Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 483 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 9659
  1. #161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Tuli uus cool update, esmapilgul märkan kahte uut asja:
    1) Saab endale 6-kohalise PIN-koodi tellida, mis suurendab turvalisust ilma et peaks 6k FPP-d kulutama tokenile(kuigi token on way parem loomulikult).
    2) Lauanimed, kus sa istud, muutuvad lobbys punaseks - suht nuts, tahaks veel juurde, et need lauad, kus waiting listis oleks, muutuks näiteks siniseks.
    Kas security Token'it ei saa tellida? Cashier->FPP Store->Security on selline sektsioon olemas?

    Su teine soov peaks lähiajal täituma :)

  2. #162
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Lihtsalt infoks:

    Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

    Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

    Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
    1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
    2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

    Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.

  3. #163

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?

  4. #164
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Lihtsalt infoks:

    Multitablesin mõned SNGd ja hakkan Pokerstarsist välja logima. Ütleb mulle, et olen registreeritud SNGle number xxx, et kas olete ikka kindel, et tahate välja logida. Vaatan järgi, mis SNGle olen regatud, ütleb, et ei ole kuskile. Logisin välja, uuesti sisse, enam ei öelnud midagi.

    Saatsin Pokerstarsi järelepärimise ja mulle teatati, et olin sellele SNGle regatud olnud, kuid selleks hetkeks kui välja logisin, oli turniir juba läbi. See SNG lihtsalt ei avanenud ja ma ei mänginud sellel ühtegi kätt. Mulle kanti tagasi kontole SNG buyini suurune summa.

    Seega siis erandjuhul võib juhtuda:
    1. Olete reganud ennast turniirile, kuid see ei avane SNG algamisel. Kui multitablete, siis te ei saagi aru, et selline asi toimus.
    2. Pokerstarsi klient ei saa aru, et turna sai läbi.

    Loodame, et see tõesti väga erandjuht. Mul pole enne midagi sellist juhtunud.
    jaaa, mul on ka sellist paska juhtunud, so sick imho. Kes kurat teab, palju inimesed nii sinna
    Starsi seda raha kyhveldanud on.

  5. #165
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Kas Stars läks tänasest eesti keelseks või ma olen olnud vähe tähelepanelik O.o?

  6. #166
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    :O?

  7. #167

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

    Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...

  8. #168
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.


    L.

  9. #169

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

    EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"

  10. #170
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

    Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...
    Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.

  11. #171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Naxer

    Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.
    Mitu inimest selle tõlketööga tegeleb, kui saladus ei ole?

    Ja tere tulemast foorumisse!

  12. #172
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

    EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"
    Ja kui Eesti keeles mängite kas siis käsi pärast träkkerisse importida saab?

  13. #173

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.

  14. #174
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.
    On kohti, kus me peame loobuma Eesti keelest. Vastasel juhul võid end mujal maailmas räigelt lolliks teha.

  15. #175
    leits
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.
    imo pakuti seda kõigile eestlastele, kes starsis m2nigvad :D

  16. #176
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.
    L.
    100% nõus, enamikud väljendid pole enivei eriti loogilised... nii ehk naa siis parem õpi vastava inglise keelne vaste ära, sest kui sul infot vaja netist otsida, siis sa võid pooleks oma 'hauke suuruse vaikväärtust' otsida ja olgem ausad, oled sa IT'ga sina peal või täiesti arvutivõõras inimene, need eesti keelsed vasted ei vii sind kuidagi asja ivale ja poindile lähemale, seega täielik ajaraisk ja oma joru ajamine, nagu krdi soomlased oma 'puhelini' ja muu kamaga...

  17. #177
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kõige parem on see, et tean inimesi, kes tõsimeeli õpivad inglise keelt, kuid kasutavad ikkagi eestikeelset Windoooozat jne.

  18. #178

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Eestikeelne Win ja Office on ausalt öeldes asjad, millest ma sisuliselt mitte midagi aru ei saanud. Olen proovinud aga ei meeldinud kohe mitte. Minu arvates on tõlkimise juures põhiveaks see, et spetsiifilised väljendid (on need siis IT, pokkeri vms. vallas) üritatakse igal juhul ära tõlkida e. "eestistada" hoopis mingit muud sõna kasutades (sommide värgist saab vähemasti aru). Nii tekib igasuguseid imelikke sõnu ja arusaamatuid väljendeid ja inimesed lähevad ikka harjumusest tagasi ingliskeelsete juurde.

    Tõlkimise juures on mul soe soovitus - ärge tõlkige midagi üksinda, kui on olemas mingi meeskond! Las üks tõlgib, teine loeb üle ja kolmas vajadusel korrigeerib (PN valmib näiteks niimoodi), sest ühistööna tuleb palju parem resultaat.

  19. #179
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Eestikeelne Win ja Office tõesti on jubedus, paljustki peab mälju järgi orjenteeruma, et saada soovitu tehtud. Kindlasti juhtub selline asi ka teiste asjade tõlkimisel. Muidugi Starsi poolt suur ettevõtmine ja tuleb kiitust avaldada ;D

  20. #180
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Olen juba mõnda aega mõelnud selle dataminemise kohta Starsis. Mis kurat see ikkagi siis tähendab, et
    illegaalne.

    Triobetis kasutasin ikka sellist võtet, et tegin 10 lauda lahti ja lasin kätel joosta ning ise samal ajal näiteks olin foorumis või chattisin MSNis või kratsisin munandeid ning siis mingi aja pärast tsekkisin lauad uuesti üle HUDi abil ja oli kohe kohe selge KAS on donke lauas ja KES on donkeyd.

    Nüüd Starsis ei julgegi seda võtet kasutada, kuna kes teab, mitu kätt võib laud lahti olla koos HEMiga, et asi muutuks illegaalseks. Ja seega istun Starsis nüüd korraga umbes 15 lauda, mängin kaasa 30 kätt ning siis hakkan vaikselt sulgema laudasid, kuni alles jääb 3-5 lauda, kus donkeyd säravad oma fullstackidega.

    Sest noh, see lobbyst statide vaatamine(keskmine pot, mitu inimest flopil), see on minu arvates ikka puhas kakk, sest kui lõpuks lauda istud, vahid 5le NITile otsa ja mõnele rotistunud shortstackerile.

    Kokkuvõtvalt siis küsimused: Mis hetkest algab datamining ja kui rangelt seda asja kontrollitakse....või kuidas üldse kontrollitakse?

Lehekülg 9, kokku 483 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES