Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 414, kokku 483 EsimeneEsimene ... 314364404412413414415416424464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 261 kuni 8 280, kokku 9659
  1. #8261
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas kuidagi kiirelt ei saa registeerida sngle? hetkel ta teeb confirmation akna lahti, siis peab tickima optioni, et kui full, siis registeerib sarnasele, ning kui mäng algab siis viskab veel mingi popupi lahti.

    tahaks, et register ja kohe mängu

  2. #8262
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas kuidagi kiirelt ei saa registeerida sngle? hetkel ta teeb confirmation akna lahti, siis peab tickima optioni, et kui full, siis registeerib sarnasele, ning kui mäng algab siis viskab veel mingi popupi lahti.

    tahaks, et register ja kohe mängu
    Saab ikka.

    Options -> Adanved Multi-Table Options -> All on Tournaments / Sit & Go

    Kui soovid, et registeerimiskasti ei hüppaks ette, siis pane linnuke ette: Allow registration without showing Buy-in dialog

    Kui soovid, et Tournament Lobby ei hüppaks ette, siis võta linnuke eest: Auto-open tournament lobby

    Ja soovitaksin veel linnuke panna: Auto-close tournament without notifacation ( vähem klikkamist )

  3. #8263
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    krt juba mingi 6 aastat starsis mänginud ja koguaeg kirunud, et miks niipalju lollkaid aknaid koguaeg ees peavad lahti hüppama. Nüüd siis lõpuks teadmine, et saab ka lihtsamalt. siiiick...

  4. #8264

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mitu golden SNG korraga jookseb?

  5. #8265
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma ei usu, et see fixed number on.

    1824 on hetkel olnud, võib umbes arvutada, vastavalt kaua see kestnud on.

    üleval näitab mingi session 34:28, ma oletan, et golden sngd on siis 34h 28min kestnud.

    seega 34*60+28 = 2068 minutit.


    Keskmiselt umbes 1 golden SNG tuleb juurde minutis. Raske on öelda kaua korraga jookseb, sest iga sng on erineva pikkusega, vastavalt struktuurile ja mängijate arvule.

  6. #8266
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ma ei usu, et see fixed number on.

    1824 on hetkel olnud, võib umbes arvutada, vastavalt kaua see kestnud on.

    üleval näitab mingi session 34:28, ma oletan, et golden sngd on siis 34h 28min kestnud.

    seega 34*60+28 = 2068 minutit.


    Keskmiselt umbes 1 golden SNG tuleb juurde minutis. Raske on öelda kaua korraga jookseb, sest iga sng on erineva pikkusega, vastavalt struktuurile ja mängijate arvule.
    Hehe see Session: 34:28 on sinu sessioon :D Pane korraks client kinni ja ava uuesti, siis on 00:00

  7. #8267
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nojah :D

    pmst siis ütleme, et kui 17. 00:00 algas, ja kell oli 07:41, siis kestnud on 48+7 = 55 tundi.
    55*60 + 41 = 3341

    Seega tuleb umbes iga 1m50s umbes golden SNG

  8. #8268

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas seda on näha, et Golden SNG, alles kui mäng algab, või kohe kui lobbyisse tekib?

  9. #8269
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    siis kui mäng algab

  10. #8270
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

    kellegil veel sama probleem? solution?

  11. #8271
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

    kellegil veel sama probleem? solution?

    6max cashis mul sama jama ja no solution

  12. #8272
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kui teen husngsid ja teen note, ning rematchin kohe, siis on järgmiseks matchiks note kadunud. ehk nagu ei persisti ära seda.

    kellegil veel sama probleem? solution?
    Kirjuta meile supporti ja saada oma "notes.user.xml" fail, mille peaksid leidma järgmiselt:

    1. Vajuta "Abi" -> "Ava minu seadete kaust" (see avab kausta asukoha, kus märkmete failid on salvestatud)
    2. Leia "notes.user.xml"

    Lisa failid e-posti manusesse ja saada need meile ülevaatamiseks

    Tänud!

  13. #8273

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Küsimus Win with Zoom & BOOM! promotioni kohta, et kui ma mängisin paar päeva tagasi kaartidega Kc-Ks jaotuse NL5 ZOOM-is ning võitsin selle show downil, siis kuidas ma saan vastava jaotuse BOOM!-ga jagada? Mul on see hand history-s olemas.

    Aitäh.

  14. #8274
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
    Küsimus Win with Zoom & BOOM! promotioni kohta, et kui ma mängisin paar päeva tagasi kaartidega Kc-Ks jaotuse NL5 ZOOM-is ning võitsin selle show downil, siis kuidas ma saan vastava jaotuse BOOM!-ga jagada? Mul on see hand history-s olemas.

    Aitäh.
    Enam ei saagi ju.. Sa pead koheselt selle BOOMima.

    In case sa ei ole kursis, siis niimoodi tuleb BOOOMIDA:


    ------

    Keegi BOOMis sellise käe lol. See küll arvesse ju ei lähe.
    http://www.boomplayer.com/poker-hand...975_8D6B72B5C2
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 27.06.13 at 19:37

  15. #8275

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ma olen aru saanud, jah, et hiljem ei saa. Eile õhtul sain teada sellest kampaaniast, siis öösel tegin hand history analysis ja vaatan, et selline jaotus. Kahju, aga ei ole hullu. See postflop käe võitmine tähendab seda, et ma võin nii flopil, turnil, riveril kui ka show downil võita või ainult see, kui flopil?

  16. #8276

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
    Ma olen aru saanud, jah, et hiljem ei saa. Eile õhtul sain teada sellest kampaaniast, siis öösel tegin hand history analysis ja vaatan, et selline jaotus. Kahju, aga ei ole hullu. See postflop käe võitmine tähendab seda, et ma võin nii flopil, turnil, riveril kui ka show downil võita või ainult see, kui flopil?
    Limbid pre igaksjuhuks, et vähemalt BB-potis osaleks ja kui flop avaneb siis "pohhui ALL IN" !!!

    Ei tegelt tekkis omal ka küsimus, mul 4x see KcKs olnud ja kõik korrad võitnud postflop, aga raha on miskipärast ainult ühe korra eest tulnud. Kas siis igal kasutajal on võimalik seda ühel korral ainult saada?
    Viimati muudetud estkriz poolt : 27.06.13 at 20:27

  17. #8277
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas estkriz Vaata postitust
    Limbid pre igaksjuhuks, et vähemalt BB-potis osaleks ja kui flop avaneb siis "pohhui ALL IN" !!!

    Ei tegelt tekkis omal ka küsimus, mul 4x see KcKs olnud ja kõik korrad võitnud postflop, aga raha on miskipärast ainult ühe korra eest tulnud. Kas siis igal kasutajal on võimalik seda ühel korral ainult saada?
    Please Note: The cash will be credited to your account within 48 hours, once we have verified that you have shared the hand via BOOM!, and after other relevant checks. Players are only eligible to claim a prize once per day during the promotion period. If you win with the hand more than once in the same day, you will be credited with the highest prize amount won.

  18. #8278

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Nojah siis ikkagi korra päevajooksul.

  19. #8279

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    GG :D
    ( Click to show/hide )

  20. #8280

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas timukasr Vaata postitust
    GG :D
    ( Click to show/hide )
    Ja nüüd on 100x0.25 sinu?? Või see loositakse alles vms?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES