Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 458, kokku 483 EsimeneEsimene ... 358408448456457458459460468 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 9 141 kuni 9 160, kokku 9659
  1. #9141

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ega hiljuti cashoutinud pole? siis ei saagi
    Endal oli sama jama, ja pole cashoutinud.

  2. #9142
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas portlane Vaata postitust
    Selline küsimus ,et võitsin 1k daala pokerstarsis ja olen kolmelt erinevalt
    moneybookersi kasutajalt kandnud raha starsi ja kui tahan raha välja võtta,
    siis ta kannab alguses väga suure summa nendele kontodele tagasi, aga miks?
    Kas saan seda kuidagi muuta, sest tahan raha saada pangaarvele mitte skrilli.
    Pricacy policy pmst. Need summad mis oled MB'st kandnud Starsi, lähevad alguses sama summana MB'sse, kui depode summa täidetud, saad ülejäänu kanda kuhu tahad.
    Pigem küsimus, miks oled kolmelt erinevalt MB kontolt raha kandnud, kui reaalsuses tohib olla 1 MB kasutaja

  3. #9143

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kui ma lähen Taani mingiks ajaks elama, siis ka tõesti mul on vaja Pokerstarsile seda kuidagi tõestada?
    Kui ma tuimalt edasi lihtsalt mängin, siis kui likely on, et nad sellest mingi probleemi tekitavad.

  4. #9144
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Narrator Vaata postitust
    Kui ma lähen Taani mingiks ajaks elama, siis ka tõesti mul on vaja Pokerstarsile seda kuidagi tõestada?
    Kui ma tuimalt edasi lihtsalt mängin, siis kui likely on, et nad sellest mingi probleemi tekitavad.
    Ei.
    0%

    edit: my bad, VPN-iga peaks mööda saama. Ilma selleta (või Taani isikukoodita) mängida ei saa
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 13.08.14 at 17:01

  5. #9145
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Oleneb kui pikk see mingi aeg on, lühiajaliselt ei tehta kindlasti probleemi ja saad Pokerstars.ee softiga edasi lasta.Usun et 6kuud+ hakkavad juba küsima aadressi tõendamist jne...

  6. #9146
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Oleneb kui pikk see mingi aeg on, lühiajaliselt ei tehta kindlasti probleemi ja saad Pokerstars.ee softiga edasi lasta.Usun et 6kuud+ hakkavad juba küsima aadressi tõendamist jne...
    .com ega .eu soft ei tööta aga .ee töötab?

  7. #9147
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Narrator Vaata postitust
    Kui ma lähen Taani mingiks ajaks elama, siis ka tõesti mul on vaja Pokerstarsile seda kuidagi tõestada?
    Kui ma tuimalt edasi lihtsalt mängin, siis kui likely on, et nad sellest mingi probleemi tekitavad.
    Tee endale taani panka konto. Seal küsitakse kindlasti aadressi ja enamikest pankadest saadetakse mingi paber ka koju ja ongi paber, nimega ja kõige muuga olemas.

  8. #9148
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    no kui sul hetkel on account seotud pokerstars.ee-ga siis ju ikka töötab. Sama mis mängida Lätis, Soomes jne. Ise välisriigis mängisin ka .ee-ga.
    Või on Taanis miski seadus et ei saa, Eestis saad ka ju .com-ga mängida, kui elad alaliselt näiteks UK-s.

  9. #9149
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    FTP accoundi võid ka välismaal avada aga siin ikka mängida ei saa. Ma ei tea täpselt mismoodi seal on aga ei usu et mängida saab. .comiga ei saa Eestis mängida.

  10. #9150
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    FTP accoundi võid ka välismaal avada aga siin ikka mängida ei saa. Ma ei tea täpselt mismoodi seal on aga ei usu et mängida saab. .comiga ei saa Eestis mängida.
    Mul ftp konto aga mängida saan ainult siis kui Soomes olen. Starsi kontoga probleeme ei ole, .ee soft töötab seal nagu ikka.

  11. #9151

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Eks ma proovin kohapeal mängida, kui ei saa siis teen läbi VPN-i. Sain aru, et nii kaua kuni ma mängin riikides VPN-iga, kus on lubatud niivõinaa pokerstars, siis nad üldjuhul ei tekita sellest mitte mingit probleemi.

  12. #9152
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Keegi teab kuidas PS7-lt saaksin tagasi vanema versiooni peale saab ?.

  13. #9153

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    updatega juba tuli ise või proovisid niisama betata vsm? täna oli küll imo mingi udpdate, aga 7t mulle ei tulnd veel

  14. #9154
    Vana Tegija Kasutaja EestiAA avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 132

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    updatega juba tuli ise või proovisid niisama betata vsm? täna oli küll imo mingi udpdate, aga 7t mulle ei tulnd veel
    Üleval menüü reas (Try Pokerstars 7)... seal kus options, account, lobby etc on.
    Täna vist tuli.
    Leitsin tee tagasi Ps6-le.

  15. #9155
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Heh. Täitsa asjalik teine. Ei oskagi ühtegi halba sõna öelda uue softi kohta.

  16. #9156
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Üleval menüü reas (Try Pokerstars 7)... seal kus options, account, lobby etc on.
    Täna vist tuli.
    Leitsin tee tagasi Ps6-le.
    Miks tagasi tahad PS 6-le

  17. #9157
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kellelgil uue softiga probleeme pole olnud? Endal just freezisid ZOOMi lauad peale seda, kui sit out next BB tuli. Lauad ei sulgenud ja aitas vaid Pokerstarsi sulgemine. Uuesti sisse logides lõi ZOOMi laua ette kuid laskis probleemideta kinni panna.

    Samas lobbys table preview kaudu kasutajanimedele kursoriga liikudes ei kuva endiselt kõigi mängijate asukohta, nii vanas kui uues softis. Üheksast lauasolijast tavaliselt kolmel ei näita seda, sageli rohkem. Vahel näitab kui liikuda nimekasti hästi äärde ja seal kursorit hoida mõned sekundid. Vist ei parandatagi ära, sest probleem eksisteerinud juba mitmeid kuid :)

  18. #9158
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kellelgil uue softiga probleeme pole olnud? Endal just freezisid ZOOMi lauad peale seda, kui sit out next BB tuli. Lauad ei sulgenud ja aitas vaid Pokerstarsi sulgemine. Uuesti sisse logides lõi ZOOMi laua ette kuid laskis probleemideta kinni panna.
    on ka vana softiga nii mul. seda mis keiss on, ei oska kahjuks öelda

  19. #9159

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Kellelgil uue softiga probleeme pole olnud? Endal just freezisid ZOOMi lauad peale seda, kui sit out next BB tuli. Lauad ei sulgenud ja aitas vaid Pokerstarsi sulgemine. Uuesti sisse logides lõi ZOOMi laua ette kuid laskis probleemideta kinni panna.

    Samas lobbys table preview kaudu kasutajanimedele kursoriga liikudes ei kuva endiselt kõigi mängijate asukohta, nii vanas kui uues softis. Üheksast lauasolijast tavaliselt kolmel ei näita seda, sageli rohkem. Vahel näitab kui liikuda nimekasti hästi äärde ja seal kursorit hoida mõned sekundid. Vist ei parandatagi ära, sest probleem eksisteerinud juba mitmeid kuid :)
    Samad jamad ka mul. Suhteliselt häiriv. Lisaks table preview juures ei kuva osasid note nagu ka asukohta.

  20. #9160

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jep, mul sama jama. Lauda kinni ei saa panna ja samal ajal ei lase ka uusi laudasid avada samal limiidil. Ulmetilti ajas eilse sessi ajal.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES