Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 161, kokku 483 EsimeneEsimene ... 61111151159160161162163171211261 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 9659
  1. #3201

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    See ei muuda veel mängijate jaoks midagi, kuna kahest vajaminevast litsensist on olemas üks.

  2. #3202
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Aga kas teine litsents toob siiski kaasa selle, et Moneybookers ja Neteller kaovad eestlaste jaoks ära? Nii igatahes juhtus Triobetis litsentsite saamise järel ja nende selgitus oli just see, et seadus nõudis.

  3. #3203
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Millal teine litsents tuleb? Alaealistel gambloritel viimane aeg põgeneda?

  4. #3204
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Millal teine litsents tuleb? Alaealistel gambloritel viimane aeg põgeneda?
    Mind kaa huvitaks see :D Kurat, 6 kuud mul veel aega 21. aastaseks saamiseni :\ Algul mängisin Triobetis, siis tuli sinna litsents, nüüd mängin Pokerstarsis ja varsti vist enam mitte, tuleb jälle tuba vahetada :D

  5. #3205

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mõttetu pask, starsis ikka dongid küll

  6. #3206

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    btw ma ei olegi sellest trio ewalleti huinjaast aru saanud, sest näiteks olympicus saab küll läbi mobo, netelleri jms depoda?

  7. #3207
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Tavaliselt ei lähegi 72 tundi, aga teeme vahel pistelisi sügavamaid kontrolle jne.
    Poliitiliselt korrektne, aga sisuliselt bs vastus. Täpsem vastus oleks lihtne - me hoiame makseid kinni, sest see on meile kasulik. Nagu pankadelgi. Klient ei saa selle raha eest mingit intressi ja kui vastaspool seda kauema hoida saab, siis on sellel reaalne rahaline võit.

    Kui keegi makset kontrollida tahab, siis süsteemifiltrid võtavad välja kahtlasemad ja inimene kontrollib selle tunniga ära. 72h ei lähe mitte kuidagi. Aga vanasti oli pankadel nii kombeks ja seda traditsiooni on kasumlik elus hoida kui inimesed ei kurda.

    Kusjuures, mind täiesti huvitaks kui palju teenivad suuremad toad intressitulu aastas. Kogu see rahamass, mida mängijad kontol hoiavad, teenib kusagil korralikku intressi. Kui ma enda näitel mõtlen, siis ilmselt on minu pealt PS sel aastal rohkem intressitulu kui rake teeninud.

    Sorry for offtopic.

  8. #3208

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mu cashout töödeldi viimati 8 minutiga. Jubedalt ikka viivitavad..

  9. #3209
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Poliitiliselt korrektne, aga sisuliselt bs vastus. Täpsem vastus oleks lihtne - me hoiame makseid kinni, sest see on meile kasulik. Nagu pankadelgi. Klient ei saa selle raha eest mingit intressi ja kui vastaspool seda kauema hoida saab, siis on sellel reaalne rahaline võit.

    Kui keegi makset kontrollida tahab, siis süsteemifiltrid võtavad välja kahtlasemad ja inimene kontrollib selle tunniga ära. 72h ei lähe mitte kuidagi. Aga vanasti oli pankadel nii kombeks ja seda traditsiooni on kasumlik elus hoida kui inimesed ei kurda.

    Kusjuures, mind täiesti huvitaks kui palju teenivad suuremad toad intressitulu aastas. Kogu see rahamass, mida mängijad kontol hoiavad, teenib kusagil korralikku intressi. Kui ma enda näitel mõtlen, siis ilmselt on minu pealt PS sel aastal rohkem intressitulu kui rake teeninud.

    Sorry for offtopic.
    Ega Tarvi kaela pole sellepärast mõtet hüpata, tema on lihtsalt tavaline suppordi töötaja ja talle obviously selline vastus öeldud antud küsimuse peale.

    Aga litsentsist... Starsist hakkab siis otse panka kindlasti tulumaksuvaba cashout olema nagu ma aru saan, kas Stars hakkab EMTA-le mingeid andmeid ka edastama, kes kui palju teeninud või tõenäoliselt ei ole ka probleem buddy transferiga saadud raha cashoutida?

  10. #3210
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ega Tarvi kaela pole sellepärast mõtet hüpata, tema on lihtsalt tavaline suppordi töötaja ja talle obviously selline vastus öeldud antud küsimuse peale.
    Ma ei hüpanudki talle peale. Ütlesin lihtsalt oma arvamuse. Ma saan väga hästi aru, et Tarvi 'süü' sellise (eduka) ärimudeli pidamisel on olematu. PS ja teised on lihtsalt ühe asja katki hammustanud, mis võimaldab raha teenida ilma, et klient aru saaks või kaebaks.

  11. #3211

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Hea uudis igal juhul.

  12. #3212
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ma ei hüpanudki talle peale. Ütlesin lihtsalt oma arvamuse. Ma saan väga hästi aru, et Tarvi 'süü' sellise (eduka) ärimudeli pidamisel on olematu. PS ja teised on lihtsalt ühe asja katki hammustanud, mis võimaldab raha teenida ilma, et klient aru saaks või kaebaks.
    72 tundi ei lähe peaaegu kunagi, peksad väga lampi oma vandenõuteooriaga. See 72h on seal ikka selleks, et inimesed ei süüdistaks neid pettuses vms kui tekivad venitused.

  13. #3213
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
    Hea uudis igal juhul.
    Miks?

  14. #3214
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Millal alla 21 välja visatakse, ty

  15. #3215
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    72 tundi ei lähe peaaegu kunagi, peksad väga lampi oma vandenõuteooriaga. See 72h on seal ikka selleks, et inimesed ei süüdistaks neid pettuses vms kui tekivad venitused.
    Pankadel ka ei lähe alati või enamasti 72h. Starsist tuli mulle endale ca. 1.5 päevaga ära. Aga point on sama, internetis toimuvad asjad hetkega, aga kasulik on neid natuke venitada kui klient ei nurise. Oled tähele pannud, et depoga läheb alati paar sekundit, aga teistpidi miskipärast on kõik liinid oluliselt aeglasemad. Reeglid rahapesu jms osas on mõlemat pidi samad.

  16. #3216
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    supernovagrind oleks mõtekam pooleli jätta juba imo.
    Viimati muudetud ment52 poolt : 19.08.10 at 15:15 Põhjus: re madis

  17. #3217

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Mul selline küsimus, et ma pole veel 21 ja mul starsis boonus vabastamisel.Kuidas nad selle mulle kompenseerida kavatsevad, kui nad minu jaoks mängimise ära keelavad :(?

  18. #3218
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    supernovagrind oleks mõtekam pooleli jätta juba imo.
    Nendel oleks jah karm, kes mingit levelti või boonust üritavad saavutada.

  19. #3219

    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC *** IlusElu!

    Tsitaat Algselt postitas s1990n Vaata postitust
    Mul selline küsimus, et ma pole veel 21 ja mul starsis boonus vabastamisel.Kuidas nad selle mulle kompenseerida kavatsevad, kui nad minu jaoks mängimise ära keelavad :(?
    ilmselt teevad sulle 600 daalase reisi v2lja tyrki

  20. #3220

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    no krt mul 1500$ boonus vabastamisel ikkagi ja alles paar päeva tagasi võtsin selle :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES