Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 405, kokku 483 EsimeneEsimene ... 305355395403404405406407415455 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 081 kuni 8 100, kokku 9659
  1. #8081

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    narko raha ilmselt
    Jap, kõik raha võeti ära sellepärast nüüd

  2. #8082
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    On kellegil veel väljamakse hilinenud. tavaliselt pühapäeval tehtud, tuleb teisipäeval kl 9 ajal üle hommikul. preagu vaikus ja busto :(

  3. #8083

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul ka venis, saatsin kirja, vastuseks tuli et nad kontrollisid mu mängude ajalugu. Samal päeval sain ka raha kätte

  4. #8084

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Nädalavahetusel ülekantud rahad confermitakse tihti alles teisipäeval ja raha arvele jõuab siis kolmapäeval. Nädala sees vahest jälle nii, et kui teha cashout vara hommikul, siis järgmisel päeval juba raha arvel. Soovitan vaadata ka pending cashout sektsiooni - seal vahest märge, et cashout on külmutatud ja võta securityga ühendust. See viimane äärmiselt tilti tekitav. Ainuke koht, kust sa seda näed, ongi pending casouhts. Võiks ju mailile ka mingi asja saata, et on probleem. Ma olen paar korda mitu päeva oodanud ja siis alles olen avastanud selle.

  5. #8085
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    pange mu viimasele postile +1 :) siis ehk stars muudab server restart aja normaalsemaks.
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...index1209.html

  6. #8086
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pole varem overlayga turnat Starsis näinud. Täna tehti ajalugu:
    ( Click to show/hide )


    // Btw praegu võib Stars buggine olla. Turkade mängijatel ei pruugi avaneda lauad. Tuleb Take your seat vajutada. :S 2
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 08.05.13 at 15:03

  7. #8087

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Aga millal mängida saab!?

  8. #8088
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Hmm ei saa peale restarti sisse.Vajutad kasutajanime ja parooliga sisse aga tokeni parooli ei küsi.
    Ja all lobis ikka Logi Sisse.Kui uuesti vajutad ei mõju midagi.
    Käivitad kliendi uuesti ja hakkab sama trall jälle

  9. #8089
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Hmm ei saa peale restarti sisse.Vajutad kasutajanime ja parooliga sisse aga tokeni parooli ei küsi.
    Ja all lobis ikka Logi Sisse.Kui uuesti vajutad ei mõju midagi.
    Käivitad kliendi uuesti ja hakkab sama trall jälle
    Täpselt sama

  10. #8090
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jube kahtlane jah, ~15.30 logisin sisse, tegin natuke Zoomi aga lobby jooksis kokku ja tegin restardi, aga enam ei saa sisse logida.

  11. #8091
    Jube Noob
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    142

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Jube kahtlane jah, ~15.30 logisin sisse, tegin natuke Zoomi aga lobby jooksis kokku ja tegin restardi, aga enam ei saa sisse logida.
    Huvitav, mul samal ajal viskas bluescreen-i ja edasi sama teema..


    E:Nüüd korras
    Viimati muudetud SuusaKunn poolt : 08.05.13 at 15:25

  12. #8092

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ja mul näiteks ei näita lobbys lauas olijate nimesid.

    E: ähh nevermind, üks nupp vajas vajutamist :)
    Viimati muudetud Emma poolt : 08.05.13 at 17:08

  13. #8093

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Yesss Stars maas, mu 77 aasta opel ei sure kah nii tihti ära kui see urgas

  14. #8094
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Yesss Stars maas, mu 77 aasta opel ei sure kah nii tihti ära kui see urgas
    Irff, MTTd crashisid jah.. kauaks? Ei viitsi passida pool ööd üleval ja suht deep ka turnas :D

  15. #8095
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kelle poole pöörduma pean et kompenseeritakse see tänane jama?

  16. #8096

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Võiks no disconnecti teha vms. Mul lihtsalt juba pikemat aega lauad ja poolikud käed lihtsalt ära freezinud.

  17. #8097
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kõigil sama teema hetkel.
    Aliens imo.

  18. #8098

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    kelle poole pöörduma pean et kompenseeritakse see tänane jama?
    Ei kompenseerita viimasel ajal midagi.
    Nüüd on uus standart vastus kui kompi nõuad, et nende poolt oli kõik okei, palun kontrolli oma teenusepakkuja seadeid jms ning lisaks küsitakse arvuti andmeid, et ehk on see otsi andmas.
    Täispask. Stars ei ole enam see kes oli. Palju raha on läinud kaotsi tänu nende jukerdusele, aga kompi ei tule.

  19. #8099

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tra. Võiks tulla ju lauda kasvõi mingi vabandusteade ja umbkaudne aeg kaua probleemi lahendamisega aega läheb. Aga mitte midagi.

  20. #8100
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Tra. Võiks tulla ju lauda kasvõi mingi vabandusteade ja umbkaudne aeg kaua probleemi lahendamisega aega läheb. Aga mitte midagi.
    Muu vist toimib, aga MTT jms on pausi peal?
    Ei viitsi väga oodata enam oma ühte turniiri aga deep olen rsk :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES