Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 9 EsimeneEsimene ... 56789 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 175
  1. #121
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Openlimping 6bb @Btn ftw!

  2. #122

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    BentleyM, kas sa live ka käid mängimas?

  3. #123
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    PokerStars No-Limit Hold'em, 16.5 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO (t5323)
    Button (t4065)
    SB (t6418)
    BB (t6931)
    Hero (UTG) (t10896)
    UTG+1 (t12242)
    MP1 (t24583)
    MP2 (t7966)
    MP3 (t14519)

    Hero's M: 7.12

    Preflop: Hero is UTG with Q, Q
    Hero bets t1200, UTG+1 raises to t2100, MP1 raises to t24513 (All-In), 6 folds, Hero calls t9626 (All-In), UTG+1 calls t10072 (All-In)

    Flop: (t36700) 9, 5, K (3 players, 3 all-in)

    Turn: (t36700) 4 (3 players, 3 all-in)

    River: (t36700) J (3 players, 3 all-in)

    Total pot: t36700

    Results below:
    ( Click to show/hide )


    Kas keegi siin kaalub ka qq foldi?mis range peale panete vastase käed?

  4. #124
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    no UTG1 3bet tundub päris tugev sellise stackiga, aga mp1 isoleerimine annab ilusa võimaluse stackimiseks. Ja üleüldse m7-ga mutte foldida tundub liiga utoopiline. imo cooler

  5. #125
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    BentleyM, kas sa live ka käid mängimas?
    Jah.


    Selle QQ käe kohta ütleks, et vastavalt readidele, UTG3bet jätab mulle mulje AA KK`st ja MP1 4bet shove teeb vähetõenäoliseks, et ta meist ees. Praegu puuusalt tulistades ja ilma piisava taustainfota ma paneks maha kuigi üksnes M ratio kohaselt oleks õige nupud sisse panna, kuid ma võtan ka teisi faktoreid arvesse.,vastaste stäkid on sellised, mis lubaksid meil seda teha, Kuna peale blindide ülesõitmist jääb meile kätte ca8,4kilo nuppe, kuna lauas on nii palju shorte(s`t pannakse nuppe igaenamvähem käega) siis ei ole arvatavasti mingitprobleemi leida moment, kus saada nupud sisse olukorras kus me oleme ees või reaalselt müntame. Ideaalne oleks, kui me saaks nupud sisse omasuuruse või endast suurema vastu, ehk stäki ca 16k peale(laua seisu arvestades ok) või siis shorti vastu vähemalt 12k`le. Muidugi miski ei garanteeri, et järgmine moment meie käsi pidama jääb(vb saab meist endast ultrashort või oleme busted, aga Kindlasti on see parem strateegiline lähenemine, kui ülisuure tõenäosusega minna endast parema käe(UTQ1) ja juba nuppe pannud MP1 vastu. Muidugi ei ole maailm nii ideaalne ja ei pruugi tulla enne uue ringi lõppu head momenti . Aga worth to try! Muidugi ma ise ei mänginud selles lauas, lihtsalt praegune info paneb ranged nii paika. Tähenärijast inisejatele ja ettekujutajatele ütlen kohe ära, Ma ei openlimbi alati buttonilt premiume ja ei foldi 3beti,4beti peale QQ kergekäeliselt. Lihtsalt praeguses olukorras on see põhjendatud.

  6. #126

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    BM, kus sa lives mängid?
    ma sooviksin sinuga kohtuda ja lähemalt arutada seda stateegiat mõnikord.

  7. #127
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    eks me näe seda üsna varsti, kuna sul ju video tegemine pooleli.
    Svenza ja Estpatrick - 2 kuulsamat videoseeriate tootjat jäävad häbisse for sure.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    BM, kus sa lives mängid?
    ma sooviksin sinuga kohtuda ja lähemalt arutada seda stateegiat mõnikord.
    jutu järgi tundub mustika olympsi regz

  9. #129

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    BM, kui Pargis mängid, siis äkki mainid enda nime?

  10. #130
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Kas keegi siin kaalub ka qq foldi?mis range peale panete vastase käed?
    Ma ei tea kerge on öelda, et mul on QQ, et wtf ma 17Bb siin midagi ei foldi ja cooler ja next
    Aga ebasoodsaks teevad asjaolud, et action toimub UTG-s ja ei näe vastastel ak- kätt.
    Krt tahtmine on turbo videosi vaadata kuidas turkasi võidetakse

  11. #131

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    üldiselt olen tähele pannud et kui 3 bet on alla 2x 2beti siis pole see premium pigem. aga vastavalt actionile jj võin maha visata veel aga qq never. QQ-ga on rohkem ak kombosi kui käsi mis meid biidivad nii et sõidame alati

  12. #132

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    kas keegi peale minu on veel täheldanud, et riveril polariseeritud panus, kui on täpne käsitsi kirjutatud summa(a la 1000,3000 vms), siis on see tugevalt blufi poole kaldu?
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 05.07.12 at 21:59

  13. #133

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kas keegi peale minu on veel täheldanud, et riveril polariseeritud panus, kui on täpne käsitsi kirjutatud summa(a la 1000,3000 vms), siis on see tugevalt blufi poole kaldu?
    Eips. Ma kirjutan enamasti igal tänaval oma panuse käsiti, v.a turna alguses kus siis paned lihtsalt standart 3xbb raise .

  14. #134
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    ma ei julgeks küll bentleyd pekki saata, ju tal oma stiil, mis funkab, siis why not nii mängida...

  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    ma ei julgeks küll bentleyd pekki saata, ju tal oma stiil, mis funkab, siis why not nii mängida...
    ...
    ( Click to show/hide )

  16. #136

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Eips. Ma kirjutan enamasti igal tänaval oma panuse käsiti, v.a turna alguses kus siis paned lihtsalt standart 3xbb raise .
    said valesti aru vist.
    ma ei väitnud, et iga käsitsi kirjutatud panud on pigem bluff, vaid....
    riveril polariseeritud panus, kui on täpne käsitsi kirjutatud summa(a la 1000,3000 vms)

    rõhk sõnadel - river, polariseeritud, täpne.

  17. #137
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    vsiu, hc parkis enamasti.


    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ...
    Herr, kas sa ei oska/taha/suuda kellegi postitustest sisu välja lugeda s.h minuomadest, või milles asi - ma selgelt kirjutasin - viimasel ajal PS on koht kus ma mingit "pulli" teen, sellel puudub vähimgi seos sellega, kuidas ma enne PS`s mängisin ja praegu mujal mängin. Kui sa eeldad, et ma lendan strateegiateemadesse sisse n.ö algoritmidest mõjutatud jutuga siis mulle jääb arvamus, et sa mõelda oma peaga ei taha või endiselt usud, et online pokker on unexploitable ja, et mõnel mehel sõidab. Võta endale närimiseks fakt, et teistes võrgustikes ja Lives mängin nii nagu ÕIGEKS pean ja proovi endale ära seletada mistõttu see nii on....

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    vsiu, hc parkis enamasti.


    Herr, kas sa ei oska/taha/suuda kellegi postitustest sisu välja lugeda s.h minuomadest, või milles asi - ma selgelt kirjutasin - viimasel ajal PS on koht kus ma mingit "pulli" teen, sellel puudub vähimgi seos sellega, kuidas ma enne PS`s mängisin ja praegu mujal mängin. Kui sa eeldad, et ma lendan strateegiateemadesse sisse n.ö algoritmidest mõjutatud jutuga siis mulle jääb arvamus, et sa mõelda oma peaga ei taha või endiselt usud, et online pokker on unexploitable ja, et mõnel mehel sõidab. Võta endale närimiseks fakt, et teistes võrgustikes ja Lives mängin nii nagu ÕIGEKS pean ja proovi endale ära seletada mistõttu see nii on....
    ur fun guy. keep up the good work.kui inimene ise ei taha aru saada mida ta valesti teeb siis ei saa absull mitte keegi teda sundida. sa mõtled kõikides kätes way too much ja kui sellist teksti edasi lased siis varsti öeldakse sulle lihtsalt graphs or gtfo.

  19. #139
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    ohgod

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  20. #140
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: stt ja mtt sng mängijad

    utg+1 toodi alles lauda, MP2 on mängija kes tahab floppi näha, olgugi mis hinnaks.

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t150.00/t300.00 Blinds - 9 players

    MP2: t33627.00 112.09 BBs
    CO: t13108.00 43.69 BBs
    BTN: t27298.00 90.99 BBs
    Hero (SB): t5159.00 17.20 BBs
    BB: t12908.00 43.03 BBs
    UTG: t4022.00 13.41 BBs
    UTG+1: t8140.00 27.13 BBs
    UTG+2: t16203.00 54.01 BBs
    MP1: t11219.00 37.40 BBs

    Pre Flop: (t450) Hero is SB with 7 7
    UTG calls t300, UTG+1 raises to t900, 2 folds, MP2 calls t900, 2 folds, Hero fistpump shove ?
    Viimati muudetud wanapagan poolt : 13.07.12 at 15:22

Lehekülg 7, kokku 9 EsimeneEsimene ... 56789 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES