Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 12 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 236
  1. #101

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    haah nyyd sain aru miks yks tuttav fbs seda kohvi värki jagas kogu aeg
    arvasin et niisama poisile meeldib aga näed siis :D

  2. #102
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)


  3. #103

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)


  4. #104

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    http://www.tarbija24.ee/1160030/saja...t-holpsat-tulu

    Tundub suht kerge rahateenimise võimalus olema.

  5. #105

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.tarbija24.ee/1160030/saja...t-holpsat-tulu

    Tundub suht kerge rahateenimise võimalus olema.
    «See on mõtlevate ja tarkade inimeste äri, see ei ole mõeldud igaühele!» kiidavad sponsorid takka. :D

  6. #106
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Täitsa huvitav teema siin avatud. Olen ka eluaeg selliste nn püramiidskeemide suhtes väga skeptiline olnud. Kodukohas kunagi mõned nooremad tüdrukud tegelesid ka Mona Vie mahladega ja siis sai nende üle naerdud, et mis sitta nad müüvad ja kuidas nad sinna ikkagi sattusid ja omadega perse kukkusid ning inimesi värvata üritasid.

    Vaatan siin on natukene seda kohviteemat ka lahatud. Ütlen kohe, et ei hakka midagi reklaamima ja propageerima, aga tegelen ise ka mõnda aega selle sama kohvideelaga. Paljud ütlevad selle kohta püramiid-, võrk-, otseturundus. Nimetagem seda kuidas siis tahes.
    Tahtsin mainida lihtsalt, et võrkturunduse maine on siin Eestis väga alla käinud just selliste tegijate poolt nagu Mona Vie, mingid tolmuimeja müüjad või mis iganes huinjaa ja inimesed on kõige sellise sarnase suhtes väga skeptilised ning eemalehoidvad, kuna meedias kajastatakse ka pidevalt, et kes on petta saanud ja järjekordne skeem. On ka olemas väga okeid firmad, mis pakuvadki solid tooteid. Nagu siin eelpool mainitud, on ka Oriflame, Tupperware, Avon võrk- ehk otseturundusvõrk. Need tooted on ju okeid ja inimesed ostavad neid.
    Tüüpilise püramiidskeemi kontseptsioon seisneb selles, et tuleb värvata inimesi, kes omakorda värbavad jälle inimesi ja siis teenitakse raha ülemistele tippudele. Otsest toodet nagu polegi või on mingi huinjaa jälle välja mõeldud nagu see mona vie mahl. Mingi aeg need toimivadki, kuni inimesed enam ei liitu siis läheb perse jälle ja tehakse uus püramiid...

    Miks mulle see kohvi teema meeldib on, et siin on hea toode mida inimestele pakkuda ja ma usun sellesse. Ma ei suudakski inimestele, eriti sõpradele mingit paska tutvustada ega müüa. Ma mõistan hästi mis on püramiid, selle kohta võib ka püramiid öelda, kui tahate. Keegi tõi ka varasemates postitustes selle Maxima näite...aga terve elu ongi ju püramiid. Igalpool teenitakse oma suurtele ülemustele pappi, ole kasvõi mingisugune lihtlabane hooldustehnik või mäki teenindaja.

    Kohviäri prioriteediks ongi klientuuri suurendamine/laiendamine, inimestele kohvi müüa ja seda pakkuda, mitte inimesi ärisse kutsuda.
    Pealegi on vähesed firmad mis kuuluvad Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooni. See kohvideela kuulub sinna, lisaks Oriflame, Avon ja nüüd lõpuks aastate pingutusega sai Amway ka liikmeks.

    Keegi mulle kiiret ja suurt raha pole kähku selle äriga seoses välja pakkunud. Mina võrdleks seda võrkturundust natukene pokkeriga. Miks? Tulemused tulevad pikema perspektiivi peale, paljud tulevadki ärisse, et kiirelt ratsa rikkaks saada ja pappi hakkab kohe sitaks peale pritsima, aga mis tegelikkus on, et nad feilivad ja kaotavad motivatsiooni ning loobuvad. Pokkeriga on sama, paljud tulevad suures õhinas rikkust taga otsima, aga kuna puuduvad teadmised, oskused ja kogemused, kaotatakse kogu oma raha ja öeldakse, et see on õnnemäng. Täpselt nagu pokkeriga, tuleb ka äris ennast pidevalt koolitada, materjale lugeda, selle asjaga pidevalt tegeleda ning aega pühendada ja keskenduda pikema perspektiivi tulemustele. Kohe, kiirelt ja palju ei tule elust kuidagi, kui just lotoga ei võida.
    Võrgu äriga ongi nii, et kui sa midagi ei tee siis ei tule ka raha. Sinna peab sitaks aega pühendama ja asja tegema siis hakkavad ka tulemused tulema.

    Ma poleks elu sees arvanud, et minust saaks müügimees. Aga kuna mu head sõbrad on ka seal siis saan nendega nagunii koos aega veeta ja koos äri ajada.
    Mu tavatöö juures inimesed pidevalt halavad, et palk on väike ja hinnad on kallid ja elu on kallis, aga mitte keegi ei tee selleks midagi, et nende elu parem oleks, isegi tööl nad lebotavad. Seega proovisingi midagi muud oma tavatöö kõrvalt. Minule lihtsalt uus väljakutse, kas saan sellise asjaga üldse hakkama ja kui normaalselt juba taskuraha hakkan teenima siis see on igati positiivne. Tuleb lihtsalt ise järjepidav olla.
    Suuri ja erilisi tulemusi pole ma veel saavutanud, kuna lihtsalt pole jõudnud töö ja koolituste kõrvalt sellesse nii palju aega pühendada. Aga siiamaani olen väga rahul, just enesearengu koha pealt ja kindlasti ka uute ja vahvate tutvuste pärast. Kui äri perse läheb siis vähemalt tutvused ja kogemused jäävad alles. See on see, mida keegi sult ära võtta ei saa.
    Ärge liigitage lihtsalt kõike ühte patta ja vaadake asju ka teise nurga alt, sest üldiselt inimesed puhtalt oma ignorantsusest panevad sama teema lihtsalt ühe kella külge ja ütlevad see on halb ja kole.

    Loodan, et keegi mind nüüd risti ei löö. Avaldasin lihtsalt oma arvamust, miks ma seda teen. Cheers. :- )

  7. #107
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    oitarvi, mis kohvi? See mingi Rootsi/taani vms masin, mis nende patjadega toimib?

    Kui jah, siis mul sugulane tegeleb sellega. Räägiti standard püramiidskeemi juttu sellel nö. "tutvustamisel", et oh boss sõidab Audi A7-ga, €10K kuus pole mingi näitaja, et mõned teevad peale 3 kuud €2K jms sitt. Ei ole ju normaalne.

    Kuidas minu arust ok oleks - ütle reaalne number, enamus teenib €50 kuus heal juhul ja sellest 50%+ ostab iseendale. Toode võib-olla ok, aga LOL @ parem kui mitmetuhandelised espressomasinad.

    Tupperware nt väga ok toode imo, aga miks seda ei müüda poes? Ma ei oska öelda kas poes on võrreldavaid tooteid, pole eriline koduosakonna külastaja, aga kui pole siis pane need kulud otsa hinnale mis poes müügiga tekivad või tee kasvõi online pood vms ja kui tahad tasuta reklaami inimeste kaudu siis müü nende kaudu, aga maksa oma müügimeestele lihtsalt palka või rumalatele maainimestele ütle, et reaalselt sa hakkad €10, heal juhul €50 kuus teenima, take it or leave it. Parim inimene vb tõesti teenib €2K kuus, aga meie kõigi aja keskmine €25 kuus vms. Mul mitu sugulast kes Tupperwaret aastaid müüvad, ei usu, et keegi üle €50 kuus teenib.

  8. #108

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Codecci, see ei tööta nii. Inimesed otsivad magic pilli, mis kohe toimiks. Mitte keegi ei taha kuulda, et ta peab 3 aastat kõvasti vaeva nägema ja alles siis võib-olla hakkab midagi tagasi tootma. Sellise turundusega oleks profit mitmeid kordi väiksem, kui ta praegu on.

    Seda "kohvideelat" raske pole müüa? Eeldan, et hinnad mingi €600+?! Samas mingi aeg osteti edukalt neid €2k tolmuimejaid ka, mis see 600€ kohvideela siis ära pole.

  9. #109

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Äkki keegi foorumist soovib osta ? :D

  10. #110
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Codecci, see ei tööta nii. Inimesed otsivad magic pilli, mis kohe toimiks. Mitte keegi ei taha kuulda, et ta peab 3 aastat kõvasti vaeva nägema ja alles siis võib-olla hakkab midagi tagasi tootma. Sellise turundusega oleks profit mitmeid kordi väiksem, kui ta praegu on.

    Seda "kohvideelat" raske pole müüa? Eeldan, et hinnad mingi €600+?! Samas mingi aeg osteti edukalt neid €2k tolmuimejaid ka, mis see 600€ kohvideela siis ära pole.
    Jup BuildUp, olen nõus, aga tahaks teada kuidas oitarvi meelest see võrkturundus ei olegi nii paha, kuidas ta suudab öelda, et tegemist on eetilise asjaga, mitte borderline scämmiga.

    Masin maksab mingi €100-200 kõige odavam.

  11. #111
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    15€ kuus järelmaksuga võib ükskõik mida ükskõik mis hinna eest maha müüa.

  12. #112
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Codecci, kohvi on Rombouts & Malongo, aga masinate turustaja on jah Rootsi börsiettevõte. See sama padjakese süsteemiga. Minumeelest on igati okei kohvi, toode on hea ja kvaliteetne. Inimesed ongi nõus kvaliteedi eest maksma, kui see neile meeldib. Ja pole mitmetuhandelised masinad, täiesti konkureerivad hinnad poes pakutavate toodetega. Poes lihtsalt sa ei saa maitsta kohvi ja ise proovida masinat. Pead lihtsalt välimuse järgi ostma.

    Aga minule ei lubatud ulme summasid, liitusingi ainult hea sõbra pärast, kes kauem on olnud, kuna ma usaldan teda ja ta on siiamaani igati rahul ja me saame koos seda teemat ajada. Tal on algne investeering tagasi teenitud, nüüd on ainult lihtsalt edasi vaja minna.
    Tahtsin öelda, et ma olen ka koos sõbraga teinud mõnele paremale tuttavale äriesitlusi, kellega tahaksin koostööd teha. Need on tavalised kõige paremad sõbrad olnud. Suvalisi lambi inimesi pole ärisse kutsunud. Suurtest summadest äriesitlustel pole kunagi maininud. Mainime, võib juhtuda nii, et esimesed pool aastat võib teenida null või mõnisada eurot ainult. Ja et pole mõtet üldse liituda, kui aega pole selle asjaga tegeleda ning unarusse jääks. Aga kel on aega ja huvi ning kes ise areneda tahab ning võibolla ka kunagi juba raha saada siis räägime hea meelega asjast.

  13. #113

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tupperwaret ei müüda sellepärast poes, et keegi ei ostaks seda kui piimakann maksab 20 euri ja kõrval mingi noname 2 euri. Mis sellest, et Tupperware on parem jne.. Sellist kirvest plastmassi saabki müüa ainult pestud ajudega müügimeeste abil.

    See müügis olev maja peaks kuuluma vähemalt juttude põhjal Eesti Tupperware maaletoojale. Seega arva ise, mis selle piimakannu omahind on.

    http://www.kv.ee/kaunis-villakomplek...51708837724321

  14. #114

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    no offence, aga peab ikka inimesel huvi olema ,et sõpradele-tuttavatele mingit kohvi pähe määrida. täielik kilplase äri. pärast kraabid oma sendid kokku ja oled sõpradest ilma.

    rääkimata sellest, et äriliselt on püramiidturundus keelatud, võiks inimene aru saada, et see hetk kui jutt/võimalus jõuab temani - on juba liiga hilja. No money for you.

  15. #115
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust

    Tupperware nt väga ok toode imo, aga miks seda ei müüda poes? Ma ei oska öelda kas poes on võrreldavaid tooteid, pole eriline koduosakonna külastaja, aga kui pole siis pane need kulud otsa hinnale mis poes müügiga tekivad või tee kasvõi online pood vms ja kui tahad tasuta reklaami inimeste kaudu siis müü nende kaudu, aga maksa oma müügimeestele lihtsalt palka või rumalatele maainimestele ütle, et reaalselt sa hakkad €10, heal juhul €50 kuus teenima, take it or leave it. Parim inimene vb tõesti teenib €2K kuus, aga meie kõigi aja keskmine €25 kuus vms. Mul mitu sugulast kes Tupperwaret aastaid müüvad, ei usu, et keegi üle €50 kuus teenib.

    Teenib ikka. Mul nt vanaema aastaid tagasi tegeles sellega ja kuu lõikes pani ikka mitu k eeki tasku imo + mõned ta tuttavad veel rohkem. Tooted on tõesti nutsid, aga rämedalt kallid ka ja sellepärast see online poena ilmselt ei toimigi. Neid müüakse ju nii, et tehakse mingi teaparty kellegi kodus, kus rahvas kutsutakse kokku ja siis see müüja a.la küpsetab seal miskit ja näitab seda stuffi praktikas.

  16. #116

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Oitarvi, mida täpsemalt sa mõtled sõna "arenema" all võrkturunduses?

  17. #117
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jup BuildUp, olen nõus, aga tahaks teada kuidas oitarvi meelest see võrkturundus ei olegi nii paha, kuidas ta suudab öelda, et tegemist on eetilise asjaga, mitte borderline scämmiga.

    Masin maksab mingi €100-200 kõige odavam.
    Ma ei väidagi, et võrkturundus nüüd kõige parem on ja igati õiglane ja ilus. Lihtsalt ta on üks turunduse vorme, mis mulle natukene huvi pakkus. Lihtsalt tahtsin öelda, et ei pea kõike scämmiks tembeldama. Üldiselt inimesed lihtsalt oma teadmatusest liigitavad asjad ära, kuigi nad ise ka ei tea täpselt mis miski on. Ma olin ise ka üks suurimaid skeptikuid, aga kui ise asjasse rohkem süübisin ja uurisin siis hakkasin asja teises valguses ka nägema.

  18. #118
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    no offence, aga peab ikka inimesel huvi olema ,et sõpradele-tuttavatele mingit kohvi pähe määrida. täielik kilplase äri. pärast kraabid oma sendid kokku ja oled sõpradest ilma.

    rääkimata sellest, et äriliselt on püramiidturundus keelatud, võiks inimene aru saada, et see hetk kui jutt/võimalus jõuab temani - on juba liiga hilja. No money for you.
    Siiamaani on kõik sõbrad positiivselt suhtunud ja kõik on hea elamusega ära läinud, kes kohvi proovimas on käinud, isegi need kes skeptiliselt alguses tulnud on ja juba mainivad, et mis püramiidis sa sees oled. Juba see annab innustust, et sõbrad jäävad rahule ja näevad ka et asi on täitsa okei. Igaljuhul see kohviäri, kus mina olen, kuulub Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooni, mis tähendab, et nad võivad Eestis tegutseda ja on seadusega kooskõlas. Tegutsemisluba on olemas. Ja kulla kodanik, saad täiesti valesti aru, pähe võid määrida inimestele mingeid ime ravimeid ja tablette või mahlasid, aga kohvi juuakse nagunii iga hommik, toode õigustab juba iseenesest ennast ära, sest inimesed tarbivad kohvi ja sa ei peagi midagi sellest rääkima. Kui inimestele meeldib siis nad ostavad. Seepärast mulle meeldibki seda teha, kuna ma ei pea mingit pähemääramisega tegelema.

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Oitarvi, mida täpsemalt sa mõtled sõna "arenema" all võrkturunduses?
    Enda seisukohalt just suhtlustasandilt. Suhtled väga palju erinevate inimestega ja teed kohtumisi. Tunnen, et oskan palju paremini rääkida inimestega ning avatum olla. Koolitused on head. Ärilise poole pealt õpib päris palju, kasvõi edasiseks tulevikuks, kui plaan midagi muud tegema hakata.

  19. #119

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Siiamaani on kõik sõbrad positiivselt suhtunud ja kõik on hea elamusega ära läinud, kes kohvi proovimas on käinud, isegi need kes skeptiliselt alguses tulnud on ja juba mainivad, et mis püramiidis sa sees oled. Juba see annab innustust, et sõbrad jäävad rahule ja näevad ka et asi on täitsa okei. Igaljuhul see kohviäri, kus mina olen, kuulub Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooni, mis tähendab, et nad võivad Eestis tegutseda ja on seadusega kooskõlas. Tegutsemisluba on olemas. Ja kulla kodanik, saad täiesti valesti aru, pähe võid määrida inimestele mingeid ime ravimeid ja tablette või mahlasid, aga kohvi juuakse nagunii iga hommik, toode õigustab juba iseenesest ennast ära, sest inimesed tarbivad kohvi ja sa ei peagi midagi sellest rääkima. Kui inimestele meeldib siis nad ostavad. Seepärast mulle meeldibki seda teha, kuna ma ei pea mingit pähemääramisega tegelema.
    võibolla tõesti. Kui ise rahul ja sõbrad/tuttavad ka, siis kõik hästi. vabandused kiire pealehüppamise pärast.

  20. #120
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    võibolla tõesti. Kui ise rahul ja sõbrad/tuttavad ka, siis kõik hästi. vabandused kiire pealehüppamise pärast.
    Pole hullu. Tahtsingi lihtsalt rääkida teise nurga alt võrkturundusest, et mis mina arvan, kuna siin kõik enamvähem tembeldasid kõike püramiidiks ja scämmiks. Päris nii ei ole, aga saan aru miks selline arvamus on inimestel, kuna niipalju nn sitatootjaid on turul siis see paraku nii juba on.
    See on igaljuhul minu arvamus ja kõik ei peagi nõustuma sellega. Aga inimesed, uurige teinekord mõnda asja põhjalikumalt ennem, kui hakkate midagi maha tegema. :- )

Lehekülg 6, kokku 12 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES