Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 84, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3474828384858694134184 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 9659
  1. #1661

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ONgi siis nii, et kannan 600$ näiteks krediitkaardiga sisse, boonuse lahtimängimine hakkab pihta VPPdes ja võin oma 500$ homme välja kanda? Ja ikka boonuse 25% saan kätte kui lahti mängin???

  2. #1662
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    grrrrrrrrrrrrrrr inimesed....seda nämmutatakse siin iga reloadi ajal.
    enne relaodi ei tohi sa teha cashouti kui on juba reload periood. kui oled teinud deposiidi mis sulle on andnud boonuse, siis tee cashoute palju tahad. kasvõi kogu rolli.
    ahjaa...48h muidugi ei saa...aga see on alati nii.

  3. #1663
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Strip, aga selle 150$ lahtimängimiseks maksad sa starsile mitu korda rohkem raket ning neile sellest piisab. :)

  4. #1664

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Raket nad muidugi saavad ja eks sellest nad elavad.

    Tuli meelde, et kandsin eile 25$ buddytransferiga teisele kasutajale Starsis. Rikkusin ära oma lootuse seda boonust nüüd saada?

  5. #1665

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Tuli meelde, et kandsin eile 25$ buddytransferiga teisele kasutajale Starsis. Rikkusin ära oma lootuse seda boonust nüüd saada?
    nüüd ei saa jah ..omg

  6. #1666
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis kõige tähtsam - rikutud on nüüd sõprussuhe, sest kes sõbrale nii vähe kannab!

    Buddy transfer ei ole cashout.

  7. #1667

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Naine tegi konto ja kandsin 25$ NL2s mängimiseks talle. Ööd ma diivanil ei pidanud õnneks veetma.

    Seega saan ikka boonust kasutada. Õhtul siis starsi sissekanne ja hakkan boonust ootama.

  8. #1668
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    <Stat GroupName="Misc" ColumnName="Stars VPP 2010" ColumnName="VPP 2010" ValueExpressions="sum(round(cast(((cast(pkh.rakeam ount as numeric)*5.5)/100)/pkh.numberofplayers as numeric),2)) as NewStarsVPPS2" Evaluate="NewStarsVPPS2" ColumnHeader="VPP 2010" ColumnFormat="0.00" ColumnWidth="*" Tooltip="New VPP" />

    <Stat GroupName="Misc" ColumnName="Stars VPP per Hand 2010" ValueExpressions="sum(round(cast(((cast(pkh.rakeam ount as numeric)*5.5)/100)/pkh.numberofplayers as numeric),2)) as NewStarsVPPS2" Evaluate="NewStarsVPPS2/1.0/TotalHands" ColumnHeader="New Stars\nVPPS\nPer Hand 2010" ColumnFormat="0.00" ColumnWidth="*" Tooltip="Stars VPP Points earned per hand based on new calculation" />

    copyge tsitaadi sisu notepadi ja salvestage kausta C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Reports nimega "customstats", tehke restart HM-le ja siis peaks reportsidesse saama lisada("+" seal vasakul servas) uued statid, mis näitavad uusi VPP-sid õigesti.
    Kui te 6-e... teete 5.5-x saate 6 max new vip(siin üleval olen ise juba teinud). Mul näitab hetkel sajandiku pealt asja õigesti.

    Loomulikult saab siin nime muuta ja eraldi FR ja 6maxi jaoks need statid teha.

    Ametlikult tuleb uue HEM versioonina need starsi uued vip süsteemid.

  9. #1669

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


  10. #1670
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Sinu loogika alusel tuleks see link iga pokkeritoa teema alla suruda?

  11. #1671

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Absoluutselt!

  12. #1672

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Rääkides Pokerstarsist ja ligipääsu piiramisest, siis aasta lõpus võis eesti telekanalitel päris palju PSi reklaami näha. Oli see lihtsalt suvaline aastalõpu marketingirahade kulutamine või on neil tõsisem huvi kohaliku turu vastu... Ja kes neid Eestis üldse esindab?


  13. #1673
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    minumeelest rääkigu mida nad tahavad, kuid seni kuni reaalselt miski seal mängimast ei piira on kõigil savi ma usun

  14. #1674
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    minumeelest rääkigu mida nad tahavad, kuid seni kuni reaalselt miski seal mängimast ei piira on kõigil savi ma usun
    Nii on.

  15. #1675
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    minumeelest rääkigu mida nad tahavad, kuid seni kuni reaalselt miski seal mängimast ei piira on kõigil savi ma usun
    Kõigil ei ole savi. Minul näiteks ei ole. Ja ma ei mõista suhtumist, et "tegeleme asjaga siis, kui enam midagi teha ei saa". Kui ISP-d, pangad, maksuamet, kasiinod on hetkel asjaga aktiivselt tegelemas, siis kõige enam mõjutatud osapool - mängijad - arvavad, et pohhui, ignoreerime kuni saab. Minu meelest tuleks täna juba rääkida praktilistest lahendustest selle pasa endast eemale juhtimiseks ja alternatiivide leidmisest kui ühel hetkel on uudis väljas, et homsest bännivad ISP-d ligipääsu. Samuti ootaks, et loodud selts võid seltside liit läheks ja selgitaks mõnele funktsionärile rahulikult ja aeglaselt, mida nad teevad. Selle asemel tehakse siin vastavas teemas teismeliste poolt seni idiootseid nalju, kuni teema kinni pannakse. Mis seal ikka, mul on vaid hea meel, et minu elatis pokkeri mängimisest ei sõltu.

  16. #1676
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Minul on ka savi ja kõrini tervest sellest kammist, on ju öeldud, et seda seadust ei saa täielikult realiseerida ja vastumeetmed on ühe googeldamise kaugusel.

  17. #1677

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Küsimus NY 25% reload bonuse kohta (kuna ma ise blocki tõttu nende lehele hetkel ligi ei saa) , et kui 600$ sisse lükata siis kas 150$ boonuse saab ainult siis kui 3000 VPP täis tehtud 3 kuuga? Kas 1500 VPP eest saab 75$ või ei saa muffigi?

  18. #1678
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tuleb 1-e osana siis kui boonus clearitud

  19. #1679

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ei saanud vastusest aru, et kas PEAB 3000 täies tegema? Kui ei tee siis kas saab vastavalt tehtud VPPdele protsentuaalselt väiksema boonuse? Ehk siis näiteks 1000 VPP eest 50$ jne.

  20. #1680
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    PEAB 3000 täis tegema, kui ei tee, siis ei saa midagi

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES