Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 426, kokku 483 EsimeneEsimene ... 326376416424425426427428436476 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 501 kuni 8 520, kokku 9659
  1. #8501
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ega keegi ole tellinud Starsi poest seda 1600FPP jalkapalli? huvitaks kvaliteet, kes tegelik tootja jne.

  2. #8502
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ega keegi ole tellinud Starsi poest seda 1600FPP jalkapalli? huvitaks kvaliteet, kes tegelik tootja jne.
    Sinu pärast läksin PS VIP poodi ja uurisin seal üldiselt kaupasi. Seejuures avastasin, et mul on eelmisest aastast üks stellar ostmata jäänud, kuid punktid täis tehtud. WIN :D

  3. #8503
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Peale tänast updatei ei tööta mul panustamislahtris backspace, nupp on korras - kontrollisin, ja numbreid saan ka sisse trükkida, aint kustutada ei saa.

  4. #8504
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis asi see nüüd on?
    Filtrid kõik samad, mis enne. Kontrollisin üle ka ja mis krdi pärast ta näitab FULL tableid ja vahepeal isegi COMPLETED omasid sekka?

  5. #8505

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mingi update oli tna .. vb selle asi

  6. #8506

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Peale tänast updatei ei tööta mul panustamislahtris backspace, nupp on korras - kontrollisin, ja numbreid saan ka sisse trükkida, aint kustutada ei saa.
    sama annoying jama. ajutine lahendus lõpuks see, et kogu c:\program files(x86)\pokerstars.ee\backup sisu sai kopeeritud aste kõrgemale pokerstars.ee kataloogi ja seejärel käivitatud stars käsitsi pokerstars.exe-st (desktopi shortcut nõuab automaatselt upgrademist, pokerstars.exe-st käivitades ei kontrollita seda). nii saad eelmist versiooni kasutada kuni ära parandavad.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 11.09.13 at 12:08

  7. #8507
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    rebuy turkadel ei saa add onni kasti tick teha. Peab lauda suurendama, siis tuleb kast välja

  8. #8508
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ega keegi ole tellinud Starsi poest seda 1600FPP jalkapalli? huvitaks kvaliteet, kes tegelik tootja jne.
    Tõepoolest, vajaksime neid oma klubile, pallid päris otsakorral. Keegi, kes on tellinud, võiks märku anda.

  9. #8509

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    pakun et starsi inglise k suppordist saad vastuse tunniga

  10. #8510

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post542570

    Kirjutasin supporti juba ja tegelevad sellega, seniks minge tagasi vana versiooni peale.

  11. #8511
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kui ma enam eestis ei ela (kuigi sisse kirjutatud olen endiselt eestisse) siis kas starsile peab sellest teada ka andma?
    viibin euroopas kus pokerstars lubatud ja kõik okei selles suhtes...

    selles suhtes vähe kahtlane et location estonia alt pelan kuigi tegelt ju ei ole :)

    ei tohiks vist mingit jama tulla ma loodan?

  12. #8512
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    kui ma enam eestis ei ela (kuigi sisse kirjutatud olen endiselt eestisse) siis kas starsile peab sellest teada ka andma?
    viibin euroopas kus pokerstars lubatud ja kõik okei selles suhtes...

    selles suhtes vähe kahtlane et location estonia alt pelan kuigi tegelt ju ei ole :)

    ei tohiks vist mingit jama tulla ma loodan?
    Ei pea. Ei ole kunagi Starsi teavitanud.

  13. #8513
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....

  14. #8514
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....
    Mul on juba mitmed kuud, aga Error code -2/-99. Samas errori sisu on sama, ehk ei update lõplikult ära. Kõik muud programmid suudavad küll updateda minu arvutis, aga Stars ei taha seda teha. Ma copyn lihtsalt starsi update kaustast kogu sisu üks aste kõrgemale, sinna kausta, kus starsi executable on.
    Kui neil on õigus Eesti turul tegutseda, siis võiks mingi kvaliteedi garantii ka olla või see lõpptarbijat absoluutselt ei puuduta?
    Vähe imelik ikka ju, kui ma pean ise manuaalselt mingeid faile iga updatega copyma. Mis annab mulle näiteks selle garantii, et ühel päeval ei toimi see ka enam ja ma ei saagi nt. Starsi softile ligi?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 13.09.13 at 19:16

  15. #8515
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....
    Mul oli ka täna sama jama aga lahenes iseenesest.

  16. #8516
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Veits naljakas support. Saatsin ka seoses selle full table glitchi-ga kirja neile.
    vastus.
    All you have to do to fix this issue is to click on 'Show registering/upcoming only' . We have attached a screenshot which shows this button.
    Ilmselgelt see ei olnud vastus mida otsisin.

    Siis paluti log file saata Starsist, mida ka tegin.
    Vastuseks:
    We are sorry for the problem you have experienced. I can see you have installed our latest client version and you should not have similar issue, nor we have received report like yours.

    Please make sure there are no filter restrictions.
    Mitu korda ütlesin neile, et see ei ole filtrite probleem vaid peale update tekkinud glitch.

    Siis saatsin neile kolmandat korda pildid enda screenist, mida mina näen ja miks nemad sama ei näe.

    Siis vastus:
    We are sorry for the problem you have experienced and we apologize for the misunderstanding.

    The issue you are having has been reported to our Developer Team. They are currently working on a fix to be released in a future update.
    Vast saab korda peagi :)

  17. #8517

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tori-kasutajad!

    ...et ei oleks mingeid arusaamatusi sharky kasutajatele ja husng grinderitele.

  18. #8518

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Päris pull lugu. Starsi konto läks kinni ja küsiti ID Copyt saadetud. Selle peale paluvad mul ,et ma saadaksin neile Samast Dokumendist ja endast pildi neile. Probleem on aga selles ,et Id kaart mille pildi ma neile saatsin on 2003 aastal välja antud ja seda pole mul enam alleski. Küsisin siis neilt ,et ehk on võimalik ,et ma saadan uuest dokist pildi ja ka koos endaga pildi. Selle peale sain vastuseks ,et nii ei sobi ,et pilt peab olema varasemalt saadetud dokumendist. Päris põnev ütleks... Seega väga vist lootust kontot lahti pole saada või on asi vaid eesti suppordis? Peaksin ehk kirjutama inglisekeelsele?

  19. #8519

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas kellelgi tekib cashi laudades veel selliseid olukordi, et mingi laud hangub 5-15 sekundiks ära, samas kui teised lauad kõik töötavad? Täiesti erinevates olukordades ja ühes lauas korraga. Täheldanud seda viimase nädala jooksul korduvalt.

  20. #8520
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Kas kellelgi tekib cashi laudades veel selliseid olukordi, et mingi laud hangub 5-15 sekundiks ära, samas kui teised lauad kõik töötavad? Täiesti erinevates olukordades ja ühes lauas korraga. Täheldanud seda viimase nädala jooksul korduvalt.
    nii on

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 31 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 31 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES