Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 183, kokku 483 EsimeneEsimene ... 83133173181182183184185193233283 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 641 kuni 3 660, kokku 9659
  1. #3641
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Peale tänast updatet on KÕIK MU NOTED KADUNUD!!! Mis ma tegema pean, et need tagasi saada? Krt, need kuldsed readid on mu elutöö seal.
    "C:\Users\SINU KASUTAJA\AppData\Local\PokerStars.EE\notes.xml"
    selle saab manuaalselt importida starsi ja peaks olema ok
    "AppData" kaust on vist tegelikult hidden et kui ei leia siis proovi kaustad nähtavaks teha. kui ikka ei funka siis on möhhh....

  2. #3642
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sama siin - noted kadunud.

  3. #3643

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    mine starsi lobbys Help/ Open my settings folder

    see viskab sulle selle settings folderi lahti. seal replaced selle 'notes' faili(kopeerid ja pasted vanast versioonist samast kohast), teed starsile restadri ja korras.

  4. #3644

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tegin Starsile restardi ja voila, olemas. Kivi langes südamelt. Vana versioon on mul juba uninstallitud.
    Oleksid noted kuhugi ära kadunud reaalselt, oleks ikka väga pahasti olnud. Mul on seal sadu, kui mitte tuhandeid note + kõik mängijad on märgistatud värviga, kellega olen mänginud. Kahju oleks olnud tohutu. Igatahes tegin kiirelt notedest back-upi ja hakkan seda tegema iga nädal nüüdsest.

  5. #3645
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sheeri oma notes.xml faili:-)

  6. #3646

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.

  7. #3647
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tarvi - kui vähegi võimalik, palun uurige edasi buddytransferi tagasitoomise võimalusi. Teil peaks ju igati põhjendatud olema ootus, et konkurentidele kehtiksid samad kitsendused mis teile. Hetkel on seis selline, et teistel seaduslikel tubadel on see pokkerimängijatele ülioluline traditsiooniline maksmisviis olemas ja toimib tõrgeteta. PokerStarsile on see aga küllalti suur miinus, sest tekitab palju asjatut tüli mängijatele. Aus lahendus oleks ka see, kui PokerStarsi päringu tulemusel konkurentidel need kraanid kinni keeratakse.

  8. #3648

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Starsis buddytrandferi asemel saab ka sellist skeemi kasutada, et mõlemad istuvad samasse HU lauda ja seal raise-foldid täpselt selle summa ära, mis teisel vaja on. Mingit raket ei pea ka maksma, sest floppi pole vaja näha. See muidugi eeldab, et mõlemal on mingi summa ikka arvel ja et samal ajal netis oleksid, aga põhimõtteliselt skeem peaks töötama.

  9. #3649

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Starsis buddytrandferi asemel saab ka sellist skeemi kasutada, et mõlemad istuvad samasse HU lauda ja seal raise-foldid täpselt selle summa ära, mis teisel vaja on. Mingit raket ei pea ka maksma, sest floppi pole vaja näha. See muidugi eeldab, et mõlemal on mingi summa ikka arvel ja et samal ajal netis oleksid, aga põhimõtteliselt skeem peaks töötama.
    Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

    @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes

  10. #3650
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

    @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes
    mind huvitab kuidas see kontrollitud on ? kas nii, et liiga suuri potte võidetakse ilma rake maksmata? ma tranferisin ka nii, aga ma showdownile lasin välja, ehk maksin rake, et äkki sis ei kontrollita seda?

  11. #3651
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mind huvitab kuidas see kontrollitud on ? kas nii, et liiga suuri potte võidetakse ilma rake maksmata? ma tranferisin ka nii, aga ma showdownile lasin välja, ehk maksin rake, et äkki sis ei kontrollita seda?
    Mis küsimused, PS esindaja peab rääkima kuidas keelatud asju teha või kuidas kontrollitakse?

  12. #3652

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
    Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

    @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes
    Aa, ok, ei teadnud, et see keelatud on. Aga ma ei olnud seda kasutanud ka, buddykas on olnud kättesaamatu nii lühikest aega, et pole vajadust tekkinud. Lihtsalt tulin sellise variandi peale. Kuna see keelatud, siis ei hakka kasutama kah. Aga jah, selle kontrollimine on ikka väga raske.

  13. #3653
    Jube Noob Kasutaja Friiko avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Lobby
    Postitusi
    158

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Siuhke probleem, et igakord kui eesti starsi kinni panen ja uuesti käima panen teeb ta mingi kahesekundi update (iga kuradi kord ..) ja iga jumala kord on hudi statid ja hh'd paigast ära loksunud :( Mõnikord ka theme'id aga need mitte nii tihti*. Halp plz.
    Viimati muudetud Friiko poolt : 14.10.10 at 11:49

  14. #3654
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Mis küsimused, PS esindaja peab rääkima kuidas keelatud asju teha või kuidas kontrollitakse?
    ei pea :) ma lihtsalt olen huvitatud sellest, et kas see siis oleks lubatud, kui ma maksan ausalt rake selle pealt või nii

  15. #3655

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ei pea :) ma lihtsalt olen huvitatud sellest, et kas see siis oleks lubatud, kui ma maksan ausalt rake selle pealt või nii
    Panka röövides maksud ära maksad pärast röövitud raha pealt, siis on kõik Fine.

  16. #3656

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Asi pole reigi maksmises. Palun lugege sektsioone 5.8 ja 5.9 meie kasutustingimustes, mis selgitavad chip dumpingu reegleid:

    5.8. CHIP-DUMPING. Chip-dumping toimub siis, kui Kasutaja kaotab kavatsuslikult käe, et tahtlikult kanda oma mängumärke üle teisele Kasutajale. Iga Kasutaja, kes tegeleb või üritab chip-dumpingut koostöös teise Kasutajaga teenuse kasutamise hetkel, võidakse jäädavalt eemaldada teenuse kasutamiselt ja nende konto võidakse koheselt sulgeda. Sellistel juhtudel ei ole PokerStarsil mitte mingit kohustust tagastada raha, mis mängijal võib sel hetkel olla PokerStarsi kontol.

    5.9. PETTURLIK KÄITUMINE. Kui PokerStarsil on alust arvata, et kasutaja tegeleb teenust kasutades petturliku, ebaseadusliku, ebaausa või ebakohase tegevusega või üritab seda teha, kaasa arvatud 5. artiklis välja toodud tegevused või teistsugune mängu manipulatsioon või petturliku makse tegemine, mis hõlmab muuhulgas varastatud krediitkaardi kasutamist või rahapesu, käsitleb PokerStars sellist tegevust nii, nagu ta peab sobivaks, sealhulgas – kuid mitte üksnes:

    a. kasutaja kohest Teenusele ligipääsu tühistamist;
    b. kasutaja PokerStarsi konto sulgemist;
    c. kasutaja kontol olevate vahendite konfiskeerimist;
    d. informatsiooni avaldamist (kaasa arvatud Kasutaja identiteet) finantsinstitutsioonidele, vastavatele võimudele ja/või isikutele, kellel on sellise informatsiooni saamiseks seaduslik õigus; ja/või
    e. kasutaja vastu seaduslike meetmete rakendamist.
    Saan aru, et sel juhul poleks tegemist halva eesmärgiga, kuid reeglid on samad ka süütu vahendite saatmise puhul. Meie kasutustingimused leiate alljärgnevalt veebilehelt:

    http://www.pokerstars.ee/poker/room/tos/


    Kellele settingud pidevalt kustuvad, arvatavasti on tegemist vigase "user" või "user.ini" failiga. Eriti, kui selle oma .COM kaustast .EE kausta kopeerisite.

    Selleks, et probleem lahendada, peaksite faili "user.ini" ümber nimetama või kustutama. Leiate faili avades PokerStarsi menüüst "Abi" menüü ja seejärel "Ava minu seadete kaust". Kui olete selle leidnud, sulgege PokerStarsi tarkvara ning kustutage või nimetage fail ümber. Seejärel avage PokerStars uuesti ning see tekitab uue "user.ini" faili.


    Friiko, palun saada klienditukke oma PokerStarsi logifailid, vaatame, miks ta iga kord uuesti update'ib.

    Logifailide saatmiseks palun minge PokerStarsi pealehele ja valige 'Abi', 'Logifailid' ja 'Saada logifailid klienditoele...'. Seda tehes saadetakse failid meile automaatselt. Lisage kindlasti ka selgitus, miks need saadate.

  17. #3657

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
    Tarvi, ehk sul jäi see küsimus kahe silma vahele, igaks juhuks kordan.

  18. #3658

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
    EE klienditugi üritab hetkel pushida Swedbanki pangalinki sissemakseteks.

    Väljamakseteks ma ei usu, et midagi Direct Bank Transferist paremat lähiajal tuleb... Saan aru, et sellega kaasnevad panga teenustasud, aga... mu teada paremat lahendust otse pangakontole ei ole meil üheski riigis (va. USA eCheckid, aga Eestis selline süsteem kindlasti kõne alla ei tule...)

  19. #3659
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kui kaua seda kontrollitakse, ehk kui ma paar päeva tagasi tegin seda, kas siis on mul veel kartust, et vahele võetakse?

    kui range kontroll on? ehk on mul veel lootust :D

  20. #3660

    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kui kaua seda kontrollitakse, ehk kui ma paar päeva tagasi tegin seda, kas siis on mul veel kartust, et vahele võetakse?

    kui range kontroll on? ehk on mul veel lootust :D
    Reeglite rikkumisest pole väga kaval avalikult foorumis rääkida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES