Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 381, kokku 483 EsimeneEsimene ... 281331371379380381382383391431481 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 601 kuni 7 620, kokku 9659
  1. #7601
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Kes su teenusepakkuja muidu on? Mul endal Elion. Huvitav, et keegi teine ei kurda selle jama üle mis oli. Kas me kaks olime tõesti ainukesed :D ?
    Olin seda juttu enne ka rääkinud. Olin Elioni klient aastaid ja ühtegi probleemi ei olnud. Ühel hetkel hakkas juhtuma imelikud asjad: pokkeritoad, Skype & MSN töötasid, aga veeb oli pidevalt maas. 10 minutit üleval, 5 minutit maas ja nii kogu aeg.

    Alguses aeti minu kaela, et mul on viirused jne. Siis tulid tehnikud kohale ja nägid, et tõesti on viga ühenduses. Siis käidi nädal aega kohal ja vahetati kõik, absoluutselt kõik ära - modemid, kaablid, all keldris pistikud jne. ning kokkuvõttes juhtus see, et netiühendus kadus täitsa ära. Saatsin selle firma perse, võtsin Starmani ja hetkel probleeme ei ole esinenud ja loodan, et ei hakkagi esinema.

    Naljakas oli veel see, et kui ma neile ütlesin, et lõpetan lepingu, siis tuli kõne, et jah, see on ok, tooge digibox ja ruuterid lähimasse esindusse ja makske see summa (1000 eeki kanti oli). Mul oli WTF? Et misasja, ma toon teile seadmed tagasi ja pean maksma ka vä? Sellega ma nõus ei olnud, võttis ühendust siis natuke kõrgem inimene, kes vabandas ning ütles, et kui seadmed tagastad siis sellega jutt lõppeb.

    Lisaks kui mul need ühenduse probleemid olid, siis Elion ise pingis mu serverit, et kontrollida ühenduse stabiilsust. Nädalake hiljem - selleks ajaks oli juba Starmani ühendus olemas ja Elionilt ootasin kõnet, siis reede õhtul Elionist helistas keegi tore onu, kelle jutust oli väga raske aru saada.

    Tegu oli väga purjus inimesega või siis pidi olema väga suur kõne defekt, mis meenutab purjus inimest. Igastahes 5 minutise kõne jooksul sain aru, et ta on teispool kaablit ja pingib mu ühendust ning hakkas muret tundma, miks mul ping enam ei vasta ja kui ütlesin, et mul ei olegi enam Elioni ühendust, siis lõppes ka meie kõne. Seda intsitenti mainisin ka hilisemas kõnes Elionile, kes helistas ja küsis, et äkki ikka saab kuidagi kokkuleppe ja jätkan nende teenuse kasutamist.

  2. #7602

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Kes su teenusepakkuja muidu on? Mul endal Elion. Huvitav, et keegi teine ei kurda selle jama üle mis oli. Kas me kaks olime tõesti ainukesed :D ?
    Kasutan samuti Elioni ja eile umbes 17:30 paiku oli Starsis korralik lag ja korra ka disconnectis.

  3. #7603

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas JarmoH Vaata postitust
    Kasutan samuti Elioni ja eile umbes 17:30 paiku oli Starsis korralik lag ja korra ka disconnectis.
    Elion perse saata siis. Seekord läks niiöelda hästi, kaotus ca sott ma arvan, aga kui peaks juhtuma mingi palju kõvem mäng käsil olema? Ma pole viitsinud moblale ka veel Starsi peale panna, nüüd tuleb see ära teha. Starsilt täitsa arusaadav käitumine, kui enamustel mängijatel polnud ühendusega probleeme ja osadel Elioni omadel olid, siis tõesti nemad ei saa ju Elioni pasa eest vastutada.
    Elioniga varemgi probleeme kusjuures olnud. Aga see paketi vahetamine tundub kuidaski tüütu ettevõtmine, sellepärast pole viitsinud midagi teha ka.:P
    Viimati muudetud supernova66666 poolt : 19.12.12 at 17:25

  4. #7604
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ka 2 korda tekinud päris huvitav situatsioon viimase nädala jooksul vms.
    kui olen avanud deep laudu ja klikkan et deepstack lisada lauda siis ei kao see aken enam eest ära ja uued lauad ka enam ei ise ette ei tule,ehk siis selle laua hide ka ei toimi ja sellel laual ei tööta ükski nupp,kuna mängin full ringi siis palju laudu lahti olnud ja olen pidanud kõik lauad X panema ja kaotanud sellega päris mitu big maci einet kuna blindid ja asjad olen maksnud aga tervet ringi pole peale teinud,et milles võib probleem seisneda?

  5. #7605
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Ma panen 30 lauda enamasti umbes, tableninjat pole
    Ulme minu jaoks.Siis pead küll lühikesed sessid tegema-väsitab ära ja ega riididele küll aega ei jää.

  6. #7606
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    15 lauda(rohkem ei mahu ekraanile) ja ka ninjat ei kasuta aga ainult sel juhul kui kõik lauad on ühesugused, segamini erinevaid turkasid ja asju on raha surm aga kui kõik 45manid siis pole prbleemi, väikseid vigu ja misclicke ikka juhtub, eriti kuna hud vahel segab korralikult kaartide vaatamist, mitu korda surunud J9 tüüpi käega 3bet ai sisse.

  7. #7607

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas sellist kontroli tehakse tihti ning kas igale kasutajatele vaid teatud kahtlusega?


  8. #7608
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jap, sa biidid liiga julmalt ja tehakse bot-control :D

  9. #7609

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Selline kiri tuli tüdrukule postkasti:
    Dear,

    Did you know that Santa Claus visits the tables at PokerStars each year? You could even meet Santa at that table and receive a present!

    Nii, et see aasta on Santat oodata? Minule ei tulnud muideks sellist kirja.

    http://www.newsletters.pokerstars.ee...en-fb-xmas/en/

  10. #7610

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei viici tervet teemat läbi lapata, aga kellegi on sellist probleemi old, et noter ja color coding kaob lihtsalt aeg-ajalt ära. Mida muuta?

  11. #7611
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuidas teil see panuse liuguri seadistused pandud on.
    Kas preflop ei saagi %potist panna.
    Ja kui ei saa siis scrollite hiirega õige panuse või.

  12. #7612

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ja

  13. #7613
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Selline kiri tuli tüdrukule postkasti:
    Dear,

    Did you know that Santa Claus visits the tables at PokerStars each year? You could even meet Santa at that table and receive a present!

    Nii, et see aasta on Santat oodata? Minule ei tulnud muideks sellist kirja.

    http://www.newsletters.pokerstars.ee...en-fb-xmas/en/
    Jah on küll jõuluvana oodata. PokerStars kinnitas seda ka oma blogis. Kahjuks ei suuda hetkel viidet leida - lappa nende blogi viimased postid läbi ja leiad üles.

  14. #7614
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mingi eriti kahtlane kala mul, mängin n25 zoomi ...Olen seal mängind mingi 15k kätt ...pole probleemi olnud. Nüüd lihtsalt nl25 zoom ei salvesta käsi enam. Mängin nl2 nl5 nl10-t neil salvestab ilusti käed ära. Põhi jama selles ,et ei viska hudi mulle ette ja ei korja uusi käsi.
    Tracker leiab kõik teised lauad üles aga nl25 zoomi ei leia.
    Teiste zoomi laudadega pole probleemi.

  15. #7615
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sama jama täna

  16. #7616

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    SN muudatusi pole veel avalikustatud?

  17. #7617

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    :)
    Viimati muudetud kaido poolt : 27.12.12 at 18:35

  18. #7618

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    :)
    Viimati muudetud kaido poolt : 27.12.12 at 18:35

  19. #7619
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    zoom mtt-d ei pidanud see nädal tulema?

  20. #7620

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tervist mul väike küsimus pokerstarsi kohta. Nimelt hakkasin ka mängima seal ning soovisin mängida päris rahaga. Kasutasin swedbank-i et raha kanda ning jõuan sinna maani kus peab sisestama id kaardi pini. sisestan selle ning enam peale seda midagi ei toimu. Kas keegi oskab aidata?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES