Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 474, kokku 483 EsimeneEsimene ... 374424464472473474475476 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 9 461 kuni 9 480, kokku 9659
  1. #9461
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ok, tänud!

  2. #9462

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
    Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?
    Ogo! Ma näen, et ei ole ainuke, kellele täna üllatusena tuli mängupiirang. Ka ei saa aru miks. Ka aastaks. Kirjutasid supporti? Kirjutasin support@pokerstars.ee, vastust ei ole veel :( Tahaks ka teada põhjust

    We regret to inform you that you are excluded from playing and that we cannot execute you request. Ples contact support@pokerstars.ee for further information.

    Support ei vasta:( Ja samamoodi eile määrasin küsimused
    Viimati muudetud VadAgat poolt : 19.04.15 at 10:59

  3. #9463
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
    Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D

  4. #9464
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
    Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D
    Ma arvan, et aliens.

    Huvitav, mis selle Starsiga toimub et viimasel ajal nii ebastabiilne kõik on.

  5. #9465
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Nagu miks pean mina olema see, kes ootab mingi kuradi x aja? Kas on raske automaatvastust luua, et mingil x põhjusel on konto suletud ja tehke seda ja seda, kui tahate ennast autentida, et me saaksime olla kindlad, et see ikka sina oled. FOR FUCKS SAKE STARS.
    Mille jaoks kõik need ja muud autentimise jubinad on siis? Kas support ei saa aru, mida URGENT tähendab või?
    IMO on oluline siia lisada mõningat infot.
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...stars-1526266/
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 19.04.15 at 12:00

  6. #9466
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
    Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D
    See on juba vana tuntud probleem. Näiteks kuu tagasi donkamendil:

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    http://gyazo.com/c3d3ba710ecc3b2906bf20c8c19309a6 sain ka max banni 6 kuud miskipärast. Peaks nendepoolne jama olema tõesti.
    PokerStarsi vastus:
    Tsitaat Algselt postitas PokerStars Marika Vaata postitust
    Tõepoolest, kahjuks esines meil rikkeid serverite ning Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt opereeritud õnnemängu mängimise piirangute vahel. Juhul kui su kontol on endiselt piirang peal, siis palun saada meile uus kiri, et saaksime olukorda edasi uurida. Vabandame tekkinud olukorra pärast.
    Öise rünnakuga sellel pistmist olla ei saa, sest andmebaasidele keegi ligi ei saanud ja isegi, kui oleks saanud, siis paroolid on krüpteeritud ning isegi kui paroolid lahti krüpteeritakse (mida ei juhtu vähem kui 12 tunniga), siis ei pruugi PokerStarsi/e-mailide paroolide kattuda ning vaevalt, et keegi hakkab self-exclusionit panema - enne võetakse ära siiski rahad.

  7. #9467

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kirjutasin supporti ja panin teema algusesse URGENT, et peaks nagu loodetavasti kiiremini loetama seda. Täna tahaks veel ikkagi Sunday Stormile ka kuidagi pääseda. Muidu ranka on foorumi teemasse pannud, et foorumit rünnati öösel, vbl sellega seoses on Starsi kontosid katsutud brute forceda korduvalt teiste IP-de pealt ja selle pärast kinni pandud, et kindel oleks, et võõrad käed mängija rahadega kuskile dumpima ei läheks?
    Seda nagu hästi ei usu, et keegi kontole ligi pääses ja pani sellise piirangu- see oleks liiga haige :D
    Sain sellise vastuse

    Hello Vadim,

    Thank you for contacting us.

    We have forwarded your email to the Responsible Gaming Team. You will receive a reply as soon as possible.

    We appreciate your patience.

    Regards,

    Natalja J.
    PokerStars Support Team

    Huvitav, kui kaua nad tegelevad selleprobleemiga

  8. #9468
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Ma pole veel vastust saanud. Tundub, et Stars on väga mures minu pärast, et äkki mängin liiga palju -SO SWEET. They always care. Ilmselt kardavad ka tunnistada seda, kes on selle tõkendi mulle pannud. Ma kardaks ka. "We appreciate your patience" LOL. Mis moodi te õigupoolest siis tänulikud olete selle kannatlikkuse eest?
    RAISK ma tahtsin täna Sunday Stormi mängida te kuradi kusikud ja te keerate mulle niimoodi sitta.
    Mida ***** ma ootan veel? LAHENDAGE KOHE SEE SITT ÄRA. Kuradi deposiite saab instant teha, aga mingid random aastased exclusionid mängudest ilma igasuguse eelinfota? Näidake natuke austust minu vastu ja lahendage see probleem, sest mind teie vabandused ja muu häma ei koti eriti.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 19.04.15 at 13:47

  9. #9469
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma pole veel vastust saanud. Tundub, et Stars on väga mures minu pärast, et äkki mängin liiga palju -SO SWEET. They always care. Ilmselt kardavad ka tunnistada seda, kes on selle tõkendi mulle pannud. Ma kardaks ka. "We appreciate your patience" LOL. Mis moodi te õigupoolest siis tänulikud olete selle kannatlikkuse eest?
    RAISK ma tahtsin täna Sunday Stormi mängida te kuradi kusikud ja te keerate mulle niimoodi sitta.
    Mida ***** ma ootan veel? LAHENDAGE KOHE SEE SITT ÄRA. Kuradi deposiite saab instant teha, aga mingid random aastased exclusionid mängudest ilma igasuguse eelinfota? Näidake natuke austust minu vastu ja lahendage see probleem, sest mind teie vabandused ja muu häma ei koti eriti.
    Puhka jalga Vanda. Nagu näed pole sa ainuke selle probleemiga ja ilmselt on see väga paljudel. Oma rageletter saada ikka support@pokerstars.ee vb seal on i-give-a-fuck-meter natuke suurem kellegil.

    Sunday Stormini on aega, et usun et lahendatakse ära.

  10. #9470

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Just sain kiri.

    Уважаемый(ая) VadAgat,

    В соответствии с Вашим запросом мы сняли с Вас статус самоблокировки. Просим уделить несколько минут и посетить нашу страницу «Ответственный подход к игре» на веб-сайте по следующему адресу: http://www.pokerstars.ee/ru/about/responsible-gaming/.

    Обратите внимание, что при запросе самоисключения на 180 дней Вам необходимо самостоятельно обратиться в службу поддержки для снятия статуса самоисключения, поскольку он не будет снят автоматически.

    Если у Вас возникли какие-либо вопросы, касающиеся мер, описанных на этой странице, обращайтесь к нам.

    С уважением,

    Отдел игровой ответственности PokerStars

    Kõige huvitavam on see, et blokeeringud ma ei ole teinud. Aga nüüd on kõik ok. Kas teisel ka parandati?

  11. #9471

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas VadAgat Vaata postitust
    Just sain kiri.

    Уважаемый(ая) VadAgat,

    В соответствии с Вашим запросом мы сняли с Вас статус самоблокировки. Просим уделить несколько минут и посетить нашу страницу «Ответственный подход к игре» на веб-сайте по следующему адресу: http://www.pokerstars.ee/ru/about/responsible-gaming/.

    Обратите внимание, что при запросе самоисключения на 180 дней Вам необходимо самостоятельно обратиться в службу поддержки для снятия статуса самоисключения, поскольку он не будет снят автоматически.

    Если у Вас возникли какие-либо вопросы, касающиеся мер, описанных на этой странице, обращайтесь к нам.

    С уважением,

    Отдел игровой ответственности PokerStars

    Kõige huvitavam on see, et blokeeringud ma ei ole teinud. Aga nüüd on kõik ok. Kas teisel ka parandati?
    Pole ka mingit blokeeringut teinud. Ometi oli ja on mul sama probleem veel.

  12. #9472
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Saan ma õigesti aru, et seda blokeeringut peaks saama siiski ainult mängija ise endale kehtestada? Miks kirjas ei ole kirjeldatud sinu exclusioni tagamaid ehk põhjust selle rakendamiseks kellegi teise poolt ning juhul kui tegu oli nö. tarkvara erroriga, siis mis moodi on selline tarkvara error võimalikuks saanud?

  13. #9473
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Pokerstarsilt selline kiri:



    Hello,

    We had an issue with our Estonia Blacklist and the server. Your PokerStars account wasn't hacked or compromised in any way.

    We are working on a solution so this does not happen again. We appreciate your patience while we sort this out.

    Regards,

    Ciaran,
    PokerStars Responsible Gaming Team

  14. #9474
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kurat, see oli nii pingeline, et nüüd kuluks mingi lõõgastus ära.
    Still excluded.
    Aääää sain tagasi. Tänan tähelepanu eest
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 19.04.15 at 19:26

  15. #9475

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kurat, see oli nii pingeline, et nüüd kuluks mingi lõõgastus ära.
    Still excluded.
    Aääää sain tagasi. Tänan tähelepanu eest
    Müristus, mis siis oleks saanud kui sul oleks keset stormi mingi lag vms tulnud. Enesetapp?

  16. #9476
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    hittisid ka wä

  17. #9477
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Mulle on mängupiirang üheks aastaks pandud WTF?? Ootan kiiret vastust, sest mulle pole isegi ette teatatud ega hoiatatud mind millestki. Mis põhjusel ja kes on piirangu pannud? Tahtsin täna veel Sunday Stormi satikaid mängida ja vbl seda mängida ja nüüd äkki lambist selline asi?
    Eile sain veel teate, et peaksin turvalisust oma kontole lisama ja kaks salaküsimust vms sai lisatud, on see sellega seotud?
    Seoses tehnilise vea tõttu blokeeriti mitmete mängijate kontod, kuid nüüdseks peaks blokeering eemaldatud olema. Juhul kui ei ole, siis palun saatke meile kiri. Väga vabandame tekkinud vea pärast.

  18. #9478
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?

  19. #9479
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 697

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?
    no clicki need paar settingu lehte läbi , küll leiad

  20. #9480
    PokerStarsi Esindaja Kasutaja PokerStars Marika avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Australia
    Postitusi
    46

    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas nalg Vaata postitust
    kust saab välja lülitada, et ei tuleks postkasti neid tüütuid meeldetuletusi turniiridest?
    Kui pead silmas neid õnnitluskirju, mis saadetakse siis kui oled rahalisele kohale jõudnud, siis saad need välja lülitada siit:

    'Seaded' -> 'Pokkerimäng' -> 'Täpsem seadistus' -> 'Saa e-õnnitluskirju'

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES