Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 85, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3575838485868795135185 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 9659
  1. #1681

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Strip aga kui kannad näiteks 3 x 200 siis saad 3 osas lahti mängida blokkide kaupa boonust, võid kasvõi tunni aja sees kõik ülekanded teha

  2. #1682

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Selge, tänud!


    Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.

  3. #1683
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Selge, tänud!


    Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.
    Asjadel peaks vist 8 nädalat max olema, kui midagi poest tellisid, siis said kirja ka, kus kõik inf olemas ja VIP pood on vastamisel üsna aeglane ka.

  4. #1684
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Selge, tänud!


    Muide tuli meelde veel, et kaua need riided sealt tulevad? Üks särk sai FPPde eest ostetud u kuu tagasi ja midagi pole saanud. Starsi support ei ole ka 2-3pv jooksul minu päringule vastust saatnud.
    Minule tuli kohale 10 päevaga, triiksärgi, pusa ja naisele ühe kampsuni tellisin, probleeme ei olnud.

  5. #1685
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    No ma tahaks enda iPodi kätte saada, aga alles kolm nädalat möödas, esimene kord kui midagi tellisin, siis läks vist 6 nädalat aega.

  6. #1686
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kui mul on praegu Starsis käimas 1st deposit bonus, kas siis selle peab enne clearima kui uus reload bonus hakkab jooksma?

  7. #1687
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kui mul on praegu Starsis käimas 1st deposit bonus, kas siis selle peab enne clearima kui uus reload bonus hakkab jooksma?
    boonused pannakse ootelisti. Keegi ei võta sult boonuseid ära ja boonused ei kustu ära.

  8. #1688
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas fppde eest on mõtet osta pilet sunday millionsile? :D

  9. #1689
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Sunday milli pileti ostes on 1FPP väärtus 0.0159259....$
    50$ boonuse ostes nt. 1FPP on 0.01 $
    Kõige parem diil on osta 4000$ boonus, siis tuleb 1fpp=0.016 $
    Ja vahel on saada insta cash boonuseid ka 0.016'ga

    Ehk siis kui oled kõva grinder ja võtad 4000$ boonuseid, siis ei ole kõige parem diil.
    Aga kui 4000$ boonuseid ei võta siis on üldiselt hea diil.

  10. #1690
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tänud! :)
    Väga ulmeliselt neid fppsi ei tule. Seepärast mõtlesingi, et võiks siis hoopis juba turnat proovida. Äkki hitib sealt midagi :D

  11. #1691
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    nl2s tegid silverstari ära?

  12. #1692
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kohe saab tehtud :D
    Mis siis?:D

  13. #1693

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Tänud! :)
    Väga ulmeliselt neid fppsi ei tule. Seepärast mõtlesingi, et võiks siis hoopis juba turnat proovida. Äkki hitib sealt midagi :D
    Tee FPP satikaid sunday millile. Tasub ära, tegelt ka. Tase olematu, hea value FPP-dele

  14. #1694
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kaua Starsi klienditugi tavaliselt kirjadele vastab? Alguses oma kolmele esimesele kirjale neile sain vastused 3-5 tunni jooksul. Viimase kirjaga suunati mind edasi aga spetsiaalselt selliste juhtumite jaoks mõeldud osakonda. Sealt pole aga ~21 tundi mulle vastust tulnud. Seejuures pole ka probleem kuhugi pole lahenenud.
    Peaksin veel edasi ootama või uue kirja saatma neile?

  15. #1695
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous
    Kaua Starsi klienditugi tavaliselt kirjadele vastab? Alguses oma kolmele esimesele kirjale neile sain vastused 3-5 tunni jooksul. Viimase kirjaga suunati mind edasi aga spetsiaalselt selliste juhtumite jaoks mõeldud osakonda. Sealt pole aga ~21 tundi mulle vastust tulnud. Seejuures pole ka probleem kuhugi pole lahenenud.
    Peaksin veel edasi ootama või uue kirja saatma neile?
    Oota ikka veel. Erinevate osakondade vastustega lähebki kõvasti kauem aega ning ma varuks kannatust, sest sealt võib vastus paar päeva hiljem tulla. Loomulikult loeb ka, see milline probleem on ja milline osakond vastab. Endal on nende poega kogemusi ja sealt tuli vastus alles kuskil 5 päeva hiljem.

  16. #1696
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Oota ikka veel. Erinevate osakondade vastustega lähebki kõvasti kauem aega ning ma varuks kannatust, sest sealt võib vastus paar päeva hiljem tulla. Loomulikult loeb ka, see milline probleem on ja milline osakond vastab. Endal on nende poega kogemusi ja sealt tuli vastus alles kuskil 5 päeva hiljem.
    Mul "külmutati" kasutaja ära, kuna nad tahtsid ikka kindlad olla kas ma 18 täis olen. Saatsin ilusti neile selge pildi oma passist ja siis tuli vastus stiilis: "Your request has been sent to the department in charge of these situations. We will contact you promptly". Loomulikult ma teadsin, et see on mingi auto-reply ja vaevalt nad minuga koheselt ( lähtudes sõnast promptly ) ühendust võtavad. Siiski lootsin, et kasutaja saan lukust lahti lähimate tundide jooksul. Nüüd vähemalt tean oodata.

  17. #1697
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Fakk stars paneb ikka eriti kelbast viimasel ajal. Eile hakkasin deposiiti tegema, et boonust lahti mängida ja siis tuli välja, et nii minu kui ka tüdruku cashier toimingud on ära külmutatud.

    Selline kiri tuli mu postkasti siis:

    Hello makz18,

    Deposit and Cashout Transactions are currently disabled in your account as it has come to our attention that your account is associated with a player with whom we have an outstanding issue.

    In order to assist you in clearing your account, we kindly request an explanation of your association to 'Stendo74'.

    It is standard procedure to request an explanation when this type of situation occurs. Since we have to make sure that you are not the same person as the above player, we would like to ask you to email or fax us a clear photocopy of your driver's license, front and back, or other government issued photo ID.


    ja blaa blaa blaa...

    Mul ei ole õrna aimu ka kes see krdi "Stendo74" on, igatahes saatsin neile ühe kurjustava sisuga e-maili, koos pildiga dokist ja täna hommikuks oli asi normis jälle. Kõige rohkem ajabki tilti see, et nad alles siis teavitasid mind sellest probleemist kui ma deposit nuppu vajutasin. Deem, vbla mul oleks olnud vaja kiiresti raha välja võtta vms. ja siis tuleb mingi selline jama. Ja ma ei saa üleüldse aru kuidas nad saavad mind seostada mängijaga, kellega ma ple elusees isegi ühes lauas viibinud

  18. #1698
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Tee FPP satikaid sunday millile. Tasub ära, tegelt ka. Tase olematu, hea value FPP-dele
    Level w? Ta ise ju ka mikrolimiidi mängija ja kahtlen, et ta oskused enamus mängijatest paremad on. Isegi kogenud mängijatel juba rahadesse jõudmine sellisel suurel turniil nõuab väga palju õnne.

    Mina ei vahetakse Sunday Milli pileti vastu - ostaks kasvõi enne $50 boonuseid.

  19. #1699
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Level w? Ta ise ju ka mikrolimiidi mängija ja kahtlen, et ta oskused enamus mängijatest paremad on. Isegi kogenud mängijatel juba rahadesse jõudmine sellisel suurel turniil nõuab väga palju õnne.

    Mina ei vahetakse Sunday Milli pileti vastu - ostaks kasvõi enne $50 boonuseid.
    satikate võidud saad rahaks ju teha(kellegagi T$ ja $ trade)

  20. #1700
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    My bad. Lugesin, et sunday millile sisse osta ja svenza rääkis hoopis satikatest...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES