Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 370, kokku 483 EsimeneEsimene ... 270320360368369370371372380420470 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 381 kuni 7 400, kokku 9659
  1. #7381

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas on võimalik Pokerstarsi clientit niimoodi seadistada, et mind logitakse automaatselt mingi X aja pärast välja, kui ma pole aktiivne vms

  2. #7382
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui kauaks mul FTPst saadud supernova jääb kui ma pole kordagi see aasta üle 6500 punkti teeninud?

  3. #7383

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui FTP Midyear bonuse ajal cashout teha, siis bonus kaob ära?

  4. #7384

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sain läbi ftp starsi veidi T$. Kas seda on võimalik rahaks ka vahetada?

  5. #7385
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kui kauaks mul FTPst saadud supernova jääb kui ma pole kordagi see aasta üle 6500 punkti teeninud?
    ilmselt aasta lõpuni, sest kaks kuud võid "skippida" ja aasta lõpus läheb VPP count nagunii nulli.

  6. #7386
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    PokerStars Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere kõik,

    Hetkel läheb meil väga kiireks, üritan foorumis hakata vastama nii pea kui võimalik, kuid palun ainult natuke kannatust, nagu teate on hetkel meie kirjad eeliseks ja neid voolab igalt poolt. Seega soovitan ikkagi supporti kirjutada, kust saame kohe asja uurida.

    Ma luban,et PokerStarsi poolt üritame kõik probleemid/küsimused lahendada nii kiiresti kui võimalik. Väga vabandan ebamugavuste pärast mis see Teile tekitada võib, loodan Teie mõistmisele ja arusaamisele.

  7. #7387

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere!
    Mul on nimelt selline probleem, et ma registreerisin pokerstarsi accounti kui olin Austraalias ja nüüd ma ei saa seda muuta eesti omaks.
    Mul ei ole ette näidata viimase kuu arveid kuna elan üürikorteris mitme inimesega, aga saan ette näidata , teha pilti Eesti Passist ja Id kaardist.
    Kas oleks võimalik muuta oma account Eesti omaks?
    Mu kasutaja pokerstarsis on arx26.

    Ettetänades,
    Argo

  8. #7388
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Hei,

    Kas mõni asjatundja teab, kummas väärigus on kasulikum oma BR-i hoida, kas eurodes või dollarites?

  9. #7389
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Eesti pangakonto väljavõte peaks ka sobima aadressi tõendamiseks, samuti eesti.ee portaalist välja võetud elukohatõend.

  10. #7390
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Hei,

    Kas mõni asjatundja teab, kummas väärigus on kasulikum oma BR-i hoida, kas eurodes või dollarites?
    Kuna taal on viimasel ajal euro suhtes tugevnenud siis hoiaks taalas.

  11. #7391
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sain 3x10$ boonust.
    keegi oskab öelda mille eest? kas saan ka neid pärast cash outi?

  12. #7392
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    euro to dollar oli pikka aega alla 1,2? Praegu näitab 1,28 seega vist oleks mõitslik kõik eurod dollariteks vahetada?
    On mõni selline ka siin, kes kasutab seda kõikumist ära?

  13. #7393

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    sain 3x10$ boonust.
    keegi oskab öelda mille eest? kas saan ka neid pärast cash outi?
    Arvan, et sul mingi FTi boonus jookeb lihtsalt. Vaata järgi My bonus status cashieris.

  14. #7394
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kuna taal on viimasel ajal euro suhtes tugevnenud siis hoiaks taalas.
    expert analysis, miks sa pokkeriga aega raiskad, hakka forexit crushima

  15. #7395
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane Vaata postitust
    Arvan, et sul mingi FTi boonus jookeb lihtsalt. Vaata järgi My bonus status cashieris.
    thanks.
    FT boonus oligi.

  16. #7396

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Keegi oskab öelda kui kiiresti support vastab? Bronze star ei sobi mulle kohe üldse.. Vastust olen ka oodanud ca 12h

  17. #7397

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Keegi oskab öelda kui kiiresti support vastab? Bronze star ei sobi mulle kohe üldse.. Vastust olen ka oodanud ca 12h
    ma ootasin kaks päeva, kannata veel natuke.

  18. #7398
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    On keegi teadlik ka kas see FTP midyear boonus vabaneb mingite osadena?

  19. #7399

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    10 taala kaupa

  20. #7400

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sellise kirja sain siis kui küsisin miks mind bronzeks jätsid
    Hello,

    Unfortunately, we cannot grant your request. Please note that
    the VIP status was based on which status you would have earned at
    Pokerstars if you'd played the same amount here instead of at
    FTP. As such, you didn not play enough in the 12 months
    preceding the shutdown of FTP to earn a higher VIP status.

    If you have any further questions, please let us know, and thank
    you for making PokerStars your choice for online poker.

    Regards,

    William
    PokerStars VIP Team
    Väga retsi nalja tehakse mu kulul, kohe kohe oli black card member saabumas..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES