Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
Jah.


Selle QQ käe kohta ütleks, et vastavalt readidele, UTG3bet jätab mulle mulje AA KK`st ja MP1 4bet shove teeb vähetõenäoliseks, et ta meist ees. Praegu puuusalt tulistades ja ilma piisava taustainfota ma paneks maha kuigi üksnes M ratio kohaselt oleks õige nupud sisse panna, kuid ma võtan ka teisi faktoreid arvesse.,vastaste stäkid on sellised, mis lubaksid meil seda teha, Kuna peale blindide ülesõitmist jääb meile kätte ca8,4kilo nuppe, kuna lauas on nii palju shorte(s`t pannakse nuppe igaenamvähem käega) siis ei ole arvatavasti mingitprobleemi leida moment, kus saada nupud sisse olukorras kus me oleme ees või reaalselt müntame. Ideaalne oleks, kui me saaks nupud sisse omasuuruse või endast suurema vastu, ehk stäki ca 16k peale(laua seisu arvestades ok) või siis shorti vastu vähemalt 12k`le. Muidugi miski ei garanteeri, et järgmine moment meie käsi pidama jääb(vb saab meist endast ultrashort või oleme busted, aga Kindlasti on see parem strateegiline lähenemine, kui ülisuure tõenäosusega minna endast parema käe(UTQ1) ja juba nuppe pannud MP1 vastu. Muidugi ei ole maailm nii ideaalne ja ei pruugi tulla enne uue ringi lõppu head momenti . Aga worth to try! Muidugi ma ise ei mänginud selles lauas, lihtsalt praegune info paneb ranged nii paika. Tähenärijast inisejatele ja ettekujutajatele ütlen kohe ära, Ma ei openlimbi alati buttonilt premiume ja ei foldi 3beti,4beti peale QQ kergekäeliselt. Lihtsalt praeguses olukorras on see põhjendatud.

Kui sa QQ Seal foldid siis hilisemas faasis saad oma AA mööda m.ne ... i know algoritms.