Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 385, kokku 483 EsimeneEsimene ... 285335375383384385386387395435 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 681 kuni 7 700, kokku 9659
  1. #7681

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ja kellel see aeg on palmipoiste väljavalitud aegadel mängida seda mida sa ei oska?

  2. #7682
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nonii, win8 ja installisin pokerstarsi, importisin noted, aga kui client sulgeda ja taas avada on kõik noted kadunud ka uued mis lisatud, mis keiss on??

    ja kas oskate öelda millal uusi riideid tuleb poodi?

  3. #7683

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul notedega sama mure. Peale pikka kirjavahetust starsiga ja olukorrale lahendust mitte leides loobusin ja viimased aasta aega juba salvestan peale iga sessi lõppu noted eraldi folderisse ja uue sessi alustades impordin uuesti sisse. Huvitav asjaolu on see, et kui starsist avad notede kausta esimest korda, et salvestada need ümber, siis noted kadunud. Paned akna kinni, avan uuesti ja siis on olemas :)

  4. #7684
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ja kellel see aeg on palmipoiste väljavalitud aegadel mängida seda mida sa ei oska?
    Ma ei saanud su lausest mitte kui midagi aru. Ole hea, kirjuta uuesti ja lisa mõned komad ka. :)

    //Lugesin 5x ikka ei saanud aru.
    Tahtsid öelda, et neid turkasid pole kellegil aega mängida, kuna Stars on valinud halvad ajad + mina ei oska mängida?
    või midagi sellist?

  5. #7685

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul on notedega nii, et kui ma peale sessi korralikult (mitte x-i vajutades) starsist väljun, siis jäävad kõik alles, muidu on kadunud.

  6. #7686
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Mul notedega sama mure. Peale pikka kirjavahetust starsiga ja olukorrale lahendust mitte leides loobusin ja viimased aasta aega juba salvestan peale iga sessi lõppu noted eraldi folderisse ja uue sessi alustades impordin uuesti sisse. Huvitav asjaolu on see, et kui starsist avad notede kausta esimest korda, et salvestada need ümber, siis noted kadunud. Paned akna kinni, avan uuesti ja siis on olemas :)
    Hah sama teema notedega, peaks vist proovima klienditoega suhelda, viimased 4 kuud ilma note-ta mänginud. Ise ka laisk olnud selle probleemi tegelemisega.

  7. #7687
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    proovisin, kui lobbyst exit panna siis jääb alles, peab ymber harjutama. Sick ikkkagi

    Kokkuvõtetteqs ikkagi ei tööta nii. vahetasin asukohta kuhu salvestada. panin X-st kinni paar korda, tundub,et präägu funksib
    Viimati muudetud SANGPOMM poolt : 13.01.13 at 13:57

  8. #7688

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ma ei saanud su lausest mitte kui midagi aru. Ole hea, kirjuta uuesti ja lisa mõned komad ka. :)

    //Lugesin 5x ikka ei saanud aru.
    Tahtsid öelda, et neid turkasid pole kellegil aega mängida, kuna Stars on valinud halvad ajad + mina ei oska mängida?
    või midagi sellist?
    pole vajagi, point selles, et ainus boonus mingi turka mängimine, mis kestab väga pikka aega ja mul pole seda aega.

  9. #7689

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Miks Stars ei salvesta notesid kasutaja põhiselt kuhugi "pilve" ? Oleks palju lihtsam kui peale kõvaketta crashi või ketta formatit oleks noted alles. Ise mängin pokkerit 4 erineva arvutiga (kontoris, telefonis + 2 setuppi kodus). Seetõttu ei viitsigi notesid kirjutada kuna teises arvutis neid nagunii ei ole ja neid mälupulgaga tassida läheb ka jaburaks. Ei oleks ju tuumateadus kui noted oleks kasutajapõhiselt kuskil starsi serveris.

  10. #7690
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mina näiteks ei tahaks, et mu noted kuskil starsi vms serveris istuks. Igaühe enda noted on tema enda asi ja peaks jääma inimese enda valdusesse igas mõttes.

  11. #7691
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Miks Stars ei salvesta notesid kasutaja põhiselt kuhugi "pilve" ? Oleks palju lihtsam kui peale kõvaketta crashi või ketta formatit oleks noted alles. Ise mängin pokkerit 4 erineva arvutiga (kontoris, telefonis + 2 setuppi kodus). Seetõttu ei viitsigi notesid kirjutada kuna teises arvutis neid nagunii ei ole ja neid mälupulgaga tassida läheb ka jaburaks. Ei oleks ju tuumateadus kui noted oleks kasutajapõhiselt kuskil starsi serveris.
    Ma hetkel küll ei viitsi otsida, kuid Rage rääkis sellest ja arvatavasti tema päevikus kirjas, kuida ühildada note kaust Dropbox'iga ja nö iseendale pilveke tekitada.

  12. #7692

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Ma hetkel küll ei viitsi otsida, kuid Rage rääkis sellest ja arvatavasti tema päevikus kirjas, kuida ühildada note kaust Dropbox'iga ja nö iseendale pilveke tekitada.
    Tegelikult on see suht easy. Starsis saad sa ju ise valida, kuhu kausta noted salvestatakse. Seega paned kõigis kohtades base folderiks oma dropboxi folder ning koguaeg on noted up to date.

  13. #7693
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    proovisin, kui lobbyst exit panna siis jääb alles, peab ymber harjutama. Sick ikkkagi

    Kokkuvõtetteqs ikkagi ei tööta nii. vahetasin asukohta kuhu salvestada. panin X-st kinni paar korda, tundub,et präägu funksib
    Ei aita isegi see, panin file locationi teise kohta. 3 x sulgesin ja avasin staarsi igast asendist. Hetkel noted alles. Aga iga 2näadala tagant on ikkagi soovituslik back up teha notedest :)

  14. #7694

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Sain skype teel väikese vihje, et salvestaks teise kausta ja esmapilgul paistab, et toimib :) Tänud vaablasepoisile.

  15. #7695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Äkki on teil pandud hem importima kogu starsi foldrist ja siis tõmbab noted ka koguaeg ära vms? Kunagi nagu old sellised probleemid ka kellelgi, aga vb trios vms või mäletan valesti.

  16. #7696

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul oli ka mingi jama notedega, lihtsalt uude kausta savimine lahendas ka minu probleemid

  17. #7697
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ragZag Vaata postitust
    Millisest riigist saadetakse teele VIP poest tellitud asjad?
    Sorry unustasin sulle vastata, kõik tooted tulevad Suurbritanniast.

  18. #7698
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Mul oli ka mingi jama notedega, lihtsalt uude kausta savimine lahendas ka minu probleemid
    Kui probleemid jätkuvad, kirjuta julgelt klienditoele, laseme tech spetsidel olukorra ülevaadata.

  19. #7699
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Zoom MTT-dest pole midagi kuulda ?

  20. #7700
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    Zoom MTT-dest pole midagi kuulda ?
    Paar nädalat tagasi toksisin neid mingi 3-4 tükki. Ju siis oli testimine, rohkem pole lobby'st leidnud.
    Mõnus ajaviide, keskmiselt 44-48 minutiga rahades :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES