Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 483 EsimeneEsimene ... 2565737475767785125175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 9659
  1. #1481

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    selline küsimus siis et kuidas selle ticketi saab sinna nordic & baltic freerollile ma vaatan et esimesele qualifier A saab juba regada aga ma ei saa kuigi olen üle 1000 vpp teeninud peale 7detsembrit?

  2. #1482
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz
    Sain vabandustega kirja PS-lt ning seni pole veel tolmuahvile teele pandud raha tagasi tulnud, eks ole hommikuks näha kas on talle kohale ka jõudnud. Väidetavalt oli see töötaja eksimus ja nüüd peaks kõik ok olema. Teavitan tulemusest.
    Kõik toimis, probleem lahendatud.

  3. #1483
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas kellelgi on olnud jama Pokerstarsi hand history salvestamisega? Kõik klikid ja asjad on tehtud, aga folderisse kuhu suunasin salvestama ei tule ühtegi faili. Kasutan Windows Vistat muidu, kui see omab tähtsust. Ma ei saa nii Hem-i tööle ju.. Jama..

  4. #1484

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    keegi ei tea kas 2+2-s või kuskil midagi selle kohta pole räägitud kas selle aasta lõpus veel tuleb seda topelt vpp-de asja siis v?

  5. #1485
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kuu lõpu Goldstar+ freeroll hakkab varsti :P

  6. #1486
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kuu lõpu Goldstar+ freeroll hakkab varsti :P
    Tänud meenutamast:)

  7. #1487

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas kellelgi on juba Nordic Freerolli ticketeid?

  8. #1488

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas tilps
    selline küsimus siis et kuidas selle ticketi saab sinna nordic & baltic freerollile ma vaatan et esimesele qualifier A saab juba regada aga ma ei saa kuigi olen üle 1000 vpp teeninud peale 7detsembrit?
    Ise küsin ise vastan :D

    Take note that as a consequence of these tickets being manually creditedthere will be some delay from earning the required number of VPP andreceiving the ticket. As per the terms of the promotion, the qualifying period ends on December27th, and you will receive your ticket(s) on or before December 28th, wellahead of the tournaments which will take place on December 29th. Depending on the number of VPPs you earn in the period from December 7ththrough 27th, you may receive multiple tickets: 1+ VPP - ticket to Qualifier A, which will start on December 29th at 12noonET (18:00 CET)31+ VPP - ticket to Qualifier B, which will start on December 29th at 1pm ET(19:00 CET)101+ VPP - ticket to Qualifier C, which will start on December 29th at 2pmET (20:00 CET)301+ VPP - ticket to Qualifier D, which will start on December 29th at2:30pm ET (20:30 CET)1001+ VPP - ticket to Qualifier E, which will start on December 29th at 3pmET (21:00 CET) These tournaments can be found under "Tourney" -> "Regional", and you maywish to type 'nordic & baltic' into the text field of the "TourneyFilter..." with all options enabled, to easily find them. The top 27 players from each Qualifier will receive entry into the Nordic &Baltic $100k Freeroll which takes place on December 30th at 2pm ET (20:00CET), with each player in the final receiving AT LEAST $125! If you wish tosee the full payout structure, you can do so by visiting the TournamentLobby of Tournament 219543268. If you wish at any time to review your tickets, you can do so by going to"Requests" -> "Tournament Tickets". Please let me know if you have any questions, or if there is anything elsewe can do to help. Thank you for playing on PokerStars! Regards, Adriana A.PokerStars Support Team

  9. #1489
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC

    chipstar on siis see kurikuulus 2NL grinder :/ Huvitav, miks neile Chireni 1M käe projekt ei meeldinud, aga seda kutti kõlbab valida. /jealous
    Minu meelest see eestlane: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/sawcrish temast väga palju maha ei jää ???
    Peab ikka viitsimist olema...

  10. #1490

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas makz
    Minu meelest see eestlane: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/sawcrish temast väga palju maha ei jää ???
    Peab ikka viitsimist olema...
    Nihukestest inimestest on mul lihtsalt kahju. Ei tea mis ta ajus toimub. Endal nl50 roll koos ja lasen nl2 nagu robot.

  11. #1491
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Skilli peaks ka nagu piisavalt olema, et kõrgemal mängida. Usun, et see on mingi mindseti värk...grindid nii palju madalal, et lihtsalt ei suuda enam kõrgemale ronida, mingi blokk on ees vms.

  12. #1492
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Nihukestest inimestest on mul lihtsalt kahju. Ei tea mis ta ajus toimub. Endal nl50 roll koos ja lasen nl2 nagu robot.
    Samas kui ta kõrgemaid limiite ei biidi, miks peakski ta seal $ jagamas käima? Kui nl2 nii hästi biidib lasku seal edasi...

  13. #1493

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Ermii
    Samas kui ta kõrgemaid limiite ei biidi, miks peakski ta seal $ jagamas käima? Kui nl2 nii hästi biidib lasku seal edasi...
    Võimatu et see vend ei beadiks nl10 või nl25.

  14. #1494
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Võimatu et see vend ei beadiks nl10 või nl25.
    No PTR näitab et on 60k kätt mänginud nl10t ja profit on -89$ vms. Ju siis näeb, et muud mängud ei too raha sisse ja laseb aga edasi nl2.

  15. #1495
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Jep, ja nii see scared money tunne süveneb, pärast mida on aina raskem kõrgemale tagasi minna.

  16. #1496

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tegelik Nl2 graph selline ja jääb ikka alla chipstar1-le

  17. #1497

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    MIks,miks,miks?

  18. #1498
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Thats just SICK!

  19. #1499
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    MIks,miks,miks?
    Kinnisilmi saad raha teha, ning pole tahtsmist üles liikuda ning inimene teeb, mis tahab. :)

  20. #1500

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Selline küsimus, et kas Tournament money on võimalik vahetada kuskil tavarahaks kiiresti? Ma mõtlen nagu mingi ca 1 tunniga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES