Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 483 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 9659
  1. #221
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
    arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
    keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
    arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

    Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
    palvele ise.

  2. #222
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
    arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
    keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
    arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

    Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
    palvele ise.
    t
    Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.


  3. #223
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
    palvele ise.
    +1

    Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.

    Edit: ok, kui ei ole tavaline tekst, vaid mingi piltkiri, siis muidugi töötab.

  4. #224
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    t
    Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.

    Kui küsimus on koguaeg ala "Please enter these letters: (ja siin suvalised random t2hed)",
    siis on sellele väga lihtne triggerit teha, kui juba muid asju Starsis muuta oskad.

    EDIT: Chatis vast piltkirja ei kasutata?

  5. #225
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    +1

    Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.
    See ei ole küsimus, minul isiklikult oli CAPTCHA tähtede jada. Kes ei tea, mis see on siis:


  6. #226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Kui küsimus on koguaeg ala "Please enter these letters: (ja siin suvalised random t2hed)",
    siis on sellele väga lihtne triggerit teha, kui juba muid asju Starsis muuta oskad.
    See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

    Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.

  7. #227
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

    Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.
    Loe mu EDITi rida eelmises postituses. Kui seal tavalises standard chatiaknas tulevad standardt2hed, siis ei n2e probleemi. Aga kui sulle popib mingi aken ette selle CAPTCHA teemaga, siis ofc ei ole botiga midagi teha.


    Eih, pole väitnud et MINA midagi oskan, ei jaga ma progemist.


  8. #228
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Loe mu EDITi rida eelmises postituses. Kui seal tavalises standard chatiaknas tulevad standardt2hed, siis ei n2e probleemi, kui sulle popib mingi aken ette selle CAPTCHA teemaga, siis ofc ei ole botiga midagi teha.


    Eih, pole väitnud et MINA midagi oskan, ei jaga ma progemist.
    Ei näinud su editi, kirjutasin samal ajal kommentaari peale. Ma võin eksida, sest minult küsiti bot checki viimati, kui mängisin 50NL aga minuteada oli seal pilt kiri. Priidul on mälu värskem ja tema saab mu väited ära tõestada või ümber lükata.

  9. #229
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See läheb offtopikuks ära aga sa tõesti tahad väita, et sa suudad teha roboti, mis kopeerib suvalisi kujundeid, sobitab neist tähed ja siis kirjutab need tähed vastavasse lahtrisse?

    Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.
    Isegi inimesed ei saa neile alati pihta. Mõnes kohas on need CAPTACHA koodid jube keeruliseks aetud ning mul on läinud väga palju aega, et üldse aru saada, mis asjad sisestama peab.

  10. #230

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tundus ikka piltkiri olevat. tähed olid kaldu, aga muidu kõik ühesuurused.

  11. #231

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kuidas teha nii, et teiste pildid on näha aga enda pilt on blockitud? Ühe arvuti peal olen suutnud nii teha, aga ei mäleta kuidas.

  12. #232
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas taavo
    Kuidas teha nii, et teiste pildid on näha aga enda pilt on blockitud? Ühe arvuti peal olen suutnud nii teha, aga ei mäleta kuidas.
    Siis reinstalli kogu PokerStars või ehk aitab ka sellest, kui turniiril olles teed parema kliki oma pildil ja võtad linnukese ära "block image".

    Rahalauas see ei tohiks töötada, kuna parem klikk hakkab stäkki reloadima.

  13. #233

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere, mängin praegu starsis DON s,n,g -id ja kui üritan chati kirjutada siis ütleb, et The player chat has been turned off for the duration of this tournament. Samas teised saavad kirjutada ja kui on minu viga, siis kust kohast saab chati sisse lülitada.
    Tänud.

  14. #234
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    DONides ei saa chattida teatud blindide levelist. Muretsemiseks pole põhjust.

  15. #235

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Thnx ,nüüd tean

  16. #236
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Rahadega arveldamine

    Raha väljakandmine on samuti lihtne ja väga kiire. Suuremad summad saate kanda oma pangakontole, mis võtab aega ainult paar päeva! Üliturvaline meetod kanda suuremaid summasid otse oma pangakontole.
    Küsimus raha väljakandmse kohta
    siit saan aru, et kui starsis cässauti teha, siis peaks kahe päevaga raha eesti pangakontol olema, kuid starsi kodukal on raha väljavõtmise koha peal märgitud onlne bank transferi taha rist, et nagu ei saakski online pangaülekandega raha välja võtta?
    kas keegi võiks mind lähemalt valgustada antud küsimuses?

  17. #237
    goldec
    Guest

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ei oska lehe kohta öelda, aga mina sain küll starsist SEBsse raha kanda.

  18. #238
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    krediitkaardile v6i deebetkaardile?

  19. #239

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas priit295
    tundus ikka piltkiri olevat. tähed olid kaldu, aga muidu kõik ühesuurused.
    Kas teksti taust oli tavaline või selline sigri-migri, nagu ranka näidistes? Sry, et teema uuesti üles tõstan, kuid huvitab.

  20. #240

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina teadsin, et need "CAPTCHA" koodid on üliturvalised ja bottidel on neil pea võimatu lahti muukida.
    CAPTCHA kood on tavaline tähtede jada, nende turvalisus peitub vaid selles, et nad on kirjutatud väga segasele taustale, mis muudab nende automaatse tuvastamise võimalikult tülikaks.

    Muide mis saab, kui mul on chat üldse kinni keeratud või on mul stabiilselt chati akna asemel avatud nt statistika andmed?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES