ei anna rematchi akent enam peale turkat ette. Valikutes pole "keeldu rematchist" ka peal. Pärast tänast uuendust on see jama. Kellelgi veel sama probleem ?

  8. #7328

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tahan raha kanda pokerstarsist oma pangakontole, pole seda varem teinud. Nüüd olen igasuguseid pangaväljavõtteid ja koopiaid ja screenshotte ja telefoniarveid saatnud nädal aega ja ikka leitakse mingi viga ja tahetakse midagi uut. Kas see oleks kõik olemata olnud, kui ma oleks lihtsalt oma pangakontolt mingi 5€ starsi kandnud? Ei teinud seda sellepärast, et siis on mingi ooteaeg sissekande ja väljakande vahel, nüüd see aeg kõvasti ületatud muidugi.

  9. #7329
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui dokumente nõutakse, siis reeglina varasem sissekanne ei aita seda vältida. Mul tavaliselt on piisanud seebikarbiga tehtud fotodest ja asi ok. Võin ka eksida muidugi aga loogika ütleb et kontroll on nagunii vajalik sinu kui kliendi huvides juba.

  10. #7330

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.

  11. #7331
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul SEB omaga mõned aastad tagasi polnud mingeid probleeme.

  12. #7332

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.
    Imo on sul suht nuts käsi. Kindlasti nõustus PS litsentsi saamisel teatud tingimustega ja kui sa pokerstars.ee-ga liitumisel sisestasid vähemalt isikukoodi ning saatsid hiljem ID-kaardi koopia, siis oleks antud hetkel isegi rumal leppida ainult väljamakse summaga.

  13. #7333
    FPP Pro Kasutaja Gang Starr avatar
    Liitus
    Sep 2012
    Asukoht
    training
    Postitusi
    231

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Mul mingi bug hyper turbo HUSNG'des, ei anna rematchi akent enam peale turkat ette. Valikutes pole "keeldu rematchist" ka peal. Pärast tänast uuendust on see jama. Kellelgi veel sama probleem ?
    remtachi aken tuleb aga kaks varianti olnud kas acceptin ja ika canceldab või siis insta canceldab :/

  14. #7334
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma käisin pangas järel sellel nõutud statemendil, maksis 1,60€ aga ikka ei sobinud neile, kuna kuupäev oli pastakaga kirjutatud. Taheti uut. Muidu Swedbanki templid ja värgid ilusasti olemas. Ajuvaba.
    Peaks €1 eest tegema teenuse, kus saadan bank-statemente välja. Asjad, mida nii lihne võltsida ja küsitakse ainult bürokraatia eesmärgil. Kui ei eksi siis litsentsi andja (regulaatori) nõue.

  15. #7335
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    miks te eesti.ee-st ei saada statementi?

  16. #7336

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    miks te eesti.ee-st ei saada statementi?
    Räägi lähemalt?

  17. #7337
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Räägi lähemalt?
    Elukoha päringu saad näiteks teha eesti.ee kaudu. Mul oli vaja Triobeti saata, nemad ise lausa ütlesid, et seda vaja.

  18. #7338
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jah sealt saab e-mailile saata .pdf kus su nimi,aadress jne

    ja hea asi veel et sealt saab otse panna pokerstarsi e-maili ehk siis mitte sina ei saada vaid @eesti.ee otse saadab starsile kirja ehk siis v6imatu petta vms, t2iesti safe v2rk

    //

    "Eluase" alt

    niisama saad .pdf alla laadida ja saata "Elukohatõend PDF kujul"

    v6i otse e-mailiga starsile saata "Enda ja oma alaealiste laste andmete päring (Rahvastikuregister)"

    ///

    kui otse saadad siis pead obv enne r22kima et nad teaks toimetaja@eesti.ee-lt e-maili checkida
    Viimati muudetud q_q poolt : 14.10.12 at 16:35

  19. #7339
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?

  20. #7340
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?
    selline probleem on, et kui üritad lauda istuda ja keegi jõuab sinust ette (ehk istub sinu koha peale), siis lööb laua automaatselt kinni. vanasti tuli mingi eraldi pop up, et "this seat is taken" vms ja laud jäi ikka lahti ja lasi uue koha valida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES