Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 162
  1. #41
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Huvitav jah, et pmst igas teemas nende updatemistega koguaeg üle lastakse.
    Ise olen staketud olnud (ja ma sitaks erinevates stake diilides olnud) siis ma ikka vbl vahel isegi liiga aktiivselt updatenud. Enamus diilid mul foorumi välised ka olnud ja enamus 2+2st aga siiski... msnis/skypes pole inimest näinud või w/e siis isegi emailinud ja PM-e saatnud kuidas läheb iga paari päeva tagant.
    Otherwise on mul endal lihtsalt douchebagi tunne peal ja ikkagi teine inimene investeerinud heatahtlikult.
    Pole Älli pihta otseselt, lihtsalt mõttetera in general.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 25.03.12 at 04:54

  2. #42
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Huvitav jah, et pmst igas teemas nende updatemistega koguaeg üle lastakse.
    Ise olen staketud olnud (ja ma sitaks erinevates stake diilides olnud) siis ma ikka vbl vahel isegi liiga aktiivselt updatenud. Enamus diilid mul foorumi välised ka olnud ja enamus 2+2st aga siiski... msnis/skypes pole inimest näinud või w/e siis isegi emailinud ja PM-e saatnud kuidas läheb iga paari päeva tagant.
    Otherwise on mul endal lihtsalt douchebagi tunne peal ja ikkagi teine inimene investeerinud heatahtlikult.
    Pole Älli pihta otseselt, lihtsalt mõttetera in general.

    Minujaoks ka täiesti hämmastav, kui ma oleks staketav siis ka koguaeg updateks jne. Kohusetunne peaks olema. Tundub, et inimesed on laisaks läinud ja liiga lihtsalt saavad staket.

  3. #43
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Mõtlesin ka juba eile kirjutada, et see stake andmine on liiga loose passive siin foorumis taas, vahepeal nagu hakkas asja saama ja läks rangemaks, et kindlad reeglid update ajad jne aga nüüd jälle mitmed probleemsed teemad.
    Eriti ei saa aru inimestest kellel on hea reputatsioon ja saavad stake suht kergelt ja eksivad nii lihtsa reegli vastu. Stake andja ju teab, et see pole 100% raha topelt tagasi diil ja variatsioon võib tabada millal iganes, et miks tulemusi varjata kui maby ongi sitt jooks ja oled 35 buy ini (ülejäänud reegeleid jälgides) auku tõmmanud (ei väida, et see on praegu teemas)

  4. #44
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Sellejaoks peaks olema lihtne punkt, et kui rikutakse mistahes reeglit saavad kõik rahad tagasi insta. Tavaliselt on ikka nii, et kui pole update see tähendab miinuses. See oleks väga hea võimalus kõigil kes stake andsid oma rahad tagasi saada ning lõpetada diil 0 :)

  5. #45

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Fakt on see et micro/low grinderite steikimisega mingit märkimisväärset raha ei teeni ning enamus steike on -EV. Mulle ei jõua üldse kohale miks inimesed oma aega/raha/närve kulutavad selle peale.
    Micro grinderid on põhjusega micro grinderid. Kindlasti on ka mõni erand, kellel on solid wr ja võib expectida suht variance freed pappi kuid üldises pildis on asi kurb. Steigi otsijad over-reppivad ennast tihti ja steikimise alal kogenematud inimesed võtavad napsti diili ära expectides positiivset returni. Kuid selle asemel saavad hoopis palju peavalu ja high variance BE hobuse endale :)
    Eks me elame, õpime.

    Cliffs: Ärge steikige micro grindereid.

    E: Kogu eelnev jutt pole mitte kuidagi seotud antud teema&steigiga vaid on minu mõtted & kogemused micro limit steikidest.

  6. #46
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    ärge kartke, küll ta vastab. PS, kõik Älli staked on lõppenud normaalse kasumiga.

  7. #47
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Jah, ei kahtlustagi ülelasku. Lihtsalt oleks tore, kui updeite teeb steigitav nii tihti nagu kokku lepitud.

  8. #48

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Olen siiani steikitava tegemistel vaikselt silma peal hoidnud ja teemasse aega ajalt kiiganud. Hetkel ei ole ta siia vastanud juba tükk aega ja OPR-i järgi mänginud ka ei ole peale 27.03, ootaks siiski tulemuste kajastamist ja steikijate teavitamist oma mõningase eemal oleku kohta. Kuigi ei ole väga keeruline OPR-i põhjal välja arvutada hetkelist miinust, siis 3 päeva sees seisu updatemine oli üks tingimus, mida ma kyll nii rangelt ei nõua aga ...

  9. #49

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Täpselt, natuke rohkem updatemist. GLGLGL

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Ok, mis toimub nüüd? Reeglites välja toodud, et 3 päeva tagant teeb steigitav update' ja nüüd pole juba 20 päeva ei kippu ega kõppu. Keegi teda msnis vm on näinud?

  11. #51

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    palusin eile ühel sõbral, kes teda irl teab, talle edasi öelda, et ta ASAP teada annaks endast.

  12. #52

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Tere, uuesti vabandust, et ei updatend, eelmine nädal ei avanud enne laup. isegi arvutit, roll on 1250, aga eile/täna tuli üle pikaaja üks ft ka ja usun et läheb asi nüüd korda.Selle updatimise kohapealt ka natuke, tundub et mul on mingi sick kiiks, et ei suuda seda teha ning ma arvan, et ainus võimalus seda korda saada on nii, et igapäeva pealt mil lähen ajast üle mil pidin updatema kaotan tulevasest kasumist 2%, et siis kui lähen 1 päeva üle, siis kasumijaotus on 52/48 stakejate kasuks jne.

  13. #53
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Tsitaat Algselt postitas Äll Vaata postitust
    ainus võimalus seda korda saada on nii, et igapäeva pealt mil lähen ajast üle mil pidin updatema kaotan tulevasest kasumist 2%, et siis kui lähen 1 päeva üle, siis kasumijaotus on 52/48 stakejate kasuks jne.
    Siis sa ei saagi ju ise midagi GL küll varsti mingi hitt tuleb kah!

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Mõte hea aga võta 1% maha ika. muidu pärast ei ole endal motti enam grindida kui updatemata unustad lihtsalt:)

  15. #55

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Parem lisa stake pikkusele 1 päev, 10 turnat või +100$

  16. #56

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Tundes ennast, siis see 2% värk aitab kõige paremini.Hitti kahjuks nende 3 päevaga ei tulnud, aga suht deep runne natuke tuli, loodan et suuremad käed peavad vastu ja hitin ka lõpuks.Roll on langenud 1100 peale kahjuks

  17. #57
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Mnjaa, tundub et kasumijaotus hakkab staketavate kasuks tiksuma...

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    jep, 52-48 on hetkeseisuga.

  19. #59
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Äll Äll:D:D
    glgl

  20. #60
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: MTTstake@stars vol 1128:D

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    jep, 52-48 on hetkeseisuga.
    Lõpptulemus on 104 v -4 :D

Lehekülg 3, kokku 9 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES