Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 475, kokku 483 EsimeneEsimene ... 375425465473474475476477 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 9 481 kuni 9 500, kokku 9659
  1. #9481

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?

  2. #9482
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    aa eiei, selle asjaga on kõik korras, mingid events at pokerstars ja sunday mln turniiri meeldetuletused.

  3. #9483
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?

    Mul oli sama asi ca kuu tagasi ja korra enne seda ka. Imelik selle asja juures on see, et kui supporti kirja saatsin, siis tuli vastus: Standard kontroll ja oota veidi.
    See ajavahemik mis nad kirjutasid, et 72h vms v6ib k6ige kauem pending olla bank transferiga, mul läks ca 10 tööpäeva.)
    Oleks ka huvitav teada, et miks ma suppordiga yldse yhendust pidin v6tma ja miks support kirjutab et 72h läheb max kui läks oluliselt kauem.

  4. #9484
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Nad on lihtsalt pankade orjad ja peavad pankade silmis oma mainet ideaalsena hoidma- sina kui klient oled seejuures kõrvaline ja ebaoluline. Kontsept ise on juba ääretult ebaloogiline ja ajuvaba tegelikult. Sina teed deposiidi ja nemad aksepteerivad seda ja ei tee mingeid kuradi kontrolle ja see tähendab seda, et nad teevad raha vastuvõtmise olenemata raha päritolust, allikast võimalikult lihtsaks just enda jaoks. See, et see deposiidi tegemine on ka kliendi jaoks kiire ja lihtne on lihtsalt räme joppamine, sest kes ütleks rahast ära? Samas, see sama raha mille nad sinu pangalt vms institutsioonilt snap callisid muutub millegipärast nagu mingiks kahtlusaluseks (kaasa arvatud sina) ja seda ilma mingi adekvaatse põhjenduseta, kui sa hakkad välja võtma. Kui sinu raha on kellegi teise kontrollida mingi 10 päeva jooksul, siis sa oled selle raha vastu enda tahtmist kellegile sisuliselt laenuks andnud ja keegi võib seda kuskil ringi liigutada ja skeemitada. Raha, mis ei ole sinu kasutada, ei ole ka sinu raha IMO. Täiesti utoopiline, et selline asi toimub üldse IMO. Mind nagu huvitab, et milline osa sellest 10-st päevast on see, mis garanteerib, et just sina seda raha nõutamas oled teises otsas ja mitte keegi teine? Et mis on selles pikas perioodis sellist, mida ei saaks teha nt. mõne minuti jooksul? Saadetakse kuskile põhjanabale tuvipostiga järelepärimine mingile eskimost oraaklile, kes siis kohvipaksu ja hülgerasva pealt ütleb, kas panna sinu raha punasele või "ah, pohh, las seekord saab kätte selle"?
    Ja kui keegi toob nüüd välja argumendi, et:"aga nad peavad kindlad olema, et mingi pätt sinu raha välja ei võtaks", siis ma ütleks, et millegipärast nad ei kontrolli kas sina oled teises otsas neile raha kandmas või teeb seda mingi pätt sinu kontolt.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 21.04.15 at 18:09

  5. #9485

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    No mis krdi pätt seda välja võtab, kui ma olen 5 aastat jutti kandnud välja ainult ühele ja samale, minu nimelisele pangakontole. Pätt üritaks seda raha ikka muud moodi välja skeemitada. Paar aastat tagasi hakkas see kontrollimine pihta, senini oli kõik ok. Kõige rohkem tilti ajab see, et mingit muud teadet ei tule peale selle, et pending cashoutside alla ilmub väike punane kiri. Reaalselt käib cashout nii mul praegu, et kannan välja ja siis vaatan pending cashouti 5x päevas, et äkki läheb kontrolli jälle. Reeglina lähebki. Kui saadan järelpärimise, siis saan mitte midagi ütleva automaatse vastuse. Nii palju siis personaalsest lähenemisest.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 22.04.15 at 09:36

  6. #9486
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 22.04.15 at 17:19

  7. #9487
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Äri tegemisest ei tea sa ikka mitte midagi.

  8. #9488

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    ...
    alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.

  9. #9489
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mõnusad skisoilmingud jah, räuskab ja paneb mingeid killimisvideosid. Kui see stars ainult teiste rahadega skeemitab ja kohe varsti pillid kotti paneb, siis miks sa sinna depod Vanda?

  10. #9490

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.

    (Y) :D

  11. #9491
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.
    :DDDDD

    Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.

  12. #9492
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    :DDDDD

    Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.
    Whoah bro.

  13. #9493

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas see on minu viga, et mul ühtegi tühja lauda lobbys ei kuva? Mul näitab ainult laudu kus vähemalt üks inimene istumas...

  14. #9494
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    mul töötab ja n2itab k6iki

  15. #9495

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mul eilsest saati see jama, varem oli korras

  16. #9496
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Seal on kuskil mingi filter "show full tables only" või "show empty tables" vms.

  17. #9497
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kiidan pokerstarsi pidevate disconnectide eest. Ilgelt aitab kaasa mängimisele, eriti veel siis, kui bankroll olematu on ja üritad seda kuidagi kasvatada. Suured tänud, sitakotid. Veel tahan teid tänada selle eest, et te disconnectiga mu timebanki pea igas lauas nulli lasete ja seda kõigis 28-s lauas, et mu customer experience ikka viimase peal oleks. Lisaks tahan teid tänada suurepärase shortstackerite vastu mõeldud meetodi eest, mis ei luba mul 28 lauas short olla, vaid sunnib mind üha uuesti ja uuesti mingit sellist lauda lahti võtma, kus ma lihtsalt enam mängida ei taha ja kus mul on suurem stack. Äkki ma tahan vahetada lauada lihtsalt, mitte seal samas vanas sitaaugus koos teiste nittidega oma 200-bb-ga mängida ja oodata millal ma set vs set vastu kotte saaks?
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 29.04.15 at 12:43

  18. #9498

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Soovitan pöörduda Euroopa Inimõiguste Kohtusse.

  19. #9499
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kiidan pokerstarsi pidevate disconnectide eest. Ilgelt aitab kaasa mängimisele, eriti veel siis, kui bankroll olematu on ja üritad seda kuidagi kasvatada. Suured tänud, sitakotid. Veel tahan teid tänada selle eest, et te disconnectiga mu timebanki pea igas lauas nulli lasete ja seda kõigis 28-s lauas, et mu customer experience ikka viimase peal oleks. Lisaks tahan teid tänada suurepärase shortstackerite vastu mõeldud meetodi eest, mis ei luba mul 28 lauas short olla, vaid sunnib mind üha uuesti ja uuesti mingit sellist lauda lahti võtma, kus ma lihtsalt enam mängida ei taha ja kus mul on suurem stack. Äkki ma tahan vahetada lauada lihtsalt, mitte seal samas vanas sitaaugus koos teiste nittidega oma 200-bb-ga mängida ja oodata millal ma set vs set vastu kotte saaks?
    Ma olen päris kindel, et keegi ei sunni sind starsis mängima.

  20. #9500
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES