Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 380, kokku 483 EsimeneEsimene ... 280330370378379380381382390430480 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 581 kuni 7 600, kokku 9659
  1. #7581
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tõmba pokerstars.ee installikas alla. vb sul .com

  2. #7582
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lasin juba .ee maha ja tõmbasin uuesti ning ikka sama.

  3. #7583
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Starsis sai regularide limiit täis, saada supporti kiri oma murega, nad saadavad sulle VIP RSA tokeni, mille külge on implementeeritud alkomeeter, sisselogimiseks saad koodi ainult siis kui 2 promilli puhud.

  4. #7584

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuidas selle Starsi konto taastamisega oli, kui vahepeal soovitud vanus täis tiksunud?

  5. #7585
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 225

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Kuidas selle Starsi konto taastamisega oli, kui vahepeal soovitud vanus täis tiksunud?
    Sind aitab klienditugi: support@pokerstars.ee

  6. #7586
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas ma olen ainuke kellel Stars vaheldava eduga kinni viskab????

    Elutilt 4 turnat kõikides jooksen nagu KUNINGAS, ja lihtsalt 2 korda Juba KK ajal kokku jooksnud, panen errori kasti kinni ja avan, siis jälle tunniks korras, aga Kunnidest on kahju.

  7. #7587

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma alates laupäeva pärastlõunast vahelduva eduga mänginud ja ei ole praeguse hetkeni probleeme olnud.

  8. #7588
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke kellel Stars vaheldava eduga kinni viskab????

    Elutilt 4 turnat kõikides jooksen nagu KUNINGAS, ja lihtsalt 2 korda Juba KK ajal kokku jooksnud, panen errori kasti kinni ja avan, siis jälle tunniks korras, aga Kunnidest on kahju.
    elu kogemus ütleb, et üldiselt on tegemist enda neti kalaga. aga vb need algoritmid on uut moodi töötama hakanud.:D

  9. #7589
    Jube Noob Kasutaja Nylander avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    175

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sind aitab klienditugi: support@pokerstars.ee
    aga support saadab suure kirja ....., ja seal on juttu pokerstars.com tarkvara allalaadimisest, mille peale antakse url aadress http://www.pokercheckraise.com/ee/PokerStarsInstall.exe, mis ei ava, veits googeldasin ja see teema on foorumites läbi käinud, aga selget lahendust ei antud kuskil, milles probleem.

  10. #7590

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas ainult mina laggin jubedalt? Mitu FT käsil ja võimatu stars midagi teha, muidu nett nagu jookseb :S

  11. #7591
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Kas ainult mina laggin jubedalt? Mitu FT käsil ja võimatu stars midagi teha, muidu nett nagu jookseb :S
    Jep, täpselt sama siin. 30/1500 järel ja nüüd stars näitab tõelist palet. :(

  12. #7592

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Jep, täpselt sama siin. 30/1500 järel ja nüüd stars näitab tõelist palet. :(
    Ok mul nüüd funkab.
    Aga sellest pole enam kasu, kuidas ma seletan starsile, et kui 3 meest oli alles olin kindel chipleader ja tagasi sisse saades olin ma turnalt out

  13. #7593
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kirjutadki, et Isle of Man serveritel oli connection 0% teatud ajavahemikus ja sul oli selline ja selline stack, worth a try, raha ära nagunii ei võeta.

  14. #7594

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma tegin pildi ka, sellest et Isle of manil oli ühendus maas.
    Saatsin neile selle pildi ja lisaks teksti, et ma olin kindel chipeader kui nett kadus. Aga seda ei saa keegi tõestada, et ma oleks selle/need turnad ka võitnud.
    Anyway eks näha ole, mis nad välja pakuvad.

  15. #7595

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui ma ID ära verifyn ID-lugejaga, siis peaks saama cash oute teha eks? Lasin ära protsessida, keegi teab kaua aega võib minna?

  16. #7596

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Miski 35h läks u kuu tagasi

  17. #7597

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Kirjutadki, et Isle of Man serveritel oli connection 0% teatud ajavahemikus ja sul oli selline ja selline stack, worth a try, raha ära nagunii ei võeta.
    Sain nüüd vastuse, et kuna teistel mängijatel probleeme ei esinenud, siis on tegemist minu ühenduse katkemisega ja selle eest pole nemad vastutavad.

  18. #7598

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Kirjutadki, et Isle of Man serveritel oli connection 0% teatud ajavahemikus ja sul oli selline ja selline stack, worth a try, raha ära nagunii ei võeta.
    Kes su teenusepakkuja muidu on? Mul endal Elion. Huvitav, et keegi teine ei kurda selle jama üle mis oli. Kas me kaks olime tõesti ainukesed :D ?

  19. #7599
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas siinsetel multitabel starsiprodel on kõikidel tableninja.
    8 laual läheb ka kiireks sliderit enam -vähem õige summa peale paika vedada.Nagu rasket tööd teeks.

  20. #7600

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kas siinsetel multitabel starsiprodel on kõikidel tableninja.
    8 laual läheb ka kiireks sliderit enam -vähem õige summa peale paika vedada.Nagu rasket tööd teeks.
    Ma panen 30 lauda enamasti umbes, tableninjat pole

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES