Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 407, kokku 483 EsimeneEsimene ... 307357397405406407408409417457 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 121 kuni 8 140, kokku 9659
  1. #8121
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Marika Vaata postitust
    Töötan nädalavahetustel ikka. Kuna olen nüüd ainuke Eesti supportis, võib vastus viibida kuid annan endast parima, et kõikidele kirjadele vastata. Vabandan viivituse pärast!
    Saatsin ka laupäeval kirja läbi PS keskkonna. Vb läheb sellega kauem?

  2. #8122

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Minusilmis on Stars jubedalt alla käinud.
    Kui teie poolt on põhjustatud mingi rike (ma ei ütle et keegi on seda nimelt teinud), siis te ajate süü mängija ning tema ühenduse ja arvuti peale.

    Ma ise saatsin viimase meili eestikeelsessse supporti Reedel. Vastust pole siiani tulnud. Kirja sisuks oli teiepoolt põhjustatud probleemi lahendamine. Nahhui see eestikeelne support üldse eksisteerib, kui seal vaid 1 inimene on, kes (arusaadavalt) ei jõua kõikide probleemidega tegeleda.

  3. #8123
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Supernova mis ettevõtte yhendus sul on?

  4. #8124

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
    Supernova mis ettevõtte yhendus sul on?
    mul on elion ja nüüd võetud igaksjuhuks tele2 netipulkh kah.

    See viimane probleem millest ma räägin ja mida pole suudetud lahendada on pärit 09.05 kuupäevast. Siis karjus nii mõnigi inimene siin, et stars maas.

  5. #8125
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mulle saadeti turna buyin tagasi kui see disconnection oli ja pooled chipisd olid kadunud kui ühendust tagasi tuli.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 13.05.13 at 16:49

  6. #8126
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Minusilmis on Stars jubedalt alla käinud.
    Kui teie poolt on põhjustatud mingi rike (ma ei ütle et keegi on seda nimelt teinud), siis te ajate süü mängija ning tema ühenduse ja arvuti peale.

    Ma ise saatsin viimase meili eestikeelsessse supporti Reedel. Vastust pole siiani tulnud. Kirja sisuks oli teiepoolt põhjustatud probleemi lahendamine. Nahhui see eestikeelne support üldse eksisteerib, kui seal vaid 1 inimene on, kes (arusaadavalt) ei jõua kõikide probleemidega tegeleda.
    Selle ühe intsidendi pärast on PokerStars kohe allakäinud? Kuule kamoon.

  7. #8127

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Selle ühe intsidendi pärast on PokerStars kohe allakäinud? Kuule kamoon.
    Ma ei räägi sulle ühest loost. Ma olen eespool ka kirjeldanud, milles probleem seisneb. Loe enne kui millegile vastad.

  8. #8128
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    see yle stariline dc ajal, lkati blindid algusesse tagasi, ainult viimane käsi ennem jama ei lugenud. Sul äkki endal mingi jama, mul varem pole kyll miskit ette tulnud..ja endal ka elion

  9. #8129

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Saite endale uue töölise??

    Palun pange ka tähele, et Teie tagasimakse taotluse töötlemine võib võtta paar päeva aega.

    Täname Teid mõistmise ja kannatlikuse eest.

    Lugupidamisega,

    Timo I
    PokerStarsi klienditugi
    ---
    Meie oleme pokker!

  10. #8130

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Meie oleme pokker:D

  11. #8131
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    Meie oleme pokker:D
    ...ja mina olen Pokerstarsi 0%rakebackpro.

  12. #8132
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui teie olete pokker ja mina olen mängija, kas see tähendab, et ma mängin teiega või mängite teie minuga või kurat seda teab, äkki keegi mängib meie mõlemiga?

  13. #8133

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Või äkki mängid iseendaga?

  14. #8134
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Või äkki mängid iseendaga?
    Ei.

  15. #8135
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas Stars on midagi muutnud? Nüüd on misclick kiired tulema, kui näiteks veebi surfan ja hiire scrolli kerin. Päevas teen 2-3 tükki seepärast. Varasemalt ei olnud nii.

    Settingutest on kõik kinni pandud. Aga ikka teeb bettingslideri koheselt aktiivseks.

  16. #8136
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuna Starsil anyway litsents olemas, siis kas EMTA-lt ei ole võimalik taotleda PokerStars.com bloki mahavõtmist ja lõpetada see automaatne suunamine PokerStars.EE 'le? Vahest vaja mõnele PokerStars.com lingile klikkida ja kunagi ei näe seda mis väljamaalased, sest suunab PokerStars.EE ja seal ilmselgelt heal juhul mingi 10% lehti on, mis .com 'is olemas.

  17. #8137
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuna Starsil anyway litsents olemas, siis kas EMTA-lt ei ole võimalik taotleda PokerStars.com bloki mahavõtmist ja lõpetada see automaatne suunamine PokerStars.EE 'le? Vahest vaja mõnele PokerStars.com lingile klikkida ja kunagi ei näe seda mis väljamaalased, sest suunab PokerStars.EE ja seal ilmselgelt heal juhul mingi 10% lehti on, mis .com 'is olemas.
    http://www.hidemyass.com/

    Üks kllõps rohkem, natuke aeglasem, aga täidab eesmärgi. Palju sul ikka .COM domeeni vaja külastada.

  18. #8138
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kui reaalne on saada NL5-te mängides cold stari tasemele? Selle kuu esimene pool on olnud suhteliselt lahja käte arvult aga viimase viie päevaga on tulnud ca 15K kätt. Arvutasin ka starsi kalkulaatoriga, aga sealseid numbreid väga uskuda ei tahaks.

  19. #8139
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas marxx762 Vaata postitust
    Kui reaalne on saada NL5-te mängides cold stari tasemele? Selle kuu esimene pool on olnud suhteliselt lahja käte arvult aga viimase viie päevaga on tulnud ca 15K kätt. Arvutasin ka starsi kalkulaatoriga, aga sealseid numbreid väga uskuda ei tahaks.
    Kui teed Silverstarina vajalikud 2500 VPP-d, saad sa kokku 3750 FPP, mis Silverstari boonustena oleks väärt ~$42. Goldstarina sama palju VPP-sid tehes saad sa 5000 FPP, mis Goldstari boonustena on väärt $60. Nüüd mõtle, kas see $18 kuus on seda väärt, et NL5s Goldstari punnitada, või on äkki mõistlikum volüümi asemel mängule keskenduda ja kiiremini üles liikuda.:)

  20. #8140
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Kui teed Silverstarina vajalikud 2500 VPP-d, saad sa kokku 3750 FPP, mis Silverstari boonustena oleks väärt ~$42. Goldstarina sama palju VPP-sid tehes saad sa 5000 FPP, mis Goldstari boonustena on väärt $60. Nüüd mõtle, kas see $18 kuus on seda väärt, et NL5s Goldstari punnitada, või on äkki mõistlikum volüümi asemel mängule keskenduda ja kiiremini üles liikuda.:)
    Ei loomulikult pole väärt, aga samas pole mul pointi hakata ronima hetkel NL10, kui BR ei võimalda seda, Ei näe nagu hetkel sellel asjal jumet kui ma lähen NL10-sse ja istun seal kuskil 50-70BB-ga sees ja esimene laks mis vastu mune tuleb, moodustab üsnagi märkimisväärse protsentuaalse osa BR-ist. Ühesõnaga, ma ei tahtnudki ei vaidle su jutule vastu, vaid lihtsald sundeerisin maad. Aga ei, loomulikult tahaks ma nl10-t mängida. Aga kui ruumi vähe, siis ei ole just kõige mugavam mängida.
    Viimati muudetud marxx762 poolt : 14.05.13 at 13:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES