Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 483 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 9659
  1. #61
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kui piisavalt pinda käid, äkki saad mingit plönni

  2. #62

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ?
    lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.

  3. #63
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

    Oletame, et olen PlatinumStar:

    50k FPP eest saab $650

    Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
    Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
    Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

    Rakeback: 16.25%


    Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
    10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
    ja rakeback on ikka siis 16.25%


    See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerSt...Equivalent.php) väidab,
    et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


    Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?


  4. #64
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    turnapiletid

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.

  6. #66
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Niih, niisama igavusest kukkusin siin seda FPP asja arvutama ja "rakebacki" suurust.

    Oletame, et olen PlatinumStar:

    50k FPP eest saab $650

    Mängides 5$+$0.20 DONe, saan ma 2,5 FPPd per game.
    Seega 50k FPP kogumiseks pean mängima 20k mängu(ulme).
    Ja nende mängudega maksan ma kokku $4000 rakei.

    Rakeback: 16.25%


    Teeme ühe näite veel, seekord mängin ma $20+$0.80 DONe.
    10FPPd per game. Mänge vaja teha 5k Rake´i maksan ikka 4k
    ja rakeback on ikka siis 16.25%


    See artikkel siin(http://www.flopturnriver.com/PokerSt...Equivalent.php) väidab,
    et Platinum poisid saavad rakebacki ALATES 17%st, lõpetades 46%ga.


    Millest ma valesti aru olen saanud, mida ma ostma pean, et mu rakeback oleks 46%?

    Usun, et abiks uurimisel tuleb see.

  7. #67
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Neid vist ei saa lugeda rakebackina, sest see pole garanteeritud raha.
    No kaudselt turna pileteid saab lugeda ikka rakebackis. Mõnikord võib kujuneda päris suur rakeback mõnest turnast ;D

  8. #68

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
    kokkuhoid on võit!

  9. #69
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    igatpidi saab ju. ostad turnale sisse end 300$'ga või saad pileti tasuta selle eest, et ohtralt rakenud oled - hoiad kokku 300$.
    kokkuhoid on võit!
    Just nimelt...

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Hmm... No nende FPP-dega ei ole turniiridel eriti midagi teha v.a. osta Sunday Millile või Warm-Upile või stepsidele. $215 turniiri pilet maksab 13,500 FPP-d ehk ühe FPP hinnaks saab: $0.0159.

    Kui sa oled turniiri või SNG mängija, siis kindlasti on mõtekams kulutada FPP-d turniiridele/stepsidele, et neid mängid nii või naa. Aga kui sa oled rahalaua mängija, kes turniiridest mitte midagi ei jaga, samuti ei viitsi neid mängida ja aega kulutada, siis on mõtekam võtta näiteks $4000 boonus, kus saad ühe FPP kohta rohkem pappi ja selle saad 100% tõenäosusega kätte!

    Turniiridel, nendel pühapäevastel mängude on fieldid nii suured ja samuti neid turniire on kokku 4 kuus (kokku siis 8 x - 4 x sunday milli, 4 x warmupi). Stepsidel ei pruugi üldse pappi saada, kui mängid hästi ja jõuad hoopis kuskile live turniiridele.

    Seega turniiridega on keppi ikka nii julmalt, et seda tõesti enam rakebackiks nimetada ei saa ja nimetaks seda hoopis ajudenu***ks :)
    Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D

  11. #71

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    150% jutuga võib puu taha minna

  12. #72
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    lihtsalt huvi pärast küsisin, sest osadel site'idel saavad regularid mingeid paremaid rakeback jms pakkumisi ja su lausest jäi veidike selline mulje, et sa saad ka.
    Ei saa! Starsi endi poolt saavad kõik mängijaid täpselt samasuguseid hüvesid ilma erandita sõltuvalt sinu VIP tasemest.

    Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.

    Starsi poolt võid teinekord saada ainult lisahüvesid, kui nad on põhjustanud sulle probleeme - näiteks mul hilines 30" kuvar FPP poest tellides väga kaua ja sain hunniku FPP-sid. WCG|Rider sai miski jama ees väga suure hunniku FPP-sid (vist oli 750k) ja vist (ei ole kindel, kel huvi siis uurige ta blogist: http://dougkpolk.blogspot.com/) sai selle eest, kui ta tollal korraldas beti, et teeb $10k 25NL-is 30 päevaga ja seal tegi tohutult reklaami Starsile. Võin ka eksida.

    Kokkuvõte neile, kes ei viitsi pikka juttu lugeda: Starsis saavad kõik täpselt ühesugust rakebacki sõltuvalt nende VIP tasemest ja isegi läbi affiliatede liitumine ei anna mitte mingit märkimisväärset lisa rakebacki protsenti.

  13. #73
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Tsiteerin Rankat sama teema esimeselt lehelt :D

    Põhimõtteliselt ma unustan vist igasuguse rakebacki teema yldse ära seoses Starsiga. See ikka pole see. Sest jah, vb t6esti saavad platinum poisid seal 40+ % rakebacki FL cashi toksides(Supernove Elited pidid 150% rakebacki saama, haha). Aga no andke andeks, FL is gay. Ja nagu sai arvutatud,siis mina neid DONe toksides saaks ainult 16% Rakebacki ja seda ka juhul, kui ma oleks Platinumstar, kuhu ma ilmselt veel l2hima 7 aasta jooksul ei j6ua ning läbi peaks mängima kuus miljonit seitsesada tuhat kolmteist mängu, et noh, jah, jääb ära :D
    See on ju vana tõde, et Stars ei ole rakebackiga tuba vaid kõik tuleb läbi kaudsete boonuste - olgu selleks siis turniiri piletid või tellid küpsiseid või ostad boonuseid. Otsest rakebacki ei ole, mis maandub iga kuu sinu kontole X kellaajaks/kuupäevaks.

    Kõige otsesem rakeback on läbi boonuste, et ostad omale FPP poest boonuse, mängid läbi ja saad papi käte. Hea töö. Aga, et sellest rahast saada miski arvestatav rakeback, siis peaks olema vähemalt Supernova tasemel aga, et olla Supernova tasemel, siis tuleb enne hullumööda graindida (100,000 VPP kalendriaasta jooksul) ja siiski, kui väänad Starsi kõik hüved viimse piisani kuivaks saad oma närused 30%-35% kätte.

    Seega Stars ei ole tuba, kus boonused hoorata vaid tuba, kus tuleb hullumööda graindida, et saada normaalne VIP level ja siis kas
    a) hullumööda graindida, et elatuda oma närusest rakeback protsendist (võrreldes teiste Euro pokkeritubadega)
    b) või võita mängus normaalse winratega

    Aga kuna tase on tugevam, kui teistes tubades ja väga-väga paljud on just multitable grainderid, kes ka ei saa suurt rakebacki, siis see viib taseme metsikult tugevaks ja just seetõttu, et fishi - regulari suhe on väga suur, arvaks, et maailma kõige suurem. Seega enne Starsi tulekut peaks mõtlema üle oma prioriteetid. Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.

    EDIT: Ja SNE-d (Supernova Elite) saavad ca 60% rakebacki.

  14. #74

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Teine asi on, kui oled liitunud läbi mõne affiliate saidi, mis pakub omalt pool freerolle oma mängijatele aga ütlen ära, et kõik need freerollid (eriti Starsis) on suht mõttetud ja pigem põhjustavad ekstra peavalu, kui kasu.
    Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha

  15. #75
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Läbi nende "mõttetute freerollide" on üksjagu eestlasi n. WSOP Mainil mängida saanud. Selliseid üldistusi ei ole küll eetiline teha
    Oled sa kindel, et PN on pakkunud läbi Starsi WSOPile freerolle?

    Ja üldse kui visata pilk peale freeroll - või privaatturniiridele ja kus pakutaksegi natukene rohkem midagi väärtuslikumat ning on tegu suurte affilate saitidega, siis seal alla 1000 mehe ei ole, reeglina 3000-5000 mängija kanti.

    Seega mina mingit suurt +EV-d küll ei näe, eriti kui Starsi tuba on valitud seetõttu, et tahetakse mängida palju või kõrgemate limiitide pärast, siis see väärtus muutub veelgi väiksemaks.

  16. #76

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Oled sa kindel, et PN on pakkunud läbi Starsi WSOPile freerolle?

    Ja üldse kui visata pilk peale freeroll - või privaatturniiridele ja kus pakutaksegi natukene rohkem midagi väärtuslikumat ning on tegu suurte affilate saitidega, siis seal alla 1000 mehe ei ole, reeglina 3000-5000 mängija kanti.

    Seega mina mingit suurt +EV-d küll ei näe, eriti kui Starsi tuba on valitud seetõttu, et tahetakse mängida palju või kõrgemate limiitide pärast, siis see väärtus muutub veelgi väiksemaks.
    Eelmisel aasta mais anti näiteks ainüksi maikuus WSOP Mainile 5 paketti ning osalejate arv turniiridel oli 90 - ca. 300.
    http://ee.pokernews.com/uudised/Poke...istuuridel.htm
    Ma ei tahaks hakata siin foorumis küll mingil juhul PN promoma, aga tahan lihtsalt väita, et ei ole need freerollid nii "mõttetud" midagi. Kuigi ma ei eita, et internetis toimub küllaga mingeid $1000 freeroll, kus osaleb 5000 mängijat ja millel tõepoolest sisuliselt mitte mingisugust lisaväärtust ei ole.

  17. #77
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Yeah.

    Millegipärast mäletasin, et Starsis pole üldse WSOP freerolle olnud

  18. #78
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kui vaadata freerollide keskmist tunnitasu siis on nad ikka sigamõttetud

  19. #79

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    kui vaadata freerollide keskmist tunnitasu siis on nad ikka sigamõttetud
    Vaevalt ka NL1000 mängija jaoks on "mõttetu" turniir, mille väärtus mängija kohta on ca. $100-200 ja millel saab osaleda pennigi maksmata . Paljud Eesti ässad - Janar K., Marek K., Imre L. jpt mängivad neid väga hea meelega aga ju nad siis ei ole nii kõvad mehed kui sina.

  20. #80
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See on ju vana tõde, et Stars ei ole rakebackiga tuba vaid kõik tuleb läbi kaudsete boonuste - olgu selleks siis turniiri piletid või tellid küpsiseid või ostad boonuseid. Otsest rakebacki ei ole, mis maandub iga kuu sinu kontole X kellaajaks/kuupäevaks.

    Kõige otsesem rakeback on läbi boonuste, et ostad omale FPP poest boonuse, mängid läbi ja saad papi käte. Hea töö. Aga, et sellest rahast saada miski arvestatav rakeback, siis peaks olema vähemalt Supernova tasemel aga, et olla Supernova tasemel, siis tuleb enne hullumööda graindida (100,000 VPP kalendriaasta jooksul) ja siiski, kui väänad Starsi kõik hüved viimse piisani kuivaks saad oma närused 30%-35% kätte.

    Seega Stars ei ole tuba, kus boonused hoorata vaid tuba, kus tuleb hullumööda graindida, et saada normaalne VIP level ja siis kas
    a) hullumööda graindida, et elatuda oma närusest rakeback protsendist (võrreldes teiste Euro pokkeritubadega)
    b) või võita mängus normaalse winratega

    Aga kuna tase on tugevam, kui teistes tubades ja väga-väga paljud on just multitable grainderid, kes ka ei saa suurt rakebacki, siis see viib taseme metsikult tugevaks ja just seetõttu, et fishi - regulari suhe on väga suur, arvaks, et maailma kõige suurem. Seega enne Starsi tulekut peaks mõtlema üle oma prioriteetid. Kui sa oled 50NL väga väikese winratega grainder Euro saidil, kes elatub pokkerist ja kelle sissetulekust suurema osa moodustab rakeback või/ja boonused, oled harjunud mängima väheste laudadel, siis Stars ei ole kindlasti sinu jaoks. Kui aga vastupidi, siis Stars on mõeldud sinu jaoks.

    EDIT: Ja SNE-d (Supernova Elite) saavad ca 60% rakebacki.
    A mis siis starsi fenomen on? Miks seal nii kole palju rahvast on kui teistes tubades on paremad promotionid turniirid jms?

Lehekülg 4, kokku 483 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES