Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 434, kokku 483 EsimeneEsimene ... 334384424432433434435436444 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 661 kuni 8 680, kokku 9659
  1. #8661

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ma Starsis uus ja tahtsin küsida, kas klienditugi nädalavahetusel ka tööl? Saatsin pühapäeval kirja aga vastust veel ei ole.

  2. #8662
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Saada .com suppordile nv'l.

  3. #8663

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas supporti ka eesti keeles? Mul keeltega kehvasti.Saatsin otse toast, sealt läheb ka ju supporti
    Viimati muudetud näpitsad poolt : 09.12.13 at 08:59

  4. #8664
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    support@pokerstars.ee või .com.
    Mõlemas vastab Regina :) Eestikeelses eriti ei vastata, küll aga meeldib Reginale inglise keeles vastata ja suhteliselt kiiresti. Minu jaoks see .ee support täiesti arusaamatu. Sama aeglane nagu põrandaalune support.

  5. #8665

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Sain korda, lihtsalt tuba võõras ja selles küsimus.Leidsin lahenduse kuid üks küsimus veel- kui filtritest seaded peal siis ei näita korraga euro ja dollari laudu,kuigi mõlemad valitud?

  6. #8666
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
    Sain korda, lihtsalt tuba võõras ja selles küsimus.Leidsin lahenduse kuid üks küsimus veel- kui filtritest seaded peal siis ei näita korraga euro ja dollari laudu,kuigi mõlemad valitud?
    Ju siis ei vasta ükski euro või dollari laud Sinu määratud parameetritele.

  7. #8667

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jep, leidsin, linnuke muu ette siiskõik normis.

  8. #8668
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mul starsis selline asi, et kursor muudab kuju- läheb noolekesest mingiks veidraks pulgakestest koosnevaks sigrimigriks, kas on mingi display driveri teema või on kellelgi veel sarnast asja olnud?

  9. #8669
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mul starsis selline asi, et kursor muudab kuju- läheb noolekesest mingiks veidraks pulgakestest koosnevaks sigrimigriks, kas on mingi display driveri teema või on kellelgi veel sarnast asja olnud?
    Ega sul selline koodijupp arvutis pole?
    ( Click to show/hide )

  10. #8670
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Olen mõelnud, et äkki on, kuid esialgu püüaks piirduda mingi maalähedase seletusega. Ju võib nende supportist ka küsida, et äkki on sarnast probleemi teistel ka esinenud.

  11. #8671
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Olen mõelnud, et äkki on, kuid esialgu püüaks piirduda mingi maalähedase seletusega. Ju võib nende supportist ka küsida, et äkki on sarnast probleemi teistel ka esinenud.

    Sirvi seda: http://social.technet.microsoft.com/...w7itprogeneral

    edit: Nii, suht levinud probleem ATI kaartide + dual monitoridel. Aitama peaks see: "in Win7, Press START+U, open magnifier and set zoom to 100%. It needs to stay open, but it works."

    Uuri lähemalt siit kui tahad sügavamale minna: http://social.technet.microsoft.com/...orum=w7itproui
    Viimati muudetud Dnbftw poolt : 12.12.13 at 00:10

  12. #8672
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tänud Dnbftw

  13. #8673
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Serveri restart vist?

  14. #8674
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 719

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Serveri restart vist?
    Yeah,just sain väga head lauad ette :D

  15. #8675
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Pokerstars 7 kliendil tuleb hulgi uusi custom filteerimise võimalusi ja tundub, et saab omale ise kaustu luua, kuhu näiteks turniirigraafikuid tekitada.



    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=19651

  16. #8676
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
    Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
    Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
    Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

    Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.
    Viimati muudetud elrosmeero poolt : 14.12.13 at 00:55

  17. #8677
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
    Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
    Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
    Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

    Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.
    arvavad et sa oled suller.

    samas firtst deposit bonus+chromestar. Kokkuvõttes maksad ikka rohkem raket kui välja saad, et nn hiinlaste kombel abuseda

  18. #8678
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Sain 21, tegin Pokerstarsi uue konto, deposin 450€ sisse (võimalikult palju kasu first deposit bonusest), cahsisin 400€ välja. Olen mänginud umbes 1K kätt@NL5, võitnud 4 dollarit.
    Selle peale küsiti ID kaardist pilti, kuigi olin juba ID kaardi lugejaga reganud, ja bank statementi. Saatsin digiallkirjastatud konto väljavõtte ja pildi. Vastati, et dokumendid on OK, kuid on ainult vaja veel teada, miks ma cashoudin. Vastasin, et on seda raha vaja, mis on ka tõsi, kuna võtsin tuttavalt laenu, et first deposit bonusest rohkem kasu saada ning tahaks nagu tagasi maksta selle nüüd.
    Nüüd saabus email, kus küsitakse kirja pangast, mille ümbrikul oleks näha nii panga kui minu aadress ning uuesti bank statementi, millel oleks panga töötaja poolt pandud tempel peal.
    Ma ei tea, pangast ainus kiri, mis kunagi on tulnud, on see, kui kaart saadeti postkasti. Selle väljavõtte ma võin ju küsida.

    Aga küsimus, miks peab kõik nii üle võlli ajama ? Ei meeldi, et teen cashoudi ja ei jäta raha sisse ning lõikan nii kasu First Deposit Bonusest? Keelake ära siis selline meetod. Cashout on samale kontole, millelt ma deposiidi tegin, pangakonto minu nimel. Lihtsalt ajab kogu jama tigedaks, lubasin nagu järgmise nädala alguses ära maksta, aga hetkel tundub, et homme vaja sammud panga poole seada ja siis alles järgmise nädala lõpuks jõuab kohale. Sellega olen kursis, et pokkeritoad võivad küsida midagi, mis tõestab aadressi, aga et selline teekond tuleb läbida...võiks küsida kõik dokumendid siis kohe alguses ära.

    See Know Your Customer nuss tagab, et nende litsentsinõuded täidetud + obv vahest harva mõni loobub cahsoutist selle nussi peale.

    Winamaxis oli vaja konto ownership tõestada ja ei pidanud pangast ametlikku tõendit tellima. Piisas ka panga poolsest lihtkirjast. SEBis on kaks võimalust, kus ühe eest tuleb tasuda ning peaks olema digiallkirjaga dokument, kui lihtkirja ei taha kontorist tuua. Teine võimalus on panga keskkonnas saata kiri, ning paluda neil saata sulle nii panga postkasti, kui mailipostkatsi kiri, kus on välja toodud kõik su andmed, mis neil sinu okhta on.
    Vaata, et su starsi aadress oleks sama, mis pangakontol, ja peaks läbi minema.

    Ise olen saanud selle kaardi koju saatmise kirja screenshotiga ka verifitud, kui olen sinna pildile kuhugi nurka ID kaardi ka susanud.

    Kõige kindlam variant on see tõend küsida, aga kui põhimõtteliselt ei taha alla protsendi oma cashoutist mingi lambi paberi eest maksta, siis proovi seda tasuta varianti enne.

  19. #8679
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Eile olin ühes lauas kahe Taani mängijaga, kes mõlemad mängisid kahes ühes ja samas mängus, istusid sarnaselt risti üle laua teineteisest. Esialgu ei pannud midagi tähele, kuid aja möödudes hakkas asi pisut kahtlane tunduma, et nad mängivad mingitmoodi kokku, sest igakord, kui omavahel mängiti, siis pm chekiti maha ja kui üks avas, keegi ülejäänud mängijatest callis, teine taanlane raisis suurelt, siis esimene foldis ja vastupidi.

    Kuna endal ei ole mingit kokkupuudet kokkumänguga enne olnud, siis ei oska ja saa ma seda 100% väita, et tegu sellega oli. Üks OK regular tõstatas selle teema ka chatis ja juhtis tähelepanu sellele, et nad mängivad kahel laual ja käituvad mõlemas lauas täpselt samamoodi. Peale seda, kui regular chatis selle teema tõstatas, läks üks neist kahest mängijast mõlemast lauast minema.

    On kellelgi mingeid kogemusi selliste olukordadega seoses? Kas peaksin Starsile märku andma? Sain aru, et antud regular plaanis seda küll teha.

  20. #8680
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kirjuta julgelt supporti oma lugu jep.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES