Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 82, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3272808182838492132182 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 621 kuni 1 640, kokku 9659
  1. #1621

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    teinud ühe pika sessi ja sitaks turnasid. Pole ühtegi problet veel silmanud. Win7.

  2. #1622

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taasver
    Mul sama jama, siin teemas sellel lehel veidi üleval pool kirjutasin. Supporti pole ikka viitsind maili saata. Anna teada mis nad vastavad.
    peale viimast updatet umbes 1 jaan?

  3. #1623
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Jap, pärast viimast updatet ilmselt. Loe mu eelmist posti ka, panin editiga juurde. Et sul koguaeg jamab?

  4. #1624

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul on täpselt sama jama, aga see hangumise aeg on pikenenud nii pikaks, et vastane blindib mu surnuks (HUSNG), enne kui ma lauda jõuan.

  5. #1625
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ei ma saan mängida vabalt, lihtsalt algul pärast PokerStarsi avamist tuleb üks suva turna lobby korra lahti võtta ja paar minti oodata, siis on kõik korras.

  6. #1626
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Samuti kõik toimib perfektselt.

  7. #1627

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    no problemos

  8. #1628
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mängimise ajal pole jamasid olnud, aga kui hakkan Starsi kinni panema, siis alati on kokku jooksnud ning vahel ei taha käivituda ka korralikult.

  9. #1629
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mul on nad softi puutumata jätnud, kõigest doomswitchi lülitasid sisse. nüüd sain boonuse lahti ning saatsin neile igaks juhuks ka emaili, et doomswitch välja lülitataks. vastust pole veel....

  10. #1630
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Samuti kõik toimib perfektselt.
    +1

  11. #1631
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mul hangub pokerstarsi proge täielikult, kui proovin mingit lauda avada või kui olen ennast turnale registreerinud. Umbes 3 minuti pärast avab laua, aga midagi hiirega teha ei saa. Samuti hangub proge siis, kui ta sulgeda. Supportile saatsin eile juba kirja, lubasid technical teamile edastada. On kellelgi sarnast jama olnud ja kuidas lahenes?
    Mul on nii, et kui turniirile regan siis läheb mingi 3-4 minutit aega enne, kui registreeritub saab. Varem nagu pole sellist jama olnud. Lauad muidu avab perfektselt.

  12. #1632
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Starsi läbi pangalingi saab veel kandeid teha? või peab MB'd kasutama?

    kas ma saan enne näiteks selle reloadi boonuse vabastada ja siis first deposit boonuse vabastada?

  13. #1633

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    emm .. ennem sa teed ikka sissekande, seega ennem hakkad ju depo boonust vabastama, kui see done siis reload on waiting listis

  14. #1634
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    problem fixed
    ta oli valesti aru saand
    Tra, see oli ju elunaljakas.
    Q: "Could you please increase my buddy transfer limits?"
    A: "We suggest you to advise him to contact us to discuss his transfer limit increase request"

  15. #1635

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Mul on nii, et kui turniirile regan siis läheb mingi 3-4 minutit aega enne, kui registreeritub saab. Varem nagu pole sellist jama olnud. Lauad muidu avab perfektselt.
    Tsitaat Algselt postitas taasver
    Ei ma saan mängida vabalt, lihtsalt algul pärast PokerStarsi avamist tuleb üks suva turna lobby korra lahti võtta ja paar minti oodata, siis on kõik korras.
    Nii ongi, algul mingi käimasolev turna lahti, 5 minti ootamist ja siis hakkab kõik toimima.

  16. #1636

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Nii ongi, algul mingi käimasolev turna lahti, 5 minti ootamist ja siis hakkab kõik toimima.
    saada supporit krii, k2sivad mingid failid saata. oli ka ykskord migni jama, tegin selle asja ära, saadeti mingi uus fialm ulle pastesin ja replacesin ta ja korras

  17. #1637

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Failid saatsin esimese korra järel ära, kanti bi kohe tagasi ja lubati tehnikutele edasi anda. Vastust pole veel, 3 päeva möödas.

  18. #1638

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Nende süsteemis ei kasutata fraasi "buddy transfer" seega ei ole nüüd mingi üliime ka, et nad sellest kirjast teistmoodi aru said...

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Tra, see oli ju elunaljakas.
    Q: "Could you please increase my buddy transfer limits?"
    A: "We suggest you to advise him to contact us to discuss his transfer limit increase request"

  19. #1639

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Just checkisin, sain vastuse, kus uuriti kas mul on palju notse playerite kohta ja kas ma teen neid palju mängu jooksul. Mul on neid roppumoodi, peaaegu iga mängija kohta, vaatab kas sellest on abi. Kuigi ma kahtlen, kas teistel kellel sama probleem, on samuti nii palju notes' e.

  20. #1640

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES