Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 408, kokku 483 EsimeneEsimene ... 308358398406407408409410418458 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 141 kuni 8 160, kokku 9659
  1. #8141
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nu vaata palju sa saad vpp-sid ntx 1000 käe peale.
    see oleneb stiilist ja kas Fr või 6max. Aga noh eriti ei usu et igapäev sa 15k oled võimeline laskma.

  2. #8142
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas marxx762 Vaata postitust
    Ei loomulikult pole väärt, aga samas pole mul pointi hakata ronima hetkel NL10, kui BR ei võimalda seda, Ei näe nagu hetkel sellel asjal jumet kui ma lähen NL10-sse ja istun seal kuskil 50-70BB-ga sees ja esimene laks mis vastu mune tuleb, moodustab üsnagi märkimisväärse protsentuaalse osa BR-ist. Ühesõnaga, ma ei tahtnudki ei vaidle su jutule vastu, vaid lihtsald sundeerisin maad. Aga ei, loomulikult tahaks ma nl10-t mängida. Aga kui ruumi vähe, siis ei ole just kõige mugavam mängida.
    Tahtsin seda öelda, et Goldstari eesmärgiks seadmisel pole mingit mõtet, kuna kui mängid vähem laudu ja teed selle võrra paremat mängu, kasvab roll kordades kiiremini.

  3. #8143
    Räme Fish
    Liitus
    Mar 2013
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    13

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    nu vaata palju sa saad vpp-sid ntx 1000 käe peale.
    see oleneb stiilist ja kas Fr või 6max. Aga noh eriti ei usu et igapäev sa 15k oled võimeline laskma.
    FR. Sa lugesid valesti, ma ütlesin et viimase viie päevaga ca, 15K.

  4. #8144
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sry. pmst, mis cypher0 ütles. soovitan kuulda võtta.

  5. #8145
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma see kuu maksnud 380$ rake ja almost goldstar koidab..Aga samas on volüümi ka ikka antud 15$ hyperites...Raske on see VIP levelil tõusmine :( Platnium on suht võimatu vist 15$ hyperites ära teha. About 4300 mängu..sicksicksick

  6. #8146

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    15 hyperites peaks platinium olema üpriski easy ära teha

    15se hyperi rake on 0.59 senti 6max oma. 4300 mängu teeb rakeks 2537$
    Kui mängid hu-si, siis rake 0.31 ja see teeb 4300mängu peale 1333 $ rake. Kustkohast see 380 $ tuleb?
    Viimati muudetud supernova66666 poolt : 14.05.13 at 15:40

  7. #8147
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    15 hyperites peaks platinium olema üpriski easy ära teha

    15se hyperi rake on 0.59 senti 6max oma. 4300 mängu teeb rakeks 2537$
    Kui mängid hu-si, siis rake 0.31 ja see teeb 4300mängu peale 1333 $ rake. Kustkohast see 380 $ tuleb?
    380$ rake ei tulegi kuskilt. Ma kirjutasin, et olen maksnud see kuu 380$ rake ja kohe goldstar koidab. ( about 200 mängu pärast )

    Kust otast see Platnium Star MEGA EASY on teha 15$ hyperites? 4385 mängu kuu jooksul on tegelt suht nolife. Keskeltläbi 150 mängu päevas.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 14.05.13 at 16:16

  8. #8148

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    20 päeva kuus, 7h päevas, kahel laual, väikese varuga. Pole norm töötunnidki.

  9. #8149

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    150 mängu päevas on pisike sessioon :)

  10. #8150
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    NL2 ja NL5 on ju mingi VPP võimendusega?

  11. #8151
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    tegin kiired arvutused ja pakun et milestone käsi jagatakse kuu pärast - 15 juuni

  12. #8152

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas ainult minul esinesid ca 20 min tagasi sellised probleemid 10 minuti vältel ?


  13. #8153
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    tegin kiired arvutused ja pakun et milestone käsi jagatakse kuu pärast - 15 juuni
    Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?

  14. #8154
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?
    Hetkel on väga rakse ennustada täpset kuupäeva ja kellaaega, aga sinna kanti (juuni keskpaik) see käsi kukub.

  15. #8155

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Krt pole kunagi sellist asja olnud, aga nüüd juhtub tihti nii. Viimase 3-4 päeva jooksul ma ei tea mitu korda, kui palju laudasi lahti ja Starsi pealobby (pole kindel kas seda kutsutakse nii, sellepärast lisan ka pildi)
    peale vajutan, siis see ei avane. Valin ükskõik mis laua, see avaneb, aga lobby mitte. Aitab vaid kui panen cntr+alt+deleta ja sealt lobby avan. Teiseks aitab kui panen starsi korra kinni ja teen uuesti lahti, aga see on väga tüütu .

  16. #8156
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Ehk , et kuu aja pärast algab see trall? Või mõtled seda, et viimane milestone käsi siis?
    viimast mõtlesin

  17. #8157
    Räme Fish
    Liitus
    Jul 2012
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    23

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul sama jama .

  18. #8158

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul peale viimast updatet lobby hyppab peale iga regamist automaatselt all taskbarile, varem ta seda ei teinud. Settinguid pole samuti muutnud.
    Suht tüütu, et pokerstars.ee-le tehakse palju updatesid ja mingid bugid tihti kaasnevad sellega. Sõber kasutab .com ja ütles, et seal ikka updated väga harvad.

  19. #8159

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Mul peale viimast updatet lobby hyppab peale iga regamist automaatselt all taskbarile, varem ta seda ei teinud. Settinguid pole samuti muutnud.
    Suht tüütu, et pokerstars.ee-le tehakse palju updatesid ja mingid bugid tihti kaasnevad sellega. Sõber kasutab .com ja ütles, et seal ikka updated väga harvad.
    Sama jama. Kui ravi leiad, siis anna märku palun.

  20. #8160
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul ka sama jama, peale viimast update tuli jep. Suht tüütu :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES