Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    HEM-ist millegiprst ei saanud kätt kätte ja seega pean ilma stattideta postitama.

    Üldiselt vend oli vana rahu ise, mingeid meeletuid agro lükkeid ei märganud kordagi ja ta oli mõnda aega juba lauas olnud.
    Vaikselt tiksus seal oma nurgas lihtsalt. BVB oli ka rahulik ning ei 3bettinud vist kordagi mind ja samas OOP ka ei callinud palju. Sharkscope järgi slight loser.

    Mida teha siukses kohas?
    Mida mu riveri sizingust arvata, vähem panema?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t3500.00/t7000.00 Blinds - 5 players - View hand 1598004
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: t299296.00 42.76 BBs
    Hero (BTN): t792600.00 113.23 BBs
    SB: t735702.00 105.10 BBs
    BB: t376000.00 53.71 BBs
    UTG: t329402.00 47.06 BBs

    Pre Flop: (t10500) Hero is BTN with A 2
    2 folds, Hero raises to t14000, 1 fold, BB calls t7000

    Flop: (t31500) Q 7 J (2 players)
    BB bets t14000.00, Hero calls t14000

    Turn: (t59500) 9 (2 players)
    BB bets t42000.00, Hero calls t42000

    River: (t143500) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets t121345.00, BB raises to t305300 Hero???


    Kogu see käsi tundub minu jaoks täiesti ajuvaba.
    Esiteks miks peaks keegi seal halvemaga kui maja c/r all in panema. Millelt see kodanik loodab calli saada? Ma ei calli seal mitte kunagi halvemaga ju. Samas ma ei usu antud mängijast ka seda, et ta seal bluffiks.
    Kuid samas jällegi miks peaks keegi full housega jällegi ette checkima kui juba 2 barrelit pannud.
    Doesnt make sense to me.
    Enamus vist snap calliksid kuna meil on nii vägev käsi ja päris head oddsid ja tonn potti pandud aga tahaks argumenti mida me biidime ja mille peale vastase panete.
    Mis arvate?
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.01.12 at 14:38

  2. #2
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Väga huvitav olukord, pigem arvan et siiski vastas ei ole maja. See oleks väga imelik check, eriti kuna sina oled handis suhteliselt passiivset joont ajanud. Tema suhteliselt väike cbet fd flopis viitab pigem flopatud drawle. Ehk siis kas KT või nõrgem flush, mille riveril pöörab bluffiks/oma arust võtab valuet. Mingi arv kordadest ka naked Q, kuid selle suht tihti ikkagi calliks vist riveril. Obv võib olla mingi toores nuts ja lihtsalt halb mängija, kuid mina callin tavaliselt kui selliseid ebaloogilisi moove tehakse:)

    Panustaks riveril natuke väiksemalt ka:P

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Hea vastus, tänud.
    Mõtlen ka seda, et mis tahes iseloomuga või stiiliga mängija ei checkiks seda riverit fulleriga nii.
    Pigem äki pani mind Q peale ja eeldas, et ma nagunii riveri value betiksin ja shoves flushiga? Ka võimalus kuna ma usun, et ta eeldab, et ma ta riveri shovet nagunii ära ei calliks seal aint Qga ja see oleks seal epic overbet, et vbl siukse systeemiga saab ta mu Qlt max value ja usub, et ma calliks need viimased rahad ka sisse, ei tea.
    Väga wierd line igatahes.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.01.12 at 16:40

  4. #4
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Raske kindla handi peale panna. suurem osa rangest kindlasti blufid ja pooltugevad handid ala nõrgemad mastid jms, mingi väiksem osa rangest kindlasti ka nuts. Tihemini checkivad nutsi sulle, kui oled maniaki imidžiga ja need mängijad tavaliselt suht fishiste näitajatega (VPIP kõrge). head mõtlevad mängijad ilma eelneva ajaloota tõenäoliselt vbetivad:) on ette tulnud küll kui need kavalad fishid checkivad neid rivereid nutsiga mulle, kuid pigem erand kui reegel:P
    Viimati muudetud Ecuador13 poolt : 17.01.12 at 17:44

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Mõtlesin selle käe peale päris mitu aega ja mitte midagi ei oska arvata. Bluff on imo välistatud aga majaga oleks ta tõenäoliselt riveril valuet üritanud võtta, seega jääb vast mast KT/J. Ägiseks ja calliks vist.

  6. #6

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Piisavalt palju käsi sees, mis nii teevad ja mida me biidime KT, T8, QK, AQ, QT, kehvem flush, seega +EV ja Snap! Riveri sizing on hea.

    EDIT: Suhteliselt kinde,l et FHga ta leadiks riveri.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 17.01.12 at 17:56

  7. #7
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Miks bluff sinu arust välistatud on? Kas KTo ei liigitu blufi alla?:P üks reaalne käsi mis tal veel olla võib on TJ ühe ruutuga, või J9 mille riveril blufiks pöörab:P Sobiks just betsizingut silmas pidades, flopil feeler bet ja turnil for value/semiblufina. Huvitav hand igatahes:)

  8. #8
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Mu enda statid olid 85 käe peale 33/24 3bet 7% ja steal 40% kui see abiks on.

  9. #9
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    No standard regzi statsid siis, ma arvan et võib rahuliku südamega callida riveril:P

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Yeah oleme järeldusele jõudnud obv.
    Igatahes tõmbasin timebanki 1 seci peale ja selle aja jooksul leveldasin ennast mõtlema, et keegi ei checkiks full house seal nii ja callisin.
    Oli õigus, poisil oli 84 diamonds ehk siis madal flush, super retarded lüke tema poolt muidugi.
    Mängija ei olnud muidugi mingi reg ka aga jah see lüke tundub seal ajuvaba teha, sest miinimum millelt sa calli seal saad on flush ja kuna tal endal on nii madal flush juba käes siis see võtab veel tõenäosust vähemaks, et tal parem flush. Aga noh fishid ei mõtle nii, neil flush käes siis obv nupud ju ja ma usun, et ta võttis seda kätt kui coolerit.
    Ma ei imesta kui ta arvas, et ma slowrollisin teda lol.

    Kuna ma FH riveri play tõttu välistasin siis vaatamata kõigele mingi madalama flushi oleks foldinud ma arvan.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 18.01.12 at 04:03

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    "Elu suurim downswing igas mõttes.
    by qbj0hn on 25.06.11 at 14:06"

    Need ajad möödas siis ju, kui FT-d lendavad? :)

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Mina ka calliks riveri.

    Üldislet mulle ei meeldi turni call, sest vastasel ei saa päris õhk olla, kui ta flopi donkbettis ja ka turnis teise barreli lasi (saab, aga pigem ei ole ja kui ka tal total õhk on, siis ta pigem riveril meile 3 barrelit bluffi ei lase). Laud on ka väga tõmbene, et meil ei ole vaja karta, et vastane meie turni tõstele foldib. Tal võib olla paar+FD, paar+reatõmme, made rida, made nõrgem mast, sett. Mina paneks turnil otsa puhtalt for value. Tõmetelt ei pruugi mudu riveril valuet saada, kui nad kokku ei tule ja kui tuleb vel neljas mastikaart, siis on raske ka made realt, setilt ja nõrgemalt mastilt valuet saada (ok siis mudugi saab paar+mastitõmbelt valuet), aga sellist tüüpi kätega IMO pigem chekreisitakse floppi, kui donkbetitakse (sellepärast ka riveril calliks, et setti ja flopatud 2 paari väga ei usu, sest nendega pigem chekreisitakse floppi.

  13. #13
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    "Elu suurim downswing igas mõttes.
    by qbj0hn on 25.06.11 at 14:06"

    Need ajad möödas siis ju, kui FT-d lendavad? :)
    Mnjah, siis olid asjad suht hullud :P NL200 downer+´tervis läks perse ja igasugu muud jamad.
    Vaikselt ehitan ja otsustasingi see kuu ainult turniire mängida ja vaatab kuidas see asi välja kukub. Kuigi biite ja hala on rohkem kui cashis siis ikkagi veits parem ja kuidagi positiivne tunne on peal.
    Tervis hakkab vaikselt korda saama ja igasugu downerid jätsin eelmisesse aastasse :)
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 18.01.12 at 12:39

  14. #14

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Vastase lüke on imo kaugel mega retardedist nähes ta kaarte praegu.

    Vaata oma mängu, Q-ga 2 paari ja set on sinu rangest sellisel boardil täielikult välistatud.
    Seega Q river on perfect, kuna naked Q ja read on päris suur osa su rangest seal boardil.
    Kui ta riveri checkib valuebetib avg vastane seal Q-d ja rida peaaegu 100% ja kuna majad su ranges puuduvad ja temal juba on flush, siis on vastase ship väga mõistlik. $1 turniiril on omajagu neid mängijaid kes siin rea ja Qx-ga kinni maksavad, sest vastane ju checis riveri, mis tal ikka olla saab. Lisaks oelme 5way.
    Wp mõlemalt, gross setup pigem ja tore, et sinu kasuks:)

    check-raise shove on imo väga okei liin vastase käega.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 18.01.12 at 12:41

  15. #15
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Miks välistatud? ma varastan seal ikka päris laia rangega, käe peale suht võimatu panna. Mul võib seal ükskõik mis asi käes olla tema poolt vaadates.
    Ja see ta riveri AI puhul saab ta ainult paremalt calli. Või ta loodab, et ma valubetin tripsi/rida seal ja siis callin c/r peale nupud sisse paired boardil millel lisaks flushi võimalus?

  16. #16

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Miks välistatud? ma varastan seal ikka päris laia rangega, käe peale suht võimatu panna.
    Lihtsalt callid flopi ja turni sellisel boardil top2 stiilis käega?

  17. #17
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Lul, kustutasin ära posti.
    Mul juhe koos.
    Ei calli ma seal tõesti jamh kahe paari või setiga...

    Kui vastane arvab, et ma riveril callin c/r ära paired boardil millel flushi v6imalus Q-ga või reaga siis ma ei tea jah, ta lüke õigustatud aga ma pole seal kunagi hea, et callida ära ju Q või reaga...
    See mängija pole mingi crazy, mingi rahulik vend lihtsalt. Elusees see ei teeks siukest liini bluffiga, seega jääb üle ainult minust parem käsi, mis on obv antud liini juures. (reast ja Qst parem käsi siis).
    Laas sa ise võtaksid siukse liini siis kunagi siukse käega? Mingi mega hyper super vaala vastu ainult.
    Ma polnud lauas olles üldse hüper agressive, loose ega midagi, tegin standard mängu ja pole mingit põhjust talle andnud arvata, et kehvemaga seal callin või mingeid hero calle harrastan.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 18.01.12 at 13:04

  18. #18

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    imo ka sick setup ja teinekord ära slowrolli vastast john :)

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Ma peale kätt kirjutasin ka chati midagi taolist, et ei mõelnud slowrollida.
    Üks hea regular kirjutas vastu chatis, et most people just click buttons ja teised mõtlevad, et polnud mingi slowroll.
    Imo oli väga close otsus, aint selleks callisin, et ebaloogiline on, et ta seal majaga ette checkib.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: 1$+R 6 max FT BVB, nutflushi valueev saab riveril paired boardil c/r AI

    Mul viskab alati ftf?! kirja ette kui keegi limbib ja kui tõstad siis kütab all in., neverever pole seal enamat kui Aj. sry for offtopic.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES