Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 46
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Thumbs up Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tänases intervjuude seerias «Tunne kaaslast!» lahkame PokkeriProd.com foorumi kasutaja «Vandalari» telgitaguseid. Tegu on värvika ja kireva isikuga, kes on külastanud Eesti suurimaid pokkerifoorumeid juba aastaid. Head lugemist!

    Alustuseks palun räägi oma teekonnast pokkeri juurde? Millal ja kuidas see juhtus

    Alustasin kasiinos automaatide peal raha maha mängides aga sealt siirdusin üsna kiirelt ja valutult edasi internetipokkeri juurde. Alguses mängisin freerolle [tasuta turniire - toim.] ja tegin ka rahalaudades mängimiseks mõned deposiidid, mis kahjus kiiresti mutiauku kadusid :)

    Hiljem võtsin asja tõsisemalt kätte. Meenub just üks kindel õhtu kui Tim Heath pokerclub.ee foorumis [pokerclub.ee lehe omanik - toim.] kunagi rääkis pokkeri õppimisest, selle süstemaatilisusest ja olulisusest jne. Sealt sain suhteliselt positiivse tõuke ja otsustasin kõik endast sõltuva teha, et pokkerile teaduslikult läheneda ja seda süstemaatiliselt õppida. Mänginud olen vast alates 2006. aastast ja seda mitte pidevalt, on olnud pause sees.

    Kas oled elukutseline pokkerimängija?

    Elukutseline kindlasti mitte. Praegu tegelen vaikselt mängimisega ja rolli kasvatamisega väikestes limiitides.

    Mis on Sinu eesmärk või visioon pokkeris? Kuhu soovid jõuda ja millal?

    Eesmärke on olnud igasuguseid ja osasid neist olen täitnud, osades läbikukkunud. Üks soov, mis mul alati on olnud - võita mõni suurturniir. Mingeid kindlaid lubadusi ei anna, sest loevad teod mitte sõnad.

    Kust pärineb Sinu laua - ja fooruminimi «Vandalar»?

    «Vandalar» on algselt minu väljamõeldud ajal mil IT-d õppisin ja selle kõrvalt Stonia MUD-i (Multi User Dungeon, tekstipõhine mäng internetis) mängisin. Seal oli vaja nime mu uue haldjatesoost mängutegelasele ja nii ta tuli. Hiljem sain teada, et selline nimi on ka päriselt olemas ja omab isegi tähendust. Germaani päritolu ja peaks tulenema sõnadest «Wand» ehk võlukepike vms. ja «Lehr» ehk vägi, leer, sõjavägi jne. Ehk siis (Võlu)kepi vägi :D

    Ja vandaalitsemisega polegi midagi pistmist nagu paljud arvanud on.

    Kas oled mänginud pokkerit purjus või «rohelise» peaga? Kui jah siis kuidas tulemused?

    Purjus peaga mängimist vältisin pikka aega kuni ühel õhtul kui ajad olid nii helged ja USA dollar kõrgel, mil polnud erilist vahet kas oled kaine või mitte. Võtsin paar lahjat Garlsbergi või Heinekeni, täpselt ei mäleta. Aga see oli siis esimene kord kui purjus peaga mängisin. Tulemused väga hullud vast polnud aga loomulikult kainena oleks ilmsegelt paremad olnud.

    «Rohelise» peaga olen ka mänginud ja sellega on nii ja naa. Otseselt «stoned» peaga ei soovita küll mängida, sest jääd põhimõtteliselt arvuti taha magama. Küll aga järgmisel hommikul või päeval/õhtul, siis kui oled enam-vähem virk juba aga siiski rahulikkus ja chill on veel sees. Siis on tulemused ikka väga head olnud.

    Aga see on ka väga palju tunnetuse ja õige ajastuse küsimus. Viimasel ajal mängin selge peaga ja ei kurda. Räägitakse, et turniirimängijad kasutavad rohkem «rohelist» ja saan ka sellest aru: kui ikka pead tundide viisi nagu kilpkonn kohapeal passima, siis võib sellest rahutumatele indiviididele abi olla. Selle graafiku tegin väliste mõjutajate all olles nl10-s [$0.05/$0.10 - toim.]

    ( Click to show/hide )


    Igaks juhuks ütlen ära, et ei propageeri siin midagi ja ei ütle ka et tegemist oleks mingi maagilise vahendiga, mis kõik tildi probleemid lahendab. Täpselt nagu tippmängijate videoid vaadates ei saa kõigist maailma parimaid mängijaid. Täpselt samamoodi ei mõju «roheline» kõigile ühtemoodi.

    Olen rääkinud mitmete heade Ameerika ja Prantsuse mängijatega, kes tihti mängivad «rohelisena» ja ütlevad, et see on neile kasuks. Veel enam - nad kohati ei suuda alustadagi sessiooni ilma, et väike «toss» oleks sees. Tean, et Sinule see teema on üpriski südamelähedane ja tahaksin teada Sinu arvamust väitele, et «roheline» võib parandada pokkeritulemusi. On see tõsi? Mis arvad?

    Ma arvan, et mindseti probleeme võib küll lahendada aga paremaks mängijaks ei tee see suure tõenäosusega kedagi. Ma usun, et see võib aidata inimest, kelle ego on tal endal ees. Aga sellest võib terveid raamatuid kirjutada. Ise soovitaksin, et olla nö. avaliku arvamusega ühel lainel ja soosingus, lugeda Budistlikku kirjandust «The Power Of Now» jms. Ise olen sellest maailmapildist omajagu kasu saanud just maailma ja enda mõistmisel, oma egost üle olemisel ja seega ka tildi probleemide lahendamisel. Ego on teatavasti põhiline tildi allikas.

    Kaua oled Eesti pokkerifoorumeid külastanud? Millist eelistad ja miks?

    Trikiga küsimus vist. Loomulikult eelistan PokkeriProd.com foorumit, sest see on asjalik TwoPlusTwo stiilis foorum. Hästi organiseeritud ning asja asutaja on ise oma ala fänn ja tegija, mis ongi põhiline, et head asja teha. Idee ja tahe selle taga. Ausalt öeldes muid foorumeid külastan haruharva ja seda ka ainult läbi linkide, viidete.

    On Eesti pokkerifoorumeid aidanud Sind pokkeris või päriselus? Oled saanud mõne hea tutvuse?

    Pokkeris on Eesti pokkerifoorumid mind kindlasti aidanud. Ei ole küll kõige tihedam strateegia teemade külastaja olnud, kuid pole asja mis ei oleks kasulik. Sõltub sellest kuidas sa olemasolevat informatsiooni ise analüüsid ja kasutada oskad. Ka vigadest õpitakse ning kes kõige rohkem vigu teeb see õpib ka kõige rohkem. Läbi foorumi saadud päriselu tutvuseid eriti ei ole. Korra nägin kasutajat «XpeepX-i» kui ma talle mõned pokkeriraamatud müüsin aga mõned nö. intenretisemud on tekkinud tänu foorumile, keda ma päriselus kohanud pole, kuid kelle pokkerialast nõu ma hindan kõrgelt.

    Lõpetuseks. Kui saaksid muuta midagi oma pokkerikarjääri jooksul, siis mida muudaksid? Alustaksid muu mänguga või lisaksite rohkem volüümi või midagi muud?

    Tagantjärele tarkus on nagu ta on. Kui ma kellegile teisele nõu peaksin andma, kes minuga sarnases olukorras oleks, siis soovitaksin rohkem tähelepanu pöörata kvaliteetmängule ja tasakaalukusele elus ning tugevatele fundamentaalsetele teadmistele. Ise olen liiga palju mänginud just sel ajal kui oleks olnud vaja õppida. Aga elu õpetabki ja ükski kogemus mõõda külgi maha ei jookse.

    Suured tänud vastamast! PokkeriProd.com juhatus soovib Sinule tagantjärgi õnne sünnipäeva puhul ja loodame, et sellesse aastasse mahub Sul palju õnnestumisi ja mäetippude vallutamisi!

    Tänud ja edu PokkeriProd.com-legi!

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    1st in incoming epic thread

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Üks solvav, mõnitav, trolliv või mistahes halvustav kommentaar pärast seda kommentaari ja kasutaja saab bänni ette hoiatamata kaheks nädalaks. Saage aru, et intervjueeritavad on vabatahtlikud, kes on nõus vastama küsimustele avalikkus foorumis. Kui teema läheb solgiks on see ka viimane intervjuu minu poolt.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    1st in incoming epic thread
    OT, aga mis see tähendab?

  5. #5

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    solid vastused imo. wp vandalar.

  6. #6

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Mis värk selle FBI-ga on? Kust see seos algas?

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    cool

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    kui suur bankroll tipphetkel on olnud?

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    olympicus turnasid oled mänginud? kavatsed kunagi mängida?

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    solid vastused imo. wp vandalar.
    Yeah... Wow.

    peebupöial.jpg :)

  11. #11

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui teema läheb solgiks on see ka viimane intervjuu minu poolt.
    sa sõidad ju niikuinii nädala pärast minema. arvestades, et nende kahe usutluse vahele jäi kaugelt üle nädala, on see anyways viimane intervjuu sinu poolt.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    sa sõidad ju niikuinii nädala pärast minema. arvestades, et nende kahe usutluse vahele jäi kaugelt üle nädala, on see anyways viimane intervjuu sinu poolt.
    Pead ei anna aga mul paar head ideed. Aasias saan mitmegi inimesega kokku ja kui nad nõus siis nad järgmised sihtmärgid.

  13. #13

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    ranka, kas kuskil on mingi teema, kuhu foorumlased postitavad, kelle intekat nad tahaksid?

    Üritus iseenesest 5+ ja selline intervjuu võiks ilmuda iganädal kindlal kellaajal. Foorumis on palju selliseid "väiksemaid" tegelasi kelle kohta oleks päris huvitav sarnaseid intekaid lugeda

    ja kiidan seda banni-teemat (Y) !!!!!!!!

  14. #14
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Palju sa pokkeriga päevas tegeled?

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    kuidas sul üldse selle rohelise kasvatamisega vahele õnnestus jääda?

  16. #16
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    mille üle sa oma pokkerikarjääri jookusul tõeliselt uhkust tunned?

    to rahvavaenlane: sa pole ilmselt kunagi kasvatanud

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis värk selle FBI-ga on? Kust see seos algas?
    FBI-ga on selline värk, et mul oli twitteris üks lambikas follower, kes oli väga fanaatiline forensics expert kuskilt usa-st. Nagu ma aru saan siis forensics tähendab kohtuekspertiisi... Sealt siis FBI jutt. Ja see oli vahetult enne black friday sündmusi. Arvestades seda kuidas praegu igasugustele online meestele, sõnavabadusele jms. jahti peetakse, siis kunagi ei tea...

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kui suur bankroll tipphetkel on olnud?
    "Tipphetk" oli vast kuskil $2200, ja sellega lasin nl10-t ja nl25. Skill oli sellel ajal mul veel üsna nadi ja baseerus suures osas nittimisel.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    olympicus turnasid oled mänginud? kavatsed kunagi mängida?
    Ei ole mänginud seal ja ei ole ka mingit kindlat plaani selle koha pealt. Ei tunne ennast erilise turnakunnina ka.

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Palju sa pokkeriga päevas tegeled?
    Olenevalt päevast. Kuskil 2500-3500 kätt kui asjaga tegelen.
    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kuidas sul üldse selle rohelise kasvatamisega vahele õnnestus jääda?
    Seda peaks politsei käest küsima, mitte minu.
    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    mille üle sa oma pokkerikarjääri jookusul tõeliselt uhkust tunned?


    to rahvavaenlane: sa pole ilmselt kunagi kasvatanud
    Raske küsimus :D Ilmselt võib uhkust tunda selle üle, et olen alati püüdnud oma peaga mõtelda ja võimalikult vähe teiste nõuandeid üks-ühele rakendada, vaid nende nõuannetega lihtsalt arvestada kui võimalike variantidega. Otseselt pokkerisaavutusi, rahalisi vms väga ei oska välja tuua. Uhkust võib tunda selle üle, et olen alati oma rahad ära maksnud, aus olnud ja hindan ka väga kõrgelt inimesi kes suudavad sama teha.

  18. #18

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Kas sinu jaoks eksisteerib elu peale maist elu ja kui jah, siis millise usundi fänn või enamvähem fänn sa oled ?

  19. #19
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Mis su Stonia charide nimed olid?

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Intervjuude seeria «Tunne kaaslast!»: vastamas Vandalar

    Mida palgatööna teed, mida koolis õppinud oled?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES