Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 483 EsimeneEsimene ... 3979878889909199139189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 9659
  1. #1761

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ok mul plaan suurem cashout teha starsist. hetkel kogu raha dollarites. vaatasin starsi lehelt et local bank transferi ja online bank transferi kaudu ei saa cashoutida (??). raha oleks vaja saada unetti, et siis seal dollarites hoida et siis normaalse kursiga eurodeks vahetada. ka on vaja ~12k$ uude saiti panna, aga seal mäng eurodes, on kellelgi aimu kuidas saaks raha välja kanda minimaalsete maksudega ja kuidas kõige mõistlikum summa eurodesse saada oleks?

    btw mäletan kunagi sai ja praegugi on Wire transfer võimalus, ehk kui ma nüüd deposiidi teen unetist kas saan siis sinna välja kanda või ei?

  2. #1762
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere,

    Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??


  3. #1763
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple
    Tere,

    Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??

    VIP poest saab boonuseid osta. FPP-de eest. Starsis uut deposiiti tehes mingeid boonuseid hetkel ei saa.

  4. #1764

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Minul Wire transfer täitsa olemas. Äkki see kehtib kuni teatud summani? Provi mingi väiksem summa valida ja vaata kas on Wire võimalus.

  5. #1765
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

    eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.

  6. #1766
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ma olen starsi ainult mb-st deponud ja wire transfer töötab. Pakun ka, et asi cashoudi suuruses.

  7. #1767
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

    eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.
    Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.

  8. #1768
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.
    minul oli olemas USD konto, mingi aeg laekusid ilusti USD kontole. siis enam ei laekunud ja ma pole ka ausalt öelda uurinud milles probleem oli/on

  9. #1769
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Stars saadab ju iga kande panka eurodena?

  10. #1770
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    jah, seda küll.
    daalad tulid mul MB'st.

    aga ma eeldan, et ülekandel ei tohiks vahet olla.

  11. #1771

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mõlemad valuutakontod on olemas unetis, nii USD kui EUR, kui kannan välja USD-dollarites, siis jääb unetti ka dollarites, aga ma ei viitsi dollaritega kaua jamada ja tahan kogu summa saada eurodeks.

    mul näitab küll wire transferi võimalust, aga ma olen deposiidi teinud varem moneybookerist, swedpangast ja täna unetist( et saada unetti cashoutida kogu summa). Kas wire transferiga saab siis raha unetti? Pole veel cashouti teele pannud kuna võibolla on mõistlikum ennem starsis eurodeks konverteerida ja siis cashoutida, a raiped võtavad 1% vahelt vist, või siis dollarites cashoutida ja siis unetis konverteerida eurodeks sobivama kursiga.




  12. #1772
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas blah
    mõlemad valuutakontod on olemas unetis, nii USD kui EUR, kui kannan välja USD-dollarites, siis jääb unetti ka dollarites, aga ma ei viitsi dollaritega kaua jamada ja tahan kogu summa saada eurodeks.

    mul näitab küll wire transferi võimalust, aga ma olen deposiidi teinud varem moneybookerist, swedpangast ja täna unetist( et saada unetti cashoutida kogu summa). Kas wire transferiga saab siis raha unetti? Pole veel cashouti teele pannud kuna võibolla on mõistlikum ennem starsis eurodeks konverteerida ja siis cashoutida, a raiped võtavad 1% vahelt vist, või siis dollarites cashoutida ja siis unetis konverteerida eurodeks sobivama kursiga.



    wire transferiga saab u-netti. Kui sul on Starsi konto USD-s, siis iga panka cashout tuleb sellest hoolimata eurodena.
    Mu viimane cashout(starsis oli ainult USD konto ja sisestasin $-s ka cashoudi summa, kui ma õigesti mäletan): http://i282.photobucket.com/albums/k...arsjaeurid.jpg

    Ja starsi sisesel konvertimisel ei kao mingit protsenti.

  13. #1773

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    umm..kaob ikka küll(?)

  14. #1774
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas blah
    umm..kaob ikka küll(?)
    sorry, olen kuskilt valesti kuulnud :/ Tegin mingi 156 USD to €100 testimõttes ja peale tagasi konvertimist kadus mingi ~$2.5. Nii et konvertimisel siiski kaob raha, minu vabandused.

  15. #1775

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    võibolla on sul lihtsalt unetis seadistatud, et kõik cashoudid muutuvad kohe eurodeks?

    btw, miks stars tahab osa summast moneybookerisse saata? ma ei taha, et sinna läheb, pean lihtsalt kirja saatma?

    --- huvitav

    How does conversion from USD to local currency work?
    PokerStars uses Reuters exchange rates to convert players' funds from USD to local currency. PokerStars does not charge a conversion fee!

    väga imelik, nad võtavad 1% vahelt kui starsisisene valuutaswap on, kas mul oleks kõige mõistlikum siis cashoutida see summa, mis uue saidi jaoks vaja läheb ja ülejäänud siis kui kurss on normaalne ja saan nad siis panka eurodes?

  16. #1776
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas blah
    võibolla on sul lihtsalt unetis seadistatud, et kõik cashoudid muutuvad kohe eurodeks?
    ma ei usu, u-netis pole ma selliseid seadistusi üldse näppinud ja tean, et ka teistel on nii
    Tsitaat Algselt postitas blah
    btw, miks stars tahab osa summast moneybookerisse saata? ma ei taha, et sinna läheb, pean lihtsalt kirja saatma?
    Selle summa, mis sa MB-st deposid pead ka MB-sse tagasi saatma, ülejäänuga tee mis tahad. Kahtlen, kas kirja saatmisest kasu on, aga proovida võid loomulikult.

  17. #1777
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    stars converdib automaatselt panka kandes daalad eurodeks.
    tehke cashout ja vaadake pending cashout alla, seal kohe näha

  18. #1778

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    k saatsin kirja starsi, postitan pärast siia

  19. #1779

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


    Thank you for writing.

    If you request to cash out at this moment, 290 EUR will have to be sent to
    your Moneybookers account. This, since our policy states that cashouts will
    be credited back to any deposit method you have used, as long as it is
    available for this purpose.

    Unfortunately, this policy cannot be bypassed, unless you decided to request
    for us to block this Moneybookers account. Notice, however, that doing so
    would prevent you from using this account again in the future.

    Regarding your wire transfer cashouts, notice that you will only be able to
    request these funds to be sent in EUR. You will not have the option to
    select any other currency for this purpose. You can request the funds to be
    deducted from your EUR or USD balance. If you request USD, the funds will
    still be sent in EUR.

  20. #1780
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    müstika

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES