Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 483 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 9659
  1. #1501
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    On võimalik muidugi. Kui tahad diili teha siis saada PM mulle.

  2. #1502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    miks ei kuva HEM mulle Starsi turnale statte, cashiga kõik ok? Jutt sellest quiz turnasst vms .. aru me ei saa, eile oli turnadega ka ok - kuvas ilusti .. wtf krdy jama . impordib käsi, tourney alt ka n2ha, aga statte lauas netu... hud leiab ka üleslauas. Kuigi laua nimi mingi 0 14, players näitab 0/6/short ja need fish vpp ja hands on 0 .. ehk midgai on pahast .. ./

  3. #1503
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas keegi järgmine aasta supernova elite ka ründab? len mõelnud selle peale, keskmiselt peab siis ca 3000 vpp päevas tegema. Et kõikidel päevadel ei jõuaks mängida peaks mõni päev tegema nii ca 8k vpp. Nt palju ranka teeb ma NL 20 laual tunnis vppsid?
    Samas kui minna elite peale, ei saaks eriti midagi aastas ette võtta:(

  4. #1504

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mitte eriti vaid päris kindlasti ei saa midgai ette võtta peale pokkeri

  5. #1505
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Kinnisilmi saad raha teha, ning pole tahtsmist üles liikuda ning inimene teeb, mis tahab. :)
    Kinnisilmi raha äravõtmine kehtib kuni NL25 vähemalt.

  6. #1506

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    müts maha selle inimese ees kes ära teeb selle ...
    tigrano on minusilmis selleks võimeline hetkel vb keegi teine veel aga ei tea nii hullu grinderit kui tema on :D

  7. #1507

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    See on ikka eriti haige .. sa pead terve aaasta keskenduma haigelt, sa võid haige olla, mingid tildid asjad + muud sada imet .. tra see on kka sick stuff. kuskilt meelde j22nd et nl200 pidigi yks parim limiit selle tegemiseks olema

  8. #1508
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tahaks sõbraga HU sng-d teha,kuid ei ole võimalik samma lauda saada.. alati lendavad mingid tondid ette .. kas kusagil võimalik private lauad ka ?

  9. #1509
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    tahaks sõbraga HU sng-d teha,kuid ei ole võimalik samma lauda saada.. alati lendavad mingid tondid ette .. kas kusagil võimalik private lauad ka ?
    Starsis minuteada mitte ning suht võimatu samasse lauda saada väga madalal küll jah.

  10. #1510

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kellegil veel alati peale boonuse kättesaamis mega sitt jooks on? :D

  11. #1511
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    kellegil veel alati peale boonuse kättesaamis mega **** jooks on? :D
    same here. hihihihi.

  12. #1512

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul on tunne, et peale iga cashouti saan ka karmilt Starsilt karistada :D

  13. #1513

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    same here. hihihihi.
    liiga rigged
    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Mul on tunne, et peale iga cashouti saan ka karmilt Starsilt karistada :D
    see vana teada-tuntud asi :D

  14. #1514
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ytleme nii, et kui ma teen supernoova elite nt 2010 30 detsembriks. Kas see tähendab, et ma saan elite olla vaid 2 päeva??

  15. #1515

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    ytleme nii, et kui ma teen supernoova elite nt 2010 30 detsembriks. Kas see tähendab, et ma saan elite olla vaid 2 päeva??
    Ei, see jääb sul kehtima 2 kuud vähemalt. Et SNE staatus ära ei kaoks pead tegema 50 000 VPP-d kuus järgneval aastal.

    To earn the rank of a Supernova Elite VIP you must accumulate 1,000,000 VIP Player Points during the calendar year (January 1st through December 31). Once you have earned the required VPPs you're a Supernova Elite through at least the end of February of the following year.

    In addition, we will extend your status on a month-by-month basis from January through the end of September, provided you continue to earn at least 50,000 VPPs every month, missing no more than one month of 50,000 VPP accrual. Players with less than 1,000,000 VPPs on October 1 will not retain their Supernova Elite status.

  16. #1516

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\

  17. #1517
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kirjeldus
    kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
    mhhh, ole nyyd mõistlik.

  18. #1518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kirjeldus
    kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
    Kartsin juba, et keegi ei küsigi enam seda küsimust! Lausa mitu päeva vist pole enam juttu olnud :)

  19. #1519
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? Undecided
    võta välja, tee sulaks, pane raha padja alla(võidakse devalveerida) tee siis kullaks...lol

  20. #1520
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kas keegi järgmine aasta supernova elite ka ründab? len mõelnud selle peale, keskmiselt peab siis ca 3000 vpp päevas tegema. Et kõikidel päevadel ei jõuaks mängida peaks mõni päev tegema nii ca 8k vpp. Nt palju ranka teeb ma NL 20 laual tunnis vppsid?
    Samas kui minna elite peale, ei saaks eriti midagi aastas ette võtta:(
    Mid-stakes on see kuskil 2,000,000 kätt. Sick grind tho.

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    müts maha selle inimese ees kes ära teeb selle ...
    tigrano on minusilmis selleks võimeline hetkel vb keegi teine veel aga ei tea nii hullu grinderit kui tema on :D
    Jup. Ma isegi võiks TIGRANO't stakeda näiteks $10k, et laseks ainullt 100NL FR. Päris kindlasti ta teeks selle ära.

    EDIT: teised 2 venda kes selle ära teeksid oleksid Marek K. (rankapoeg) ja Janek174. Aga kahjuks nad veel ei biidi 100NL :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES