Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 65

Teema: Läptopi ost

  1. #1

    Läptopi ost

    Terv.
    kuna ise arvutitest suurt midagi ei jaga ja vana läbi omega, tahaks uue võtta.
    Hind võiks olla mingi 700-1200€, hea resolutsiooniga, ekraan võiks ka veits suurem olla, kiire jne.. ei oska eriti midagi kirjutada siia, igastahes soovitage midagi millega head kogemused jne, midagi pokkerimängijale!

  2. #2

    Re: Läptopi ost

    dell vostro 700 eur

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ost

    Dell jah, aga mitte vostro :D. Kui juba laeks paned 1200, siis tätte garantii sellele, et Precisioni ära ostnuna saad aru, milline on korralik läpakas. Kasvõi siit: http://www.laptopid.ee/vaata/485/Dell-PRECISION-M6500/

  4. #4

    Re: Läptopi ost

    tutikatest DELL, kui kasutatult oled nõus ostma siis kindlalt Lenovo.
    Mudel oleneb, et kas hakkad kaasas kandma või rohkem selline lauapealt voodi vedamine vaid.

  5. #5

    Re: Läptopi ost

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    tutikatest DELL, kui kasutatult oled nõus ostma siis kindlalt Lenovo.
    Mudel oleneb, et kas hakkad kaasas kandma või rohkem selline lauapealt voodi vedamine vaid.
    tuttikas võiks olla jh, rohkem ikka lauapeal seismiseks...

  6. #6
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ost

    osta desktop siis

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Läptopi ost

    Miks osta läpaks laua peal seismiseks sellest mina aru ei saa.

  8. #8
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Läptopi ost

    No ei ole ikka nii. "lauapeal seismise" all mõeldud ikka et enamus ajast kodus. Et ei ole palju liikumist sellega. Aga siiski et saaks vabalt mööda tuba ringi vedada, voodis grindida, diivani äärel jne. + alati võimalik kiirelt kaasa võtta kui minek kuskile.

    minujaoks nt nonsense osta 2012 lauaarvuti.

  9. #9

    Re: Läptopi ost

    2012 osta lauaarvuti, sest sellel saab juppe vahetada + lauaarvuti on tüki maad võimsam kui läppar. Nt läpaka videokaardid on palju noobisemad kui lauakal.

  10. #10
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Läptopi ost

    Mul korralik desktop PC pakkuda .

    CPU: Sandy Bridge i2500k
    Cooler: NZXT HAVIK 140
    Mälu: 8gb 4x2gb CORSAIR DDR3-1600 CL9 VENGEANCE
    Mobo: Gigabyte Z68-UD3-B3
    Hdd: Corsair F60gb SSD SataII
    HDD2: 1 TB Seagate Sata III
    VGA: 2 x GTX 560TI MSI Forzr II SLI
    PSU: Corsair TX 850w v2
    Korpus: Corsair 500R case


    ( Click to show/hide )

  11. #11
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ost

    selle sita 17" 1400x resoga delli raha eest saad palju parema desktopi + netbooki et "diivani 22repeal fagbookis istuda"

    17" 4kg 3 tunnise akuga "laptop" desktop replacementiks osta n2itab ebaintelligentsust
    Viimati muudetud q_q poolt : 22.02.12 at 22:00

  12. #12

    Re: Läptopi ost

    Vot olin ka mina mingi ajani lauaarvuti fänn...seda hetkeni kui esimese läpaka ostsin.

    Kui vend tahab arvutit grindimiseks, siis pole mingit videokaarti sinna vaja. Ja tänapäeva läpakad veavad ka enamus ajaviite mängud ära mida vahel toksida. (ei räägi siin hyper hea graafikaga mängudest)
    Läpakal saad ka juppe vahetada, aga mul endal suht weak läpakas praeguseid vaadates (2,4ghz dual core, 4gb ram, 128mb ati olematu videokaart) Ja gridimiseks, netis surfamiseks, msn, skype, filmide vaatamiseks ei näe põhjust paremaks. On olnud ka väga kõva lauaarvuti, aga enamus ressurssi sellest ära ei kasutanud, sest mänge mängida ei viitsinud.

    Ülejäänud plusspunktid tõi juba numnuts välja

  13. #13
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Läptopi ost

    kui ikkagi l2pakat tahad siis see fine

    a siis selle budgetiga v6ta kindlalt 15" ja full hd reso

    ja thinkpad v6i asus

  14. #14
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Läptopi ost

    Ma eeldaks ,et inimene kasutab kodus olles ikka lisa monitori grindimise jaoks, mitte ei vahi seda läpaka ekraani . Hetkel ~24" lcd monitoride hinnad nii madalad plus enamus uutematel läptopidel HDMI väljund olemas.

  15. #15

    Re: Läptopi ost

    Lauakas on lihtsalt odavam ja kui raha on, siis osta läpakas + monitor ja saad kaasas ka tassida ja kõik asjad aetud.

  16. #16
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Läptopi ost

    Kas läpakatele 2 monitori ka saab taha ühendada?

  17. #17
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: Läptopi ost


  18. #18
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ost

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    selle sita 17" 1400x resoga delli raha eest saad palju parema desktopi + netbooki et "diivani 22repeal fagbookis istuda"

    17" 4kg 3 tunnise akuga "laptop" desktop replacementiks osta n2itab ebaintelligentsust
    Aa ok. Ma sel juhul see ebaintelligentne :(. Endal töö tõttu vaja võimalikult suurt ekraani ka reisil või lihtsalt nö teise tuppa minnes (24ne monitor veel lisaks olemas). Sama nagu suure ekraaniga nutitelefonidki - väiksema ekraani peale liikumine võimatu.

  19. #19

    Re: Läptopi ost

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    No ei ole ikka nii. "lauapeal seismise" all mõeldud ikka et enamus ajast kodus. Et ei ole palju liikumist sellega. Aga siiski et saaks vabalt mööda tuba ringi vedada, voodis grindida, diivani äärel jne. + alati võimalik kiirelt kaasa võtta kui minek kuskile.

    minujaoks nt nonsense osta 2012 lauaarvuti.
    just, vabandust et valesti ennast väljendasin, meeldib just diivani peale vedeledest tv ja grind, pealegi lauaarvuti olemas aga see enamasti seisab niisama... head resolutsiooni sellepärast, et mul üks mingi sait kus kui lauad väiksemaks teed muutuvad seal kaardid suht loetamatuks(kuigi ma ei tea kui palju sellest resolutsioonist kasu ka siis on)

  20. #20
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Läptopi ost

    Tsitaat Algselt postitas jarlop Vaata postitust
    just, vabandust et valesti ennast väljendasin, meeldib just diivani peale vedeledest tv ja grind, pealegi lauaarvuti olemas aga see enamasti seisab niisama... head resolutsiooni sellepärast, et mul üks mingi sait kus kui lauad väiksemaks teed muutuvad seal kaardid suht loetamatuks(kuigi ma ei tea kui palju sellest resolutsioonist kasu ka siis on)
    Täpselt. Ma ei kujutaks enda elu lauaarvutiga ettegi. Üks asi on see, et tööl vaja suvalises kohas ka kellelegi ekraanilt midagi näidata, aga väga palju ka eraelus ringi liikumist + mitmeid päevi maal olemist rääkimata pikematest reisidest harvem. Lauaarvutit saaks kasutada, kui oleks poissmees, elaks ühetoalises korteris, veedaks 360 päeva aastas kodus.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES