Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 83, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3373818283848593133183 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 641 kuni 1 660, kokku 9659
  1. #1641

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas sm112
    Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.
    Olge veendunud, et teie enda yhendus esmalt korras, karju ISPle. Mul oli ka elioni mingi pask, mille tulemusena vahetati ruuter v2lja. Starsil endal on üliharva connection problemee või kui on ülerahvastatud

  2. #1642
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Njaa mul on ka ikka notes'e päris ohtralt.

  3. #1643

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas sm112
    Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.
    Sellele problele on lihtne jälile saada kui samal ajal oma ühendust kontrollid. Start menüüst Run lahti. Sinna kirjuta: ping www.neti.ee -t
    See siis kuvab sinu saadetud väikse paketi ja vastutuleva paketi ajavahet. Kui sul Starsis ühdnus ära kaob aga sinna vastused ikka millisekundites tuleb siis Starsi viga. Aga kui sul näitab et pakettidele vastuseid ei tule siis sinu neti viga.

  4. #1644

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas teil ka starsassistant ja auto take seat ei tööta?.. timebanki vajutab, kuid automaatselt seatit ie võtta, sellel boil j22b linnuke vilkuma seal remove me from all the tables vms (kus ma olen waiting listis)

  5. #1645

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Kas teil ka starsassistant ja auto take seat ei tööta?.. timebanki vajutab, kuid automaatselt seatit ie võtta, sellel boil j22b linnuke vilkuma seal remove me from all the tables vms (kus ma olen waiting listis)
    Sama jama. Seega ilmselt migni Starsi uuendus, mis AHK scripti ära rikkunud. Ilmselt 2+2 lahendus olemas, aga pole viitsinud tuhnida.

  6. #1646

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    copyge tsitaadi sisu notepadi ja salvestage kausta C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Reports nimega "customstats", tehke restart HM-le ja siis peaks reportsidesse saama lisada("+" seal vasakul servas) uued statid, mis näitavad uusi VPP-sid õigesti.

    ty

  7. #1647

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kuidas seda sai peale panna et näitaks lauas chippide hunniku kõrval ka summat mida betid?
    mul teises arvutis pole peal seda ja ei leidnud praegu üles seda optionsist

  8. #1648
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    options-display bet amounts

  9. #1649

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sättisin endale selle starhotkeyse tööle, oiiiii kui mugavaks mu elu l2ks.. See tableninja kaotab jua mõtte kui põhmst sama proge on tasuta saadaval :1

  10. #1650

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Väidad, et sama funktsionaalsuse saab starsis paika panna nagu TN abil siiani kasutanud? (sisseistumine lauda, betsizing, vasak/keskm/parem nupp , sit out next BB jne?)

  11. #1651

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    95% ulatuses jah

  12. #1652

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis puudu jääb hetkel? Mul endal muidu TN trial 20pv pärast läbi saamas (algsele 30pv trialile keevitati TN poolt veel 40pv otsa) ja muidu ostuplaan. Aga kui tõesti saab sama tehtud siis super. Mängin xpadderi ja gamepadi abil lisaks TN´le.

  13. #1653
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul isiklikult olid nende AHK (peale move.ahk mida siiani kasutan) skriptidega pidevad jamad / peale starsi update`i aegajalt crashisid, osade interface oli pidevalt bugine - tekstid ei olnud loetavad jne. Võis olla mingi minu kala.

  14. #1654

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    no problemos for me, kui tahad kisa MSNs .. saad oma bet size panna jms

  15. #1655

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mul hangub pokerstarsi proge täielikult, kui proovin mingit lauda avada või kui olen ennast turnale registreerinud. Umbes 3 minuti pärast avab laua, aga midagi hiirega teha ei saa. Samuti hangub proge siis, kui ta sulgeda. Supportile saatsin eile juba kirja, lubasid technical teamile edastada. On kellelgi sarnast jama olnud ja kuidas lahenes?
    Hello

    Thank you for your email and for allowing us to be of assistance.

    The issue you are having is due to the way the new Notes.XML handles
    foreign/special characters in both player names and notes. Our programming
    team is aware of this and are currently working on a fix to be released in a
    future update.

    We apologize for any inconvenience caused and thank you for choosing PokerStars.

    Regards,

    Sean
    PokerStars Support Team

  16. #1656
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Nii küsimus.. tegin sissekeande, sain 150 boonuse.. kui nüüd tahan vaheepeal välja kanda raha, kas siis boonus aegub?

  17. #1657
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Nii küsimus.. tegin sissekeande, sain 150 boonuse.. kui nüüd tahan vaheepeal välja kanda raha, kas siis boonus aegub?
    EI

  18. #1658
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Peale cashouti ei saaks enam boonuseid juurde, kui oleks alla $150 võtnud ja hiljem juurde sooviks.

  19. #1659

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ei? Kas nii ei olnud, et kannad raha Starsi ja pead 25% boonuse VPPdega lahti mängima? Lahtimängimise ajal cashouti ei tohi teha. Loogiliselt ei oleks sel boonusel ju mingit mõtet Starsi jaoks, kui ma kannan sinna 600$ täna sisse, saan 150$ selleeest boonuse ja homme teen cashoudi?

    (Sry - ei saa ise hetkel Starsi lehele ligi, et reegleid uuesti lugeda)

  20. #1660

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tegin cashoudi ja jookseb edasi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES