Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 44 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 880
  1. #321
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Vaatan, et meie peaminister on täna päris hoos:
    Ansip: ACTA-vastased on seemneid söönud ja peaksid abi otsima!
    Ansip: riik aitab kodukulusid vähendada! Bensiini hind on madalam kui mujal!

    Sellisel positsioonil mees peaks ikka mõtlema, mida, kuidas ja kas üldse öelda.
    Sõtnik pommis teda korra Riigikogu infortunnis ka.
    Tahaks ikka täpselt teada seda käsuliini ja korraldusi tulevaste soojade kohtade kindlustamisega, et iga värdjas isegi ei ürita nii valetatada, et keegi ei readi ära.

  2. #322
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    E24s üle 400kommi juba ansipi teemas
    http://www.e24.ee/732312/ansip-acta-...malt-oige-asi/
    Soovitas ACTA vastastel fooliumist mütsid teha ja peitu minna.
    Ansipi ametiaja üks valusamaid möödalaskmisi

  3. #323
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Kas see acta võib teha ka lõpu torrentisaitidele? Pannakse saidi omanikud vastutama või pole see siiski võimalik ,kuna reaalselt nende serveris ei eksteeri ühtegi piraatlusfaili?

  4. #324
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Nende sait vastutab ikkagi, so yes.

    edit: torrenti saidid on arvatavasti esimesed, mis langevad.

    edit VOL2, ehk seni, kuni saab:
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud eddi poolt : 08.02.12 at 18:49

  5. #325
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kas see acta võib teha ka lõpu torrentisaitidele? Pannakse saidi omanikud vastutama või pole see siiski võimalik ,kuna reaalselt nende serveris ei eksteeri ühtegi piraatlusfaili?
    http://www.digi.ee/allikas/the-pirat...gis-2011-10-16

  6. #326
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    MTÜ Eesti Interneti Kogukond lõi sellise toreda lehekese nagu www.acta.ee, kus on täpselt kõik ära seletatud.

  7. #327
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kas see acta võib teha ka lõpu torrentisaitidele? Pannakse saidi omanikud vastutama või pole see siiski võimalik ,kuna reaalselt nende serveris ei eksteeri ühtegi piraatlusfaili?
    Näiteks, BTjunkie, üks suurimaid torrentisaite, mida ma aastaid kasutasin, pani mõned päevad tagasi poe kinni. http://btjunkie.org/goodbye.html?do=upload

  8. #328

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    irw rääkisin sõbraga arvuti kõrval ns juttu, olin just enne seda grindima hakanud ja suutsin mängida 1,7k kätt nii, et ühtegi jaotust meelde ei jäänud, üheski käes ei mõelnud, ma isegi ei pannud tähele, et pokkerit mängin, kuni sõber ära läks ja klikkisin lihtsalt jutu kõrvale nuppe. suutsin selle sessi isegi kasumisse ka saada(esimene rohelist värvi sessi paljude punaste seas), muidu see aasta mingi -1,8k$ne downswing seni.

  9. #329

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Vaatan, et meie peaminister on täna päris hoos:
    Ansip: ACTA-vastased on seemneid söönud ja peaksid abi otsima!
    Ansip: riik aitab kodukulusid vähendada! Bensiini hind on madalam kui mujal!

    Sellisel positsioonil mees peaks ikka mõtlema, mida, kuidas ja kas üldse öelda.
    Ansipi best b4 on ammu juba läbi. Kahju, et Reformi enamus pole sellest veel aru saanud.

  10. #330

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    kui mõni mode juhtub lugema, siis kas saaks lahti teha selle threadi?
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...416-M-raamatud

    Müüdud on sealt ainult osa raamatuid. Enamik veel alles.

  11. #331

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ansipi best b4 on ammu juba läbi. Kahju, et Reformi enamus pole sellest veel aru saanud.
    Miks?

  12. #332
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Ansip ise on õige mees õigel kohal, aga ma kujutan ette, et ta igapäeva töös näeb ja peab suhtlema nii paljude pealiskaudsete tüüpidega, kes lihtsalt bashivad suva teemadel ilma süvenemata, et ta lihtsalt on väsinud sellest ja tikub ise ka üsna pealiskaudsel ja arrogantsel viisil vastama... loodame et ta PRi nõunikud selle teema ette võtavad ja õpetavad talle pikka ja kannatlikku meelt pööbliga suhtlemiseks...

    kui rääkida RE 'parim enne' aegumisest, siis ma seda ei arva, saavad enamvähem hakkama, aegajalt ikka on jamasid või lühinägelikkust teatud probleemide puhul või ära ostetud ametnikke, aga hoolimata kõigest kahjuks enam ei ole neile konkurenti.
    KE'st ei hakka arutamagi, pole mõtet neid kui alternatiive lahata.
    IRL on lõhestunud, ei ole nad pikka aega suutnud oma valimislubadusi täita ega koalitsioonikõnelustel kavadesse sisse suruda, kaklevad nad omavahel kole palju ja pole neil ühtset ja selget suunda või eesmärki. Rääkimata viimase aja äraostetute skandaalidest, tikuvad vaikselt juba KE'ga sarnanema.
    SDE on koguaeg üks mullipoiste bänd olnud, pehmed ja nisanäpud, taaskord tikuvad pigem sotsiaalset ila ja abistamise pakette jms asju ajama, kust see raha võetakse või kuidas edendada arengut, selget nägemust ei ole. Nüüd on neil tore uus nägemus et lüüa KE'lt venelaste hääled üle, imho saab see rakse olema, ehk loodetud toetuse suurenemist ei tule ja igasugu imelike (ja/või äärmuslike) vene erakondadega liitumised toovad tahest tahtmata kaasa uute eesmärkide sättimised mis teenivad pigem siis vene erakondade ja vene rahvusest kodanike huvisid, mis minu kui pärismaalase jaoks on üsna vastuvõetamatud, ma ei hakka siin räkimagi taaskord kahest riigikeelest või ajaloo tõlgendamistest jms jamast. Mikser võiks pigem RE'sse kolida, ainult tänu temale ja veel paarile-kolmele põhitüübile see erakond püsti püsibki.
    Muud mudrud ja erakonnad mis ametlikult olemas, pole neist ühestki miskit jõudu või visiooni või tegijat, kõik ajavad mingit oma mulli ja asja.

    EDIT: kui keegi leiab siit foorumist üles tolmuahvi või muruntau posti, kus võrdles erinevaid erakondasid ja nende raha kasutamist, siis võiks lingi siis postitada, see oli krdi hea postitus:)

    EDIT2: ja voilaa leidsin ka delfist üsna sarnase arvamusartikli:) http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=63891963
    Viimati muudetud Rage poolt : 09.02.12 at 12:40

  13. #333

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Ma ei ole küll Reformierakonna pooldaja, ent leian, et Ansipi best b4 küll läbi ei ole. On end tõestanud tugeva isiksusena ja on suutnud skandaale vältida, tema liidripositsiooni erakonnas küll keegi ei ohusta hetkel. Aga see karismaatiline ACTA avaldus oli küll mulle üllatus. Saab olema huvitav näha noorte reaktsiooni, seni ju Reform noorte seas olnud äärmiselt populaarne.

    Postkommunistlikule riigile omapäraselt on parempoolsete erakondade positsioon Eestis ikka väga tugev. Isiklikult olen ka Mikseri poolehoidja, ent tema kolimine Reformi ei ole küll võimalik. Mikseri näol on olemas inimene, kes võiks lähikümnendil tugevndada sotsiaaldemokraatia positsiooni siin üüberliberalistlikus riigis.

  14. #334

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    RE-l on lootust siis ja ainult siis, kui kolmik (Ansip, Ligi ja Lang) kohe väga kõvasti hoogu maha võtavad. Arrogantne võib ju olla aga mitte oma valijate vastu. Ansipist oli eelpool juttu, siin on Ligi viimane pärl:

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=63892287

    Alati jäävad aga paadunud RE valijad ja neid on omajagu. Sellistel võib Ansip isiklikult näo täis sõimata ja nemad vaatavad teda ikka andunud kutsikapilguga. Selles osas on nad vägagi sarnased oma teisele poolele ehk KE-le.

  15. #335
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Elus esimest korda tunne, et kedagi ei tahaks valida. Seni igasuguseid tegelasi valinud, sõltuvalt KOV ja riigikogu valimiste eripärast (va RE ja KE), aga ei imesta, kui järgmistel valimistel tuleb rekordiliselt madal osalus. Mis RE puutub, siis hetkel küll kedagi nende jalgealust ei näe õõnestamas - st liiga head tulemused arvestades üleeuroopalist hetke-olukorda. Ise nii ülbeid vendi ei suuda valida siiski :).

  16. #336
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    keegi tartus mingeid väikseid jooke ei taha teha

  17. #337

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas Roomet Vaata postitust
    Miks?
    Ma tõesti ei taha enam sellesse teemasse süveneda, aga põhiliseks probleemiks on rahvast distantseerumine ja pooletoobised sõnavõtud ei tule ka kuidagi kasuks.

  18. #338
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Kas kellelgi Bluefirepokeri kehtiv subscription on olemas? Kui jah siis viska mulle PM, ehk saame kaubale

  19. #339
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    On keegi saket joonud? Kuidas ma seda täpselt 40 kraadi peale soojendadn? Oskab äkki keegi nõu anda?

  20. #340
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas kellelgi Bluefirepokeri kehtiv subscription on olemas? Kui jah siis viska mulle PM, ehk saame kaubale
    Vedas, et mul meelde tuli. Preagu just vaatasin, bluefirepoker konto pole aktiivne, tegin mingi aeg, aga ei saanud seda activation kirja emalilie. Läks meelest ära üldse see värk. Vaatan preagu pangakontot, 99 euri on maha võetud bluefirepokeri poolt kuigi midagi teha ei saa nende kontol , 7 päeva free trial on läbi saanud ja raha võtnud. On röövlid.
    Viimati muudetud 5gww poolt : 10.02.12 at 10:07

Lehekülg 17, kokku 44 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES