Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 435, kokku 483 EsimeneEsimene ... 335385425433434435436437445 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 681 kuni 8 700, kokku 9659
  1. #8681
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Olen korduvalt supporti kirjutanud kui collusioni kahtlustan ja alati tuleb mingi suurematsorti uurimine, nii et soovitan seda kindlasti.

  2. #8682
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kui väga idioodid on, siis pole mõtet reportida. Osad eriti lollid colluderid bloativad ise nii potte ja on selleks ajaks ennast ära committinud kui foldida tahaks.

    Muidu ikka reporti, nagu soovitati.

  3. #8683
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

    Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
    Viimati muudetud bluelite poolt : 17.12.13 at 19:55

  4. #8684
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 748

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

    Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
    sama fail

    valikud > mängija märkmed ,sealt leiad muidu asukoha

  5. #8685
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kust ma Starsi color codingu faili leida võiksin?

    Edit/// Või on color coding ja noted ühes failis?
    Sama fail, Help>Open My Settings Folder.

  6. #8686
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Sama fail, Help>Open My Settings Folder.
    Ty, leidsin!

  7. #8687
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    On see normaalne, et Eesti pokerstarsi support pole pühapäevast saati midagi vastanud ? Esmaspäeval saatsin veel uue kirja. Kasutaja külmutati mul reedel või laupäeval ära, aga pühapäeva õhtul kirjutati, et mu kasutaja on lahti ning võin jälle pokkert mängida. Proovisin ja ütleb siiani, et külmutatud ja keegi ei vasta ka kirjadele.

  8. #8688
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kahjuks peab tõdema, et Pokerstars Eesti support pole overall Starsi suppordiga võrreldav. Kõik oma kirjad soovitan saata .com e-mailile, alati kiired ja asjalikud vastused.

  9. #8689
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    21

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Nüüd lõpuks reageeriti ja kõik korras.
    Viimati muudetud Rokkar19 poolt : 18.12.13 at 17:23

  10. #8690

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tervist,

    Pokerstarsi cashieri alt deposiiti tehes tuleb järgnev kiri:
    http://www.upload.ee/image/3773955/kusimark.png

    Eelnevalt olen saanud deposiiti teha nii Swedbank´i kui ka SEB panga kaudu, aga paistab, et hetkel neid variante enam valikus pole. Cash out´iga ei paista probleeme olema ning välja saab kanda otse pangakontole (Swedbank).

    Deposiiti mul hetkel teha vaja pole, aga kas peaksin midagi seoses sellega ette võtma? Ning mida võiks tähendada lause "If you owe funds, please make a deposit to cover the outstanding amount" ?

    Suured tänud!

  11. #8691

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Oled varastatud krediitkaardiga deponud ilmselt :)

  12. #8692

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
    Olen räige Fish.
    Aga olen tähele pannud, et Pokerstarsis ja Triobetis mängimine on nagu öö ja päev. Pokerstarsis on pidevalt nii, et 9/10 kordadest vastased kõik foldivad, kui mul on AA, KK, QQ. Ja isegi ainult callides kõik alati foldivad. Samas kui lähen All-Ini, siis callivad tüübid mingite 99 ja 88 ja saavad kolmiku. Liiga tihti on nii, et kui mul on paar, siis on kellelgi teisel ka. Triobetis jooksevad kaardid üldse teistmoodi. Ja ma arvan, et see pole mingi paari päeva juhuslikkuse teema, vaid PS genereerib kaarte kuidagi teistmoodi.
    LOL!

    Ma olen sama asja tähele pannud, pidevalt võetakse mu raha laudades ära sest vastased saavad paremaid käsi. Ometi ma mängin kõiki käsi, kuna see ju suurendab tõenäosust et ma saan rohkem paremaid käsi kui teised, puhtalt selle pärast et ma mängin rohkem. Aga ikkagi Pokerstars varastab minult raha ja annab teistele, häbematud!

  13. #8693
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ranka trollib Rankat?

  14. #8694

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Oled varastatud krediitkaardiga deponud ilmselt :)
    Naah, pole kunagi selliste kahtlaste asjadega tegelenud.

    Aga alles hiljuti oli mul veel lisaks selline juhtum, et mind seostati mingisuguse teise mängijaga ning külmutati konto nii kauaks ära kuni ma selgitasin oma seotust antud mängijaga. Ma aga polnud seda kasutajanime enne kuulnudki ega ühtegi kätt temaga mänginud, seega tundub päris absurdne kuidas stars neid seoseid seal loob.

    Aga kas antud juhul on tegu mingisuguse tõsise "issue"-ga ning peaksin klienditoega kontakteeruma? On kellelgi midagi analoogset juhtunud? Sellised jamad pigem hirmutavad mikrolimiidi mängijaid eemale. Bankrolli olen vaikselt kasvama saanud ning ei tahaks, et mingil hetkel stars selle ära omastaks.

  15. #8695
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Starsi support pole mingi hirmus koll, küsi julgelt ja seletavad kenasti ära:) Stars geneb 0,001 mikrosekundiga rohkem reiki kui sinu bankroll ja seda nad ilmselt omastada ei taha, kui miskit uurivad siis rohkem ikka su enda turvalisuse pärast.

  16. #8696

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Starsi support pole mingi hirmus koll, küsi julgelt ja seletavad kenasti ära:) Stars geneb 0,001 mikrosekundiga rohkem reiki kui sinu bankroll ja seda nad ilmselt omastada ei taha, kui miskit uurivad siis rohkem ikka su enda turvalisuse pärast.
    Nii, saatsin Starsi securitisse kirja ning vastu sain järgneva meili:

    Hello XXXXX,

    Thank you for your email.

    As part of a routine security check it has come to our attention that you are associated to XXXXXXXXXX .We would appreciate it if you could explain your relation to this player.

    Please go to "Help > Contact Support / Upload Documents > Select Category > 'Security' > Sub-Category 'Documents'" and you will be able to upload documents with a size up to 5 MB.

    Pending your reply, fund transfers from and to your account will not be possible. Please understand that we have to make identity verifications occasionally to make sure that PokerStars remains a safe and secure environment for its players.

    Thank you for your understanding and cooperation.


    Saatsin neile siis oma id-kaardi koopia, kuid kunagi varem olen selle neile juba saatnud, aga ilmselt topelt siis ei kärise. Kui enne sai vähemalt cash outi teha, siis nüüd paistab, et enam ei saa. Ning nüüd seostatakse mind juba mingisuguse uue mängijaga, ehk siis teine kord juba kui selline asi juhtub. Vaatasin, et see mängija mängib tunduvalt kõrgemas limiidis kui mina, seega mul pole temaga mitte mingisugust kontakti olnud. Huvitav, kellega mind paari kuu pärast uuesti seostama hakatakse. Eriti head maiku selline asi küll suhu ei jäta.

  17. #8697
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Micro Grinder Vaata postitust
    Nii, saatsin Starsi securitisse kirja ning vastu sain järgneva meili:

    Hello XXXXX,

    Thank you for your email.

    As part of a routine security check it has come to our attention that you are associated to XXXXXXXXXX .We would appreciate it if you could explain your relation to this player.

    Please go to "Help > Contact Support / Upload Documents > Select Category > 'Security' > Sub-Category 'Documents'" and you will be able to upload documents with a size up to 5 MB.

    Pending your reply, fund transfers from and to your account will not be possible. Please understand that we have to make identity verifications occasionally to make sure that PokerStars remains a safe and secure environment for its players.

    Thank you for your understanding and cooperation.


    Saatsin neile siis oma id-kaardi koopia, kuid kunagi varem olen selle neile juba saatnud, aga ilmselt topelt siis ei kärise. Kui enne sai vähemalt cash outi teha, siis nüüd paistab, et enam ei saa. Ning nüüd seostatakse mind juba mingisuguse uue mängijaga, ehk siis teine kord juba kui selline asi juhtub. Vaatasin, et see mängija mängib tunduvalt kõrgemas limiidis kui mina, seega mul pole temaga mitte mingisugust kontakti olnud. Huvitav, kellega mind paari kuu pärast uuesti seostama hakatakse. Eriti head maiku selline asi küll suhu ei jäta.
    Saada kiri vastu et ei tea kes see mängija on ja kui selle id koopia ka ära saatsid siis imo varsti konto korras jälle. :) Enamikel mängijatel muide on rohkemal või vähemal määral selliseid security checke olnud.

  18. #8698

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jep, tänud, asi on nüüd korras.
    Jääb mulje, et Starsile polegi eriti oluline, kas sul on üldse kontakti antud mängijaga olnud, tundub nagu lihtsalt kontrollitakse, kas sa oled piisavalt pädev, et suudad nendega suhelda ja probleemi ära lahendada. 5 kuu jooksul oli see mul nüüd teine kord ja mõlemal juhul olen neile kirjutanud, et ei tea, kes see mängija on ning kohe peale seda tehakse su konto korda.

  19. #8699
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas keegi teab mingit head deposit boonuskoodi?

    Esimesed 3 on kunagi ära tehtud, aga pole ca aasta mänginud PS-is.

  20. #8700

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    On keegi välja arvutanud, mis kell umbes viimane milestone tuleb?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES