Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 375, kokku 483 EsimeneEsimene ... 275325365373374375376377385425475 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 481 kuni 7 500, kokku 9659
  1. #7481
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ei tea, ise pole täheldanud mingisugust vahet. aga ilmselt miski vahe on sentides maybe. ma kannan Samposse.

  2. #7482
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minul on usd valitud preferred currencyks, ehk väljamakse soovil ma sisestan summa USD-s. Enne viimast confirmationit ta kuvab minu summat kui X USD(Y EUR) ja kohale saabub alati summa, mis on eurides. Ma ei usu, et on vahet, aga riista pakule ei pane.

  3. #7483

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Praegu tundub, et läheb kauem, kui usd kanda.

  4. #7484
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust


    küsin veel igaksjuhuks üle sest aasta arvud ei klapi.

    sain FTPlt supernova ja kui ma nüüd lõpetan starsis mängimise siis kaob mul supernova alles 2013 märtsi lõpp ära jh?
    30. november ehk selle kuu viimasel päeval kaob ära ju.

  5. #7485
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui ma ennast cashilaudadest ära bännin siis tähendab see seda, et ma ei saa zoomi mängida aga turniire ja sng-sid saan?

  6. #7486
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    jes

  7. #7487

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


    variatsioonile see siis.

  8. #7488

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tere,
    mul selline probleem, et tahaks teha deposiiti PokerStarsi ja vaja on sisestada bonus code "pokerschool1", mille sain www.pokerschoolonline.com -ist. Mingi SnG quizi teema. Igatahes see kood ei tööta.
    Ja kui eelmine nädal tegin esimese deposiidi, siis kood EE100 ka ei töödanud. Pidin leppima EE100K-ga, millegipärast see töötas.

    Teab keegi midagi tarka öelda?

    Või äkki on olemas veel mingi kolmas boonus kood, teistkordsel deposiidil?

    Tänud.

  9. #7489
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    EE100 peab töötama esimese deposiidi puhul. EE100K on reload boonus ja saad 100k freerolle mängida, vist 4 tükki päevas oli neid.

  10. #7490
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    30. november ehk selle kuu viimasel päeval kaob ära ju.
    kunagi kuskil räägiti et FTPs saadud supernovat on võimalik hoida ka järgmine aasta.
    need aastarvud ja info seal pildil peaksid valed olema.

  11. #7491
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuidas unistallida pokerstars?

  12. #7492

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    See suur, et mul on pandud maksimum turniiride sisseostuks miski 20 doltsi vist.
    Ja chati pole, kas kuidagi on võimalik, et saaks täna õhtul veel seda limiiti tõsta, tahaks ME mängida?

  13. #7493
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Kuidas unistallida pokerstars?
    ControlPanel-Uninstall programs- pokerstars

  14. #7494
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Kuidas unistallida pokerstars?

    ma einnäe muud varianti. sa oled ilmselt maakas, lähed ja lööd oma läpaka vallavanemale vasta pääd sodiks ja siisootad. mida ma ka ei ntia

  15. #7495
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas jannom Vaata postitust
    Tere,
    mul selline probleem, et tahaks teha deposiiti PokerStarsi ja vaja on sisestada bonus code "pokerschool1", mille sain www.pokerschoolonline.com -ist. Mingi SnG quizi teema. Igatahes see kood ei tööta.
    Ja kui eelmine nädal tegin esimese deposiidi, siis kood EE100 ka ei töödanud. Pidin leppima EE100K-ga, millegipärast see töötas.

    Teab keegi midagi tarka öelda?

    Või äkki on olemas veel mingi kolmas boonus kood, teistkordsel deposiidil?

    Tänud.
    Kui tegid tesid ära ja lubati boonus, palun kirjuta peale uut deposiiti, lisame manuaalselt :)

  16. #7496
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kihog Vaata postitust
    mul samad asjad staris. saatsin supporti kirja. ja öeldi, et kõik ok ikka, et samad tingimused, mis tavalistel supernovadel. ehk siis 6,5k vpp kuus ja min 2 kuud võid üle lasta. ja lisati veel, et 2013 pead ikka 100k vpp ära tegema, kui 2014 tahad supernova olla. et siis endistele FTP grindijatele väga mõnus uudsis.


    variatsioonile see siis.
    tänks.
    väga hea.

  17. #7497
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    tänks.
    väga hea.
    Sorry jäin vastamisega hiljaks, kuid Kihogil on õigus, just tahtsin sama kirjutada.

  18. #7498
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ControlPanel-Uninstall programs- pokerstars
    Eitea ei saanud jagu,tegin formati nüüd

  19. #7499

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ju ma olen loll aga, kuidas saan raha väljakandmisel eelmisel korral salvestunud krediitkaardi nr muuta?

  20. #7500
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kle kanna panka, tuleb kiiremini üle. ise kandsin ka kunagi koguaeg VISA-le üle. Nyyd juba üle aasta panka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 19 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 19 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES