Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 483 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 9659
  1. #141
    leits
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    vaevalt et ta nyyd pokernewsi helistab :)
    imo võiks stars ID-autentimise addida, iisi :)

  2. #142

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ülejäänud maailm pole sellistest asjadest kuulnudki nagu e-hääletus, e-kool jne... Sinna läheb veel aega.

  3. #143
    leits
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ma olen r22kinud jah paljude inimestega välismaalt neil on ka laik wtf, mis asjad need on.
    üldiselt maailma arengust oleme oma e asjade ja id kaartie jms suure sammu ikka ees

  4. #144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Hmm, siis see inimene, kes saab selle paberitüki sinu 20 parooliga enda kätte, meilib sinna Pokerstarsi ja ütleb, et on ranka ning RSA kasunud ja tipib esimese parooli sisse ... ok ok, siis küsitakse vist vanaema neiupõlve nime vms...
    Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

    See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.

  5. #145
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Lehe leidmisest on vähe abi, sest ta peab teadma su logini nime kui ka püsiparooli!!!!

    See RSA Token on vajalik online häkkimiste tõkestamiseks ja seda ta ka kindlasti teeb. Need, kes reaalselt saavad ligi su koodikaartidele, RSA Tokenile või auto võtmetele, mis lebavad sul alati külmkapi peal, siis selliste "röövide" vastu aitab elamine usaldusväärses seltskonnas hea turvaukse taga.
    jah obv, see oli nali.
    Ma olen kahe käega poolt sellele Pin kalkulaatorile, sest senine süsteem on pehmeltöeldes nõrk.

    ID kaardi värk oleks hea, aga seal on see teema, et kaardi kehtivust jne tuleks Pokerstarsil käia ikka nö kontrollimas Eesti Sertifitseerimiskeskuses, sest ülemaailmset IDkaardikeskust pole.

  6. #146
    leits
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ei ma niisama pakkusin uit idee, loogish, et see on põhmst võimatu .. meid on liiga vähe ning teiseks l2heks see liiga kalliks too arendustöö

  7. #147
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Starsis on vist see kuu midagi totaalselt muudetud... ei beadi full ringi ega 6maxi.. üks kõik mis asendis ja nipiga.. ainult reiki maksan sinna nii et vähe pole..

  8. #148
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).

  9. #149
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Kas 5,5$ turna pileti eest 350FPP-d välja käia on hea pakkumine. (Plaan oli niikuinii, seda kõige odavamat SCOOP-i turnat mängida ja täna avastasin FPP poest, et FPP-de eest saab ennast SCOOP-ile sisse osta erinevatel eventidel).
    Suht solid jah, võrdne supernova cashiboonustega.

  10. #150
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
    Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

    Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
    tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
    kuskil nende saidil teed uue konto.

    Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
    seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?

  11. #151

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Meeldetuletuseks: Igal saidil saab olla üks ja ainus konto. Juhul, kui liituda mõne uue saidiga Timi kauda, siis võib ta obv nii helde olla, et kannab 0% teenustasuga raha arvele.

  12. #152
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
    Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

    Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
    tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
    kuskil nende saidil teed uue konto.

    Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
    seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?
    Tim'i väljamakseid kasutan väga harva, siis kui on väga kiirelt raha vaja ja ka siis teen väga väikesi kandeid ($100-$200), millede teenustasu on üliväikene. Viimasel ajal pole Tim'i abi enam üldse kasutanud.

    See, mis Tim'i äris toimub - igasugu boonused, promod või teenustasue langetamine - sellest ei tea mina kahjuks mitte midagi ning pead küsima seda Tim'i enda käest. Samuti Tim'iga ei ole meil mitte mingisuguseid partnerlussuhteid või üldse ei tunne ma teda ei online ega päris elus ja seega ma sinu eest seda uurima ka ei lähe :)

    Ning see on vale teema sellise küsimuse küsimuseks.

  13. #153
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas keegi mängib Turbo Taketowni?

  14. #154
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Me me me me me me me me me me me me me me me!!!!

  15. #155

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?

  16. #156
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Rinoa
    ma nagu otsisin ja seal polnud ju seb panka?
    Sissekandmisel peab olema ja väljakandmisel ei pruugi olla, kui sa ei ole raha enne läbi SEB sisse kandnud.

  17. #157
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    10NL 6maxis kulub 15k kätt, et teha 500 VPP-d.

    L.

  18. #158

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Mul mõistus hetkel täiesti koos, ei saa üldse teemale pihta. Andestage mu lollust.
    Ranka, kas sina teed ikka läbi Timi Starsist väljamakseid?

    Olen ise Timi teenust kaks korda kasutanud ja olen väga rahule jäänud. Aga seda ma
    tegin enne, kui tuli neil mingi uus teema, et cashinid/cashoutimised 0% fee, kui seal
    kuskil nende saidil teed uue konto.

    Et mis tingimused sellel 0% cashoutimisel on või mis üldse toimub, miks peaks üldse keegi
    seda "vanemat teenust"nyyd veel kasutama või kas olen millestki väga valesti aru saanud?
    0% saad siis, kui oled läbi pokerclub lehe liitunud starsiga

  19. #159
    leits
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    muud ei ole midgai, et see stars on nii yli rigged

  20. #160
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
    1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
    2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.


Lehekülg 8, kokku 483 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES