Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 421, kokku 483 EsimeneEsimene ... 321371411419420421422423431471 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 401 kuni 8 420, kokku 9659
  1. #8401
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Player searchi kohapealt niipalju, et programmi restart on aidanud.
    requests > find a team pokerstars player klikkides peaks ka tööle hakkama. See muidu streigib vist siis kui nett sessi ajal ära kaob vms. Ma ise vahel sessi ajal olen netti vahetanud ja peale seda enam ei tööta.

  2. #8402
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStars vip poes käib kibe müük, kas see pannakse kinni varsti või tuleb sinna midagi uut asemele?

  3. #8403
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    PokerStars vip poes käib kibe müük, kas see pannakse kinni varsti või tuleb sinna midagi uut asemele?
    Vaatasin ise ka ja saatsin just paar päeva tagasi kirja. vastus oli siuke :
    Täname, et võtsite ühendust PokerStarsi VIP poega.

    Kinnitame, et uuendame tootevalikut pidevalt ja otsime põneva disainiga tooteid.
    Mängijate rahuolu tootevaliku ja kvaliteediga on meile väga oluline.

    Kõik uued tooted asuvad VIP poes 'Uus' kategooria all. Täpsemat infot leiate aadressilt

    http://www.pokerstars.ee/vip/store/store.shtml?cat=new

    Ehk olete märganud, et VIP poes pole enam müügil teatud elektroonikat ja raamatuid. Nagu eelnevalt mainitud, tahame pakkuda mängijatele võimalikult laia tootevalikut ja seepärast oleme lisanud tootevalikusse mitmeid kinkekaarte.

    http://www.pokerstars.ee/vip/store/s...cat=gift-codes

    Meie VIP pood hindab Teie kannatlikkust ja mõistvat suhtumist. Kui Teil on lisaküsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

    Lugupidamisega,

    Eva W.
    PokerStarsi VIP pood

  4. #8404
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tegin arvutile formati. backupisin oma noted. Nüüd kui importisin noted starsi siis enam ei salvesta ära millegi pärast uusi. Kui võtan options> player notes. näitab ilusti listis kõike notsi ja labeleid kui panen open file location siis starsi kaust on tühi!?. Preagu ei julge starsi clienti kinni panna sest muidu täna märgistatud mängijad kaovad ära. Milles võib asi olla ?

  5. #8405

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Proovi notesi fial teise kausta salvestada, mul hakkas nii tööle.

  6. #8406

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma valideerisin oma kasutaja ID kaardiga, aga kui ma nüüd cash out teha tahan siis minult küsitakse ikka valideerimist?

  7. #8407

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küsivadki, pead neile ikka eraldi id-koopia ka saatma.

  8. #8408

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas vanakuri Vaata postitust
    Küsivadki, pead neile ikka eraldi id-koopia ka saatma.
    mis point sellel id kaardia valideerimisel on siis?

  9. #8409
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas badbeat91 Vaata postitust
    mis point sellel id kaardia valideerimisel on siis?
    See point, et kui ühel ilusal päeval su väikese venna sõber su arvutis veits pokkerit mängib ja su konto ühel või teisel viisil tühjaks teeb, siis saab Stars öelda et nemad vähemalt on omalt poolt kõik teinud, et su raha turvaliselt hoida.

  10. #8410
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas badbeat91 Vaata postitust
    mis point sellel id kaardia valideerimisel on siis?
    Kas ei peaks mitte nii olema, et paned ID-kaardi lugejasse ja asi ants?

  11. #8411

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kas ei peaks mitte nii olema, et paned ID-kaardi lugejasse ja asi ants?
    nii ma tegingi aga nad tahavad mingit koopiat saada, kas ma panen oma ID kaardi printerisse ja seal scannin ära lihtsalt?

  12. #8412
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas tänapäeval veel on mõnel telefon millega pilti teha ei saa ?

  13. #8413
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Keegi teab LIHTSAT lahendust, kuidas HyperSimple theme'l need nõmedad ümarad istekohad ära kaotada? Ärge mind 2+2 vastavasse teemasse saatke ja googledamist soovitage.

  14. #8414

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi teab LIHTSAT lahendust, kuidas HyperSimple theme'l need nõmedad ümarad istekohad ära kaotada? Ärge mind 2+2 vastavasse teemasse saatke ja googledamist soovitage.
    googelda..

  15. #8415
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    proovisin mängida yle pika aja stackis. Tee v tina, aga alumised aktiivsed lauad ei hyppa stakki peale...mida nyyd teha

  16. #8416
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    proovisin mängida yle pika aja stackis. Tee v tina, aga alumised aktiivsed lauad ei hyppa stakki peale...mida nyyd teha
    Options-Advanced multitable options-kohe esimene valik linnuke teha.

  17. #8417
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Options-Advanced multitable options-kohe esimene valik linnuke teha.
    thx, ei tea kuidas mul see linnuke ära kadunud oli

  18. #8418
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    thx, ei tea kuidas mul see linnuke ära kadunud oli
    Eiole oli linnukeste kadumis päev.Endal katus ka linnuke ära "Ära näita võitnud kätt" eest.

  19. #8419
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma ainuke kellel metsik lag?

  20. #8420
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul just jäi 1 mingi 3ks minniks hanguma. ma ei tea kas peaks client restardi tegema või ära ootama

    EDIT: ootasin ära .. mingi 5 min oli koos ja siis tuli tagasi, vastane oli sit out
    Viimati muudetud Char poolt : 21.08.13 at 17:36

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES