Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 46, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3644454647485696146 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 9659
  1. #901
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    ei tea mis kepp on aga mul ei näita avatari 4 päeva tagasi panin vms ikka ei näita
    Kannatust tuleb varuda. Support vaatab selle üle. Üle nädala ei tohiks minna selelga.

  2. #902

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kannatust tuleb varuda. Support vaatab selle üle. Üle nädala ei tohiks minna selelga.
    selge.Mul puudub kannatus ;D

  3. #903

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kas neid nuppe suuremaks ei saa teha.. et kiirelt fold panna vms ilge juramine hiirega sinna linnukest panna.. täppisteadus
    Mina kasutan AHK scripti selle jaoks (TableNavigator). Kuna ma mängin läpaga ja hiirt ei ole hetkel siis ma kastuan foldmiseks ühte nuppu, ülimugav.

  4. #904

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
    Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?

  5. #905
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
    Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
    tavaline asi, raha vahest kaob ikka

  6. #906

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?

  7. #907

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
    Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
    On ju selgelt kirjas: Serveri crashi tõttu, kõik kes võtsid reedel 18.09.2009
    on teadmata ajaks oma rahadest ilma. Stars väga vabandab tekkinud ebamugavuste pärast ja küllap te saate oma raha lähima kahe kuu jooksul kätte.

  8. #908

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?
    Jah! Sa ei saagi mitte kunagi oma raha enam kätte. Sorry, please make a new deposit and start grinding over and over again.

  9. #909

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Btw, ma tellisin Hobby Hallist mootorsae eile kell 21.30 ja tõsiselt imestan, et tänaseks pole veel ukse taha toodud.

  10. #910

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    kaob? Kas ma seda raha nüüd ei saagi kätte?
    Mida sa paanitsed nagu selka eit??? Said e-maili kus kirjas et raha kantakse üle 72 tunni jooksul, said?
    Nii, kui selle said, siis omakorda : It takes 2-5 business days to appear in your account.
    Nii et lõpeta selline ajuvaba paanika. Laupäev-pühapäev pangad niikuinii ei tööta, seega jõuab ta sulle arvele kas homme või ülehomme

  11. #911

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Pole meili saanud, that's why I'm asking, bro. Peace

  12. #912
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Mida sa paanitsed nagu selka eit??? Said e-maili kus kirjas et raha kantakse üle 72 tunni jooksul, said?
    Nii, kui selle said, siis omakorda : It takes 2-5 business days to appear in your account.
    Nii et lõpeta selline ajuvaba paanika. Laupäev-pühapäev pangad niikuinii ei tööta, seega jõuab ta sulle arvele kas homme või ülehomme
    Ei ole kohe vaja mölisema hakata. Preagu tundub ,et sina paanitsed siin rohkem.

  13. #913
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0
    Ei ole kohe vaja mölisema hakata. Preagu tundub ,et sina paanitsed siin rohkem.
    :D +1

  14. #914
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tohman
    Hei, ma tegin cashouti reedel (18.09.2009), siiani pole mingit raha kontole tulnud, kuigi starsi kontol enam raha pole..
    Pending cashoutide all pole ka midagi? Kas see on normaalne või on midagi mäda?
    Saada supporti kiri, tavaliselt saab sealt kiiresti adekvaatse vastuse.

  15. #915

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    saatsin supporti kirja, rahad peaks siiski laekuma paari päeva jooksul :)

  16. #916
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tra.. maisaa aru milline see number üks istekoht on.. jutt siis sellest kui ma tahan oma istekohta FRis näiteks täpselt keskele alla määrata.. millise numbri ma siis panema pean HEMis?

  17. #917
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 341

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    tra.. maisaa aru milline see number üks istekoht on.. jutt siis sellest kui ma tahan oma istekohta FRis näiteks täpselt keskele alla määrata.. millise numbri ma siis panema pean HEMis?
    Kohti hakatakse lugema chipikastist paremalt ja kellaosuti suunas.

    FR laud (6max, HU või mõni muu formaat, siis tuletage ise)

  18. #918
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    tra.. palju raisk.. 30-40k hande kuu jooksul peksta.. raskeks läheb.. mõte siis oleks enne 01.01.10 depo boonus lahti mängida ja cashoutida..
    Aga kanna vähem sisse. Kanna niipalju, mis üle jõi ei käi ära grindida. :)

  19. #919
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    oo... tänud ranka.. selle peale ma ei tulnudki..

    maitaha vähem kanda.. ma tahan ikka maksimumi saada.. vaatab.. oktoobris võibolla teen nalja ära ja loodan et peale jaanuarit saab ikka raha kätte ka starsist..

  20. #920

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tekkis küsimus first time boonuse kohta.

    Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600).

    Nagu aru saan siis ei pea esimene deposit olema 600$ et saada maksimum boonus vaid võin näiteks teha ka esimese 200$ ja siis 90 päeva jooksul lisaks 400$ ???.

    EDIT:
    Ise küsin ise otsin vastuse :D
    Leidsin juba vastuse ka teemat läbi lapates page 24 ranka says ''Reload ja kaasaarvatud uus $600 deposiiboonus on võimalik saada tehes 3 deposiiti erinevatel aegadel.''


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES