Codecci, kohvi on Rombouts & Malongo, aga masinate turustaja on jah Rootsi börsiettevõte. See sama padjakese süsteemiga. Minumeelest on igati okei kohvi, toode on hea ja kvaliteetne. Inimesed ongi nõus kvaliteedi eest maksma, kui see neile meeldib. Ja pole mitmetuhandelised masinad, täiesti konkureerivad hinnad poes pakutavate toodetega. Poes lihtsalt sa ei saa maitsta kohvi ja ise proovida masinat. Pead lihtsalt välimuse järgi ostma.

Aga minule ei lubatud ulme summasid, liitusingi ainult hea sõbra pärast, kes kauem on olnud, kuna ma usaldan teda ja ta on siiamaani igati rahul ja me saame koos seda teemat ajada. Tal on algne investeering tagasi teenitud, nüüd on ainult lihtsalt edasi vaja minna.
Tahtsin öelda, et ma olen ka koos sõbraga teinud mõnele paremale tuttavale äriesitlusi, kellega tahaksin koostööd teha. Need on tavalised kõige paremad sõbrad olnud. Suvalisi lambi inimesi pole ärisse kutsunud. Suurtest summadest äriesitlustel pole kunagi maininud. Mainime, võib juhtuda nii, et esimesed pool aastat võib teenida null või mõnisada eurot ainult. Ja et pole mõtet üldse liituda, kui aega pole selle asjaga tegeleda ning unarusse jääks. Aga kel on aega ja huvi ning kes ise areneda tahab ning võibolla ka kunagi juba raha saada siis räägime hea meelega asjast.