Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 392, kokku 483 EsimeneEsimene ... 292342382390391392393394402442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 821 kuni 7 840, kokku 9659
  1. #7821
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Ma ei väsi kordamast, palun saatke meile kirjad, et jamad, ma ei saa reportida probleemi, kui inimesed ei kirjuta, mul pole midagi reportida.
    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Vahepeal jamab jah stars.
    Kas sellel RSA turvaseadel peavadki paroolid ees vilkuma koguaeg.Muidugi mul praegu veel valideerimata.
    MB tokenil ju muidu paroole ees ei ole, vajutad nuppu tuleb parool ette ja kaob mõne aja pärast ära.
    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Sama siin, tho näitab et ühendus isle of mani jms. serveritega 100%.
    Tsitaat Algselt postitas Tehing Vaata postitust
    viskab mind sitoutti iga 5 minuti tagant
    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    jah, just viskas endal ka disconnecti. nett toimis.
    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kellelgi veel starsi connetcion jamab? muude saitidega korras :/
    Mul oli eelmine nädal sama jama ~1,5h ja SNG'd ja turnad mis lahti olid jooksid rappa.
    Nüüd olen pokerstarsi tehnilise toega juba peaaegu nädal suhelnud ja saatnud neile igasugu logisi ja raporte.
    Selle asemel võik mu mängud hüvitada kui keerutada, saatsin neile selged pildid kus tõestus peal, et minul oli sel ajal internet olemas.

  2. #7822
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    18manides Ctr+S ei rega ära enam, ütleb, et ''regristation is closed'', peab manuaalselt Lobbyst regama. Mingi seade mul valesti ?
    2+2 kirjutas Support, et ctrl+s ei tööta hetkel.

  3. #7823
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Mul oli eelmine nädal sama jama ~1,5h ja SNG'd ja turnad mis lahti olid jooksid rappa.
    Nüüd olen pokerstarsi tehnilise toega juba peaaegu nädal suhelnud ja saatnud neile igasugu logisi ja raporte.
    Selle asemel võik mu mängud hüvitada kui keerutada, saatsin neile selged pildid kus tõestus peal, et minul oli sel ajal internet olemas.
    Olen eeldatavalt kirja ainult sinult näinud :) Refundi peaks igaljuhul saama, kui kaotatud käed olid määravad mängus.

  4. #7824
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
    Olen eeldatavalt kirja ainult sinult näinud :) Refundi peaks igaljuhul saama, kui kaotatud käed olid määravad mängus.
    Noup, ei mingit refundi.
    Tehniline tugi saatis mulle meili mis sisaldas palju igast pläma ja väidavad, et minu interneti süü oli ikkagi. Kuigi ju terve see 1,5h oli minul internet olemas. Pilt isegi saadetud kus samal ajal tegin speedtest.net'is testi. Alguses öeldi, et oleksin pidanud turniiri aknad korra sulgema ja uuesti avama, mis siis, et ma sulgesin ja avasin vahepeal klienti kaks korda.

  5. #7825
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas kellegil on veel hand historyga probleeme alates viimasest pokerstars.ee updatest ? Teatud hetkest hand history-d ei lähe enam laua nimega faili vaid kõik ühtekokku ilma lauanimeta *.dat file-i ja sealt HM ei impordi.

  6. #7826
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Saad käed ära importida küll pärast mängimist kui sellele failile txt laiendi paned, aga et mängu ajal ka hem töötaks, aitab ainult starsi backup kaustast kõik põhikausta kopida ja vana versiooniga edasi lasta kuniks hemile update tuleb.

  7. #7827
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ctrl+s ei tööta. Kellegil veel?

  8. #7828
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Palju Starsi SuperNova rakeback ligikaudu on? 30-35%?

  9. #7829
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Vaatasin, et peale uut update on VPP Staatuse alla tekkinud lifetime VPP count. Palju kellegil on? Huvitav oleks teada, kes on see Eestlane kellel kõige rohkem?

  10. #7830
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Vaatasin, et peale uut update on VPP Staatuse alla tekkinud lifetime VPP count. Palju kellegil on? Huvitav oleks teada, kes on see Eestlane kellel kõige rohkem?
    Mul küll pole :(

  11. #7831

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Platinumil on umbes 30% rb, supernoval 40-50% vahel

  12. #7832
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Palju Starsi SuperNova rakeback ligikaudu on? 30-35%?
    http://fpppro.com/pokerstars-rakeback.php

  13. #7833
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Vaatasin, et peale uut update on VPP Staatuse alla tekkinud lifetime VPP count. Palju kellegil on? Huvitav oleks teada, kes on see Eestlane kellel kõige rohkem?
    Cashi lobbys ka muudatused. Seatimine vist mugavamaks tehtud esialgse nähtu põhjal, saab otse lobbys valida istekohta lauas jne. :)

  14. #7834
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Easy Seat millegipärast peale update'i ei salvestu lauavaliku sätted (av. pot, min av. stack jne) lööb peale easy seati kinnipanekut need uuesti kõik default peale (enamus 1-d).

  15. #7835

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei tohiks olla väga raske küsimus kellel on kõige rohkem. Kahtlen kahe nime vahel

  16. #7836

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ei ühenda serveriga ära. Olen Mehhikos. Kellelgi veel jamasid pokerstars.ee-sse connectimisel?

  17. #7837
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Noup, ei mingit refundi.
    Tehniline tugi saatis mulle meili mis sisaldas palju igast pläma ja väidavad, et minu interneti süü oli ikkagi. Kuigi ju terve see 1,5h oli minul internet olemas. Pilt isegi saadetud kus samal ajal tegin speedtest.net'is testi. Alguses öeldi, et oleksin pidanud turniiri aknad korra sulgema ja uuesti avama, mis siis, et ma sulgesin ja avasin vahepeal klienti kaks korda.
    Ok, võibolla jätsid kahe silma vahele, kui sinu caseiga tegeles minu inimeset on see täiesti võimalik. Kui ikka tahad refundi, palun kirjuta uuesti, pane võimalusel ka päevad kirja ja vaatame su refundi üle, lubada midagi ei saa, aga usun et kui oled tõesti jamad, ei peaks probleem olema :) Edu

  18. #7838
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Regina avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    London
    Postitusi
    254

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Ctrl+s ei tööta. Kellegil veel?
    Jah, hetkel on see funktsioon väljalülitatud, parandame nii pea kui võimalik.

  19. #7839
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kiirelt eesti klienditugi tavaliselt vastab?

  20. #7840

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas raffo Vaata postitust
    Ei ühenda serveriga ära. Olen Mehhikos. Kellelgi veel jamasid pokerstars.ee-sse connectimisel?
    lahendus oli tegelikult päris lihtne. uninstall pokerstars.ee. laadisin uue alla ja install. kõik tundub töötavat.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES