Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 9 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 175
  1. #101

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    vahemärkuse korras mainiks ära et STT-d on liiga reg infested ja top notch ROI-d on poole madalamad kui 18manides seega ei soovita spetsialiseeruda

  2. #102
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    489

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    6max don

    ütleme, et kahel mängijal on stack 2000-2500, ülejäänud neljal,s.h minul on ca 800-1200 nööpi. blindid 50/100 v 75/150. vastas on dongid. minuni folditud(mängijad sb-l,bb-l omavad ca 1000 stacki) ma buttonil, kas sealt tuleks iga ässaga all in panna? kui ei, siis mis ässast alates?

  3. #103
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Ak küll openshoveda ei saa, kui on oht, et calli ei saa.

  4. #104

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Ak küll openshoveda ei saa, kui on oht, et calli ei saa.
    shoveme sealt igat ässa. AK täpselt samamoodi, sest rexid hammustavad su kohe läbi kui reisima lähed.

  5. #105
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Mul ka analoogne küsimus. Mul btn 20BB stakk, BB 10bb, sb 17bb anted mängus

    Mul oli btn ak. Kas btn on parem shove v 2xraise?
    Lihtsalt olen vaadanud et paljud prod teevad 2x...

    mul juhtus nii, et bb callis flop oli xxTja olin pasasees

  6. #106
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    donk rexid?, jutt oli mingitest donkidest, ma ei tea täpselt mida selle all mõeldi. Ja open limp oleks palju asisem. Kui shoveme ja tõenäosus, et folditakse on suur . saame me ainult pluss 225 nuppu, st sellisel juhul me peaksime olema kindlad, et meil on võimalik leida olukord enne blindi tõusu ja enne big blindi ülesõitmist, kus me oleme vähemalt 50 50 seisus. 4 käe pärast oleksime me juba bb ja 5 käsi me kas samas seisus või blind juba tõusnud ja meid veelrohkem söönud. Ma ei näe mõtet AK kätt raisata. Ma oma arvamuse ehitasin üles variandi põhjal, kus bb 150 ja me 800-1000 stäkil.

    Asi on selles, et pokkeris ei ole mittemidagi üldist. Muutujaid on nii palju - see on ka põhjus, miks ma eriti foorumis küsimuste(käte/näidete) peale vastata ei taha, sest info on puudulik.

  7. #107
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    shoveme sealt igat ässa. AK täpselt samamoodi, sest rexid hammustavad su kohe läbi kui reisima lähed.
    nu rexide vastu võib ju ka leveldada raise-call liiniga

  8. #108
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    nu rexide vastu võib ju ka leveldada raise-call liiniga
    Nii arvan ka mina. 6maxis tahaks nii kehva blindi ja stäki suhtega(ca 8) rohkem valuet saada kui 1.5BB premiumitega. Paremat momenti ei pruugi enam tulla.

  9. #109

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    mis jama siin käib?
    ma pole done mänginud aga:
    6-7bb stack on ship any A.
    ja AK-ga shipid nagu any A. 2bb tõstel AK-ga pole mõtet, kuna keegi ei tule 5-6bb stackiga sinuga nagunii floppi mängima+tundub liialt tugev.
    225 nuppu on ca 25% stackilisa.
    open limp 6bb-ga@btn - seda jama on raske kommenteerida.

    raise-calliga võib leveldada kui 15+bb, mitte 6!!!!!!

  10. #110
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    AI kurja. Praegu minu paha - jutt on DON`ist mitte regular 6maxist. Vajaminev mängustiil on hoopis erinev.
    Aga siiski mu jutt oli üles ehitatud selle peale, et küsimuse tõstataja rääkis mingitest donkidest mitte rexidest. Ja selles et meil tegu selliste härrastega, kes suure tõenäousega foldivad. Don`is on sellisel 1.5bb stäkilisal suurem väärtus kui regularis.

  11. #111
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    tee video oma super mängust palun

  12. #112
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    6maxis 6bb tahad sa, et iga su top premium käsi saaks mingitki actionit .Paremaid olukordi enam ei tule .

  13. #113
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    :D

  14. #114
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Nalja kui palju mängijatel, kes arvatavasti tabeli järgi lasevad, ja kellele ei lähe korda kelle vastu nad mängivad. Võibolla oleks ka hea mõte shortiks langedes inducimise unustada ja teha asi endale lihtsaks - shovema tuimalt.


    Minu seisukoht:
    Pokkeris on meeletult muutujaid, mida rohkem me neid arvesse suudame võtta. seda paremini on meil võimalik adjustida Me ei tohiks mängida üksnes oma käte järgi, vaid peaksime suutma arvesse võtta võimalikult palju faktoreid. Ja ka on hea, kui suudame mõelda ette mitu tsenaariumit . N 6max regularis standard olukorras on AK 6bb openshove.

    Kuid antud olukordades ma ei open shoveks, eeldame, et on tegu donkidega, kelle kohta on mul read, mitte rexidega - samuti nagu küsimuse tõstataja ütles :
    1) sb ja bb ei ole võimelised mind panema(oma learningcurve -mille ma olen suutnud tuvastada, mu eelneva mängu tõttu ) limbates õige range peale ja sellest tulenevalt võivad juba preflop ise otsa keevitada kuni shoveni välja või siis flopist pushida õhuga kui me chekiksime ette tabades või kui lükkaksime ise nuppe missides (halvima tsenaariumi puhul saame calli käelt mis on flopist ees aga suure tõenäosusega on meil veel oute)
    2) 1 variandis kirjeldatule lisaks on veel blind tõusmas - 6bb stäkk pluss1,5 bb muutuks ca5.6 bb - st meie openshove range peaks endiselt olema ülilai(stäkilisal effekt nõrk(ei hakka lahti kirjutama)). Järgmisel jaotusel oleksime me third to act(3mängijat seljataga);2/4;1/5 siin on juba puhas õnn ja loto mis käed meile tulevad enne blindi ja kas nendega saame stäki üles või langeme välja . Sestap leiangi, et AK`ga oleks antud tsenaariumi puhul induucida pot size.
    jne

    Tegemist on siiski spetsiifilise olukorraga aga nagu ma kirjutasin eelnevalt- kogu mäng peabki olema üles ehitatud võimalikult paljude muutujate arvesse võtmisele. Multitabledes ei ole võimalik nii palju infot saada, st mu jutt käib üksnes 1 table at time kohta.
    Kindlasti mõni luges mu eelnevast jutust välja, et ma alati limpan short stäkiga premiumeid buttonilt aga las olla. Ma ei järgi juba ammu rangeid reegleid, kuidas mingit kätt mängida mingi stäkiga, vaid aastate jooksul on tulnud vilumus võtta arvesse suur hulk faktoreid, st Adjustimine käib pidevalt . Lihtsalt on teatud stäkiga, blindidega, vastaste stäkidega, mänguformaadis omad eesmärgid, mida proovin saavutada, ntx QQ,KK,AA,AK tüüpi kätega ultrashort stäkina saada võimalikult palju vastase nuppe sisse. Ja, et need nupud sisse saada tuleb teha kõike olenevalt sellest, milline vastane meil on ja mida vastane praegu mõtleb.

    Meil kõigil on oma skill, ja parim mängija minu hinnangul on üksnes see, kes suudab vastaseid koos mängustruktuuriga exploitida, mitte see, kes tarku õpetussõnu proovib järgida. AdjusterExploiter kombo on parim mängustiil.

  15. #115
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Puhas kuld.

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    ( Click to show/hide )


    nüüd hakkan mina ka juba su seda megahüpersuper biiting videot ootama. tundub et sa biidid ika väga korralikult. lol at AdjusterExploiter kombo
    Viimati muudetud udikaz poolt : 04.07.12 at 17:54 Põhjus: spoiler

  17. #117

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    strateegia teemades võiks küll sellise ködi eest banni saada ausaltöeldes. bently vid ja graafik seniks arutle stratti offtopicus.

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    strateegia teemades võiks küll sellise ködi eest banni saada ausaltöeldes. bently vid ja graafik seniks arutle stratti offtopicus.

  19. #119
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    ( Click to show/hide )

    Fckin made my day, bring on more retards!

  20. #120

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Võtan kindlasti bentley soovitusi kuulda ja omalt poolt lisaks, et turniiri alguses premimumite limpimine iga positsioon on ka väga tõhus. Võimalus on saada suur pot juba PF, kui sinu limbile jätkavad ka teised ning otsustab näiteks button või blindid isoda ja kindlasti kohe ei tohiks selles olukorras nüüd 3bettida, sest siis võivad foldida ka teised limperid ning pot ei pruugi enam postflop nii suur olla.

Lehekülg 6, kokku 9 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES