Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 396, kokku 483 EsimeneEsimene ... 296346386394395396397398406446 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 901 kuni 7 920, kokku 9659
  1. #7901
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    keegi täna MB-sse on kandnud? Küllalt pikalt aega läinud. 7h juba, tavaliselt alla tunni kohal.

  2. #7902
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Täna kandsin ja täna sain kätte ka. Solvusin "natuke" TBH, et pokerstars lahendas selle täieliku FAIL turniiri tagasimakse turnadollarite näol ning väiksema bi-ga turna puhul üteldi, et sry aga meie siin mingit probleemi ei näe ja midagi mängimata ei jäänud vms. HUI- jumala palju jäi vahele seal ju ning ainuke, mis tagastatakse on turnadollar Fcking ridiculous- mis kuradi annetus ma teie arust olen? Annetasin u 10-11 taala, et saada satika pilet- turna läheb täiega ptsi ning teie annate mulle turnadollarid tagasi? Et ma saaksin jopata äkki kuskil, et rake kindlasti kaduma ei läheks?

  3. #7903
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    See on küll huvitav, ise ostsin sisse turnadollaritega aga refundi sain tavadollarites.

  4. #7904
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Stars jamab jah
    Edit.restart

  5. #7905

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Oskab keegi öelda, kuidas RIT hem1'es töötab. Probleemideta?

    Kas serveri restart, mis hetkel toimumas, on iganädalane ja samal ajal?

  6. #7906
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, kuidas RIT hem1'es töötab. Probleemideta?

    Kas serveri restart, mis hetkel toimumas, on iganädalane ja samal ajal?
    Iga nädal küll ei ole

  7. #7907
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kuus korra. Tavaliselt esimene komap-neljap kell 7am ET

  8. #7908

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tänud info eest.
    Oskab keegi ka teist küsimust kommenteerida?

  9. #7909
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    mul ei näidanud rit hemis kaarte, aga ev oli ok. herrjanks kirjutas, et tal evd ei näita õigesti. see oli ca kuu aega tagasi mul.

  10. #7910

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Pokerstars ei lae ära. Teise arvutiga saan ilusti pokerstarsi,
    aga selle arvutiga millega vaja mängida on, sellega ei saa.
    Kontrollisin internetiühendust, aga viga on milleski muus.
    Oskab keegi aidata?

  11. #7911
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    WTF. short laudadele cap peale pandud. kes sellise idiootsusega lagedale tuli? mis selle point nagu on. mega tilt.

    E:see on ikka täielik joke. lisage oma krdi cap lauad juurde kui tahate milleks vaja asendada? idiootsus kuubis.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 09.03.13 at 08:41

  12. #7912

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul sama asi, et ei ühenda ära. Mida teha? Vahel isegi peale 15 minutit Ühendamist, mis sest, et näitab olukorra 100%, ühendab ära, kuid tavaliselt jääbki see rohleine riba käima. Netiga kõik korras, alguses arvasin, et mobiilse neti jama, kuid isegi 8megase netipulgaga sama teema. Ning kui läheb sisse, siis viskab kohe välja.
    Mis lahendus oleks?

  13. #7913

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Lasin pokerstarsi maha ja tõmbasin uuesti.
    Sain paar päeva ilusti mängida ja ei olnud probleeme, aga
    nüüd täpselt sama asi, lihtsalt ei lae ära...

  14. #7914
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    nagu for real pokerstarsi Regina. Äkki seletad selle idiootsuse tagamaid? milleks panna short laudadele cap peale? praegusel ajal on 1 laud näiteks minu limiidis. see oligi pokerstarsi eesmärk et lihtsalt keegi ei mängiks enam short laudu? suht "geniaalne" idee. raske oleks lihtsalt cap lauad juurde panna? et need kes tahavad mängigu.

  15. #7915
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    nagu for real pokerstarsi Regina. Äkki seletad selle idiootsuse tagamaid? milleks panna short laudadele cap peale? praegusel ajal on 1 laud näiteks minu limiidis. see oligi pokerstarsi eesmärk et lihtsalt keegi ei mängiks enam short laudu? suht "geniaalne" idee. raske oleks lihtsalt cap lauad juurde panna? et need kes tahavad mängigu.
    crack is a hellofa drug

  16. #7916

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    SUP? mingi jama jälle?

  17. #7917
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mul ka jupsib.

  18. #7918

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ajou, keegi seda tajub, et kui PS'i alla tegumiribale lükkad ja mõni (kasvõi 1) laud lahti, siis viskab "not responding" ette? Uninstallisin ja lasin uuesti peale, sama teema. :o

  19. #7919
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas Jocko Vaata postitust
    Ajou, keegi seda tajub, et kui PS'i alla tegumiribale lükkad ja mõni (kasvõi 1) laud lahti, siis viskab "not responding" ette? Uninstallisin ja lasin uuesti peale, sama teema. :o
    endal kõik OK. dno?

  20. #7920

    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    endal kõik OK. dno?
    Ma ei tea, mul see sellest ajast kui kunagi eelmisel suvel mingi "räme upgrade" oli, samale läpile Win7'me peale lasin, ikka probleem, nüüd tagasi XP'le, aga jah, mure ikka jätkuvalt sama. :l

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES