Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 483 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 9659
  1. #1421
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas te olete oma need 1001 VPP eest ticketid või testi ära tegemise eest ticketid saanud muidu? sest mul "uus" user tahaks teada, kas on juba aeg supportiga möliseda ^^

  2. #1422
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mul vppd ammu tehtud aga ticketeid pole küll kuskil näinud. ega ma tea kust neid otsidagi. suppordiga võid ikka möliseda :D

  3. #1423
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    See mu hobi suht ;D

  4. #1424

    Prpbleem pokerstarsiga.

    Mure siis järgmine.
    Ühes arvutis kõik toimib, aga teises mitte. Saab mängida ainult mängurahaga :'( Ja samuti pole CASHIER nuppu ??? Ei saa vaadata oma konto seisu.Arvutit jooksutab windows 7.Samas login teises arvutis sisse ja koik toimib.
    Ehk oskab keegi aidata ???

    Tänud!

  5. #1425

    Re: Prpbleem pokerstarsiga.

    Meil on eraldi PokerStarsi teema. Küsi seal selliseid asju. Lahenduseks see, et tõmba endale selles teises arvutis pokerstars.com'ist pokkerituba alla (praegu on tõmmatud pokerstars.net'ist ja see on ainult playmoney).

  6. #1426
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas teab keegi öelda, et kaua peab ootama seda confirmationit, et mu uued log-in seaded on aktiivsed(seoses selle tokeniga).tnx

  7. #1427
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    kas teab keegi öelda, et kaua peab ootama seda confirmationit, et mu uued log-in seaded on aktiivsed(seoses selle tokeniga).tnx
    Kas see insta ei peaks olema?

  8. #1428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    kas teab keegi öelda, et kaua peab ootama seda confirmationit, et mu uued log-in seaded on aktiivsed(seoses selle tokeniga).tnx
    Ma arvan, et sul on üks samm ununenud. Account-login security settings- 3. Enable your RSA Security token

  9. #1429

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Koheselt. Tuli mul.

  10. #1430
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tregeq
    Ma arvan, et sul on üks samm ununenud. Account-login security settings- 3. Enable your RSA Security token
    Teen selle sammu ka ära ja kui kohe uuesti sinna vaatan, siis jälle on see linnuke sealt eest''enable rsa security token'' kadunud ???
    Edit: sain selle huinjaaga nüüd ühelepoole

  11. #1431
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    lol tuli selline kiri starsilt ja arvele 14 taala
    Hello,

    PokerStars has become aware of two players who were working together in our Sit & Go tournaments to the detriment of other players. You were involved in at least one tournament with these players and as a result you may have been adversely affected.

    The players' accounts were closed and their funds frozen pending a thorough investigation, which is now complete. Fortunately the problem was identified quickly and they had only played in a few tournaments before the accounts were closed.

    In a case such as this it is our policy to confiscate the colluders' winnings or balances and to distribute them to the players affected by their actions in as fair a way as possible. To confirm your credit, log onto your PokerStars account, go to the 'Cashier' screen and click the 'History' button. Your share will be shown "Credit Purchase", followed by the amount of the credit.

    I regret that we will be unable to answer questions as to how your specific credit amount was calculated. Likewise, we are not at liberty to identify the specific games or players in question. Suffice to say that they have been barred from the site and you will not encounter them again.

    The integrity of the games at PokerStars is of paramount importance to us and we will not abide cheating or collusion in our games. We work hard to police our games and prevent such instances. In the rare cases where collusion has actually occurred, we make sure that any players affected are compensated appropriately.

    Thank you for your continued play here on PokerStars. Please do not hesitate to let us know any time we can be of help.

    Regards,

    Mathew
    PokerStars Game Security

  12. #1432

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    wow :o

    Tore kuulda, et keegi tegeleb ka sellega millega peaks 8)

  13. #1433

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas muidu on lubatud ühe IP pealt mängida 2 eri arvuti ja kasutajaga? Et kui näiteks kodus naine ka lapakapealt samal ajal mängib microlimiidi cashi laudades siis ega sellest mingit probleemi ei tule? Laudu lahti mitmeid ja eks mõne lauaga võib ka juhtuda samasse lauda kahekesi aga pigem erandina kuna lauavalik starsis lai.

  14. #1434

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Probleem tuleb siis kui tuleb ämm

  15. #1435
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kas muidu on lubatud ühe IP pealt mängida 2 eri arvuti ja kasutajaga? Et kui näiteks kodus naine ka lapakapealt samal ajal mängib microlimiidi cashi laudades siis ega sellest mingit probleemi ei tule? Laudu lahti mitmeid ja eks mõne lauaga võib ka juhtuda samasse lauda kahekesi aga pigem erandina kuna lauavalik starsis lai.
    Samas rahalauas ei saa ja miski turniirid olid ka - äkki kui 45 või väiksema fieldiga turkad.

  16. #1436

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    On Starsi poolt siis mingi automaatne piirang peal, et ei luba samalt IP´lt lauda istuda? Kui nii siis probleem lahendatud.

  17. #1437
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Jah, minu teada soft lihtsalt ei lase lauda istuda, ei pea midagi põdema.

  18. #1438

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Jep meil Andresega oli kunagi kui nl25-te lasime. Siis ma ei saand lihtsalt lauda istuda. Ütles et minu ip pealt on juba keegi lauas.

  19. #1439

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    HU'd ja MTT'sid saab küll ühe ip alt taguda.

  20. #1440
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES