Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 46 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 902
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 550

    Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    1-st

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    2nd

  3. #3
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    ahjaaa, märtss

  4. #4

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    lol, olin spetsiaalselt kella 6ni üleval täna, et ärkaks hilja ja oleks õhtul puhanud.
    Kell 9 otsustas kõrval paraadnast naaber hakata teed rajama meie korterisse, asetades mootorsaagi vaheldumisi iga 3 sekundi tagant vastu minu magamistoa seina ja siis selle kõrval olevasse spetsiaalselt kaasa toodud titaaniumtorusse, mis eales ei puruneks.

    lolõismägiments.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
    2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
    Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
    Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
    Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

    nozzu jutu jätkuks: Ma ei saa aru täpselt, mida sa sihid oma jutuga. Me ei ole vabad reaalses elus, kui peame 9-17 tööl olema ning võrdled seda kongis passimisega, kus nagu võiks vaba olla? Mis selle mõte on, mida sa proovid meile seletada? Et see mees peaks olema õnnelik, et sai 9 kuu "vaba" olla ??

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    See kui sa kodus diivanil istud on su vaba valik. Kui kellelegi öeldaks: "hey dere, why dont u take a seat over there for 9 months, we pay €3.5k/month to u" ja ta seda teeb on teine asi.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
    2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
    Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
    Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
    Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

    nozzu jutu jätkuks: Ma ei saa aru täpselt, mida sa sihid oma jutuga. Me ei ole vabad reaalses elus, kui peame 9-17 tööl olema ning võrdled seda kongis passimisega, kus nagu võiks vaba olla? Mis selle mõte on, mida sa proovid meile seletada? Et see mees peaks olema õnnelik, et sai 9 kuu "vaba" olla ??
    Just. Vabadus on tunnetuse küsimus. Mitte ainult reaalsed, betoonist valatud müürid, ei ole need, mis meie vabadust piiravad. Ja mitte ainult nende müüride puudumine ei tähenda vabadust.
    Ja õnnelik? Muidugi oleks ju suurepärane, kui mees suudaks ja oleks pärast seda üheksat kuud õnnelik. või oleks sinu arvates siis parem kui ta oleks raevunud ja depressioonis ja laseks ennast protesti märgiks sadams õhku.

  8. #8

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Way to go: "loll on ikka loll olla."
    "Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada. "

    Veits lasteiaiatasemel argumentatsioon: "Sa oled loll!"
    Millist argumentatsiooni sa ootasid nii lollile jutule (jah, kasutan uuesti sõna loll)?

    Lasteaiatasemel mõttekäik on võrrelda ebaõiglaselt võetud vabadust 8-17ni töökohaga, kuhu sind pole keegi sundinud minema.

    Pole mõtet hakata demagoogilist jura ajama teemal "kas 8 päevased tööpäevad sprotiliini taga ja peale seda teleka vaatamine on ikka vabadus". Teleka vaatamine on sinu enda vaba tahe, mitte kellegi poolt peale sunnitud tegevus. Kui sa ei suuda oma vaba aega ise konstruktiivselt ära kasutada siis saad päeva lõpuks ainult iseennast süüdistada, mitte sõpru ega naabrimeest.

    Samuti on üldjuhul võimalus valida endale töökoht või teha selleks eelnevad õiged valikud haridusteekonnal, et sa ei peaks lõpetama kusagil konveierliini taga.

    Kokkuvõttes pole mõtet võrrelda olukordi, mida sa suudad mõjutada ning olukordi, mille resultaat ei sõltu kuidagi sinu tegudest.

    Endale tundub natuke kurb, et osad inimesed ei saa sellistest elementaarsetest asjadest aru.

  9. #9

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
    2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
    Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
    Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
    Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.

    täitsaputsis

    kuidas saab üldse võrrelda vägisi üheksaks kuuks võetud vabadust ja argielu orjaks olemist.
    Viimati muudetud IamAllin poolt : 01.03.12 at 12:20 Põhjus: ük ssõna oli ainult

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Just. Vabadus on tunnetuse küsimus. Mitte ainult reaalsed, betoonist valatud müürid, ei ole need, mis meie vabadust piiravad. Ja mitte ainult nende müüride puudumine ei tähenda vabadust.
    Ja õnnelik? Muidugi oleks ju suurepärane, kui mees suudaks ja oleks pärast seda üheksat kuud õnnelik. või oleks sinu arvates siis parem kui ta oleks raevunud ja depressioonis ja laseks ennast protesti märgiks sadams õhku.
    Aga kas sa ei leia, et igal inimesel peaks olema ise võimalus valida oma vabadust? Inimene ei saa olla kuidagi vaba, kui ta on sundkorras kuhugi lukutaha pistetud ja ta peab terve aja mõtlema, mis nüüd juhtus, kuidas ma siit minema saan? Vabadus on minu arvates siiski see, kui sa vabatahtlikult jätad kõik ja kõnnid lihtsalt loodusesse. Selle parim näide oleks Into the Wild- Jon Krakauer.

    Antud asjas ei mõista ma iial vist sinu mõttekäiku, tundub nii ebaloogiline minu jaoks, aga inimesi on erinevaid.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Samuti on üldjuhul võimalus valida endale töökoht või teha selleks eelnevad õiged valikud haridusteekonnal, et sa ei peaks lõpetama kusagil konveierliini taga.
    Mees, mis maailmas sa elad?
    Mine räägi oma valikuvabaduse juttu kusagil Tallinna, Tartu või Pärnu getodes ja tõenäoliselt saad nuga.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    lol..kus Tartu geto on ?

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    lol..kus Tartu geto on ?
    Ma usun, et sa saad aru, et see pole oluline.

  14. #14

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Mees, mis maailmas sa elad?
    Mine räägi oma valikuvabaduse juttu kusagil Tallinna, Tartu või Pärnu getodes ja tõenäoliselt saad nuga.
    sa esitad valesi küsimusi. õige oleks küsida, et mis maailmas sina hoopis elad?

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Mina sain Nozzu jutust väga hästi aru. Kas lollid on need, kes ei saanud aru?

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Aga kas sa ei leia, et igal inimesel peaks olema ise võimalus valida oma vabadust? Inimene ei saa olla kuidagi vaba, kui ta on sundkorras kuhugi lukutaha pistetud ja ta peab terve aja mõtlema, mis nüüd juhtus, kuidas ma siit minema saan? Vabadus on minu arvates siiski see, kui sa vabatahtlikult jätad kõik ja kõnnid lihtsalt loodusesse. Selle parim näide oleks Into the Wild- Jon Krakauer.

    Antud asjas ei mõista ma iial vist sinu mõttekäiku, tundub nii ebaloogiline minu jaoks, aga inimesi on erinevaid.
    Aga isegi looduses ei tohi sa teha lõket üldjuhul kusagil mujal kui selleks ettenähtud platsidel. Sa ei tohi küttida loomi, kui sul selleks luba ei ole. Sa ei tohi maha võtta puid, kui sul selleks luba ei ole. Enamustes kohtades ei tohi sa telkida kui maa omanik pole sulle selleks luba andnud.

    Oled sa siis ikkagi vaba oma valikutes? Jah sa oled, kui sa lepid olukorraga ja ütled endale, et minu liikumise ja tegutsemie vabadus ulatub siit maalt sinnamaani ja neis piirides võin ma teha ja mõelda, mida ma iganes tahan - järelikult olen ma neis piirides vaba.
    Aga täpselt samamoodi võib inimene leppida ka piiridega mis jätavad talle 2X2 meetrit liikumisruumi ja olla neis piirides vaba. Ta võib seal teha ja mõelda mida iganes ta tahab ja tema käsutuses olevad vahendid (taldrik, WC pott ja nari) võimaldavad.

  17. #17
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Igaüks näeb asja eelkõige oma mätta otsast.

    Kui sa oled ikka müüja perre sündinud või vastupidi direktori peres sündinud.. siis ongi ju kasvatus, et ehk elu alus juba maast madalast täiesti erinev. Seega hiljem on ka üksteisest väga keeruline aru saada.

  18. #18

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    ma saan ka väga hästi aru mis ta mõtleb ning jah nii võib öelda, et enamus inimesi ei ole vabad, kuna peavad tööd tegema, et perel oleks leib laual jne.Samas nad teevad seda oma vabal valikul ikkagi, kuigi nad peavad seda tegema, et ära elada. Aga võrrelda seda 9 kuud vangis istumisega, kuhu sa oled saadetud süütult teadmisega, et sa võid seal veeta üle kahekümne aasta.(kui oled seal juba mitu kuud istunud võib see endale täiesti reaalne juba tunduda + kaotad naise ja lapse ning teadmine, et eesti riik on su litsalt neile ette visanud.) Ja siis rääkida, et 3.2k€ kuus pole see midagi on normaalne selle eest saada.

  19. #19

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Aga isegi looduses ei tohi sa teha lõket üldjuhul kusagil mujal kui selleks ettenähtud platsidel. Sa ei tohi küttida loomi, kui sul selleks luba ei ole. Sa ei tohi maha võtta puid, kui sul selleks luba ei ole. Enamustes kohtades ei tohi sa telkida kui maa omanik pole sulle selleks luba andnud.

    Oled sa siis ikkagi vaba oma valikutes? Jah sa oled, kui sa lepid olukorraga ja ütled endale, et minu liikumise ja tegutsemie vabadus ulatub siit maalt sinnamaani ja neis piirides võin ma teha ja mõelda, mida ma iganes tahan - järelikult olen ma neis piirides vaba.
    Aga täpselt samamoodi võib inimene leppida ka piiridega mis jätavad talle 2X2 meetrit liikumisruumi ja olla neis piirides vaba. Ta võib seal teha ja mõelda mida iganes ta tahab ja tema käsutuses olevad vahendid (taldrik, WC pott ja nari) võimaldavad.

    aga vabaduses(mõtlen mitte vangis olla) on sul võimalus hankida see luba, et jahitda, saada luba lõkke tegemiseks, panna telk mujal püsti, kuid vanglas olles ei ole sellisest vabadusest haisugi + ta oli seal ikkagi süütult. Ma saan aru, mida sa võrdled, aga see on täiesti mõttetu võrdlus. Selle mõttekäigu järgi ei olegi keegi vaba ning sinu jaoks pole siis vahet kas istud vanglas või vabaduses, kuna sa oled nõus harjuama sealse 2x2 vabadusega.

  20. #20

    Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!

    Nozzu jutu tõestuseks sobib ju seesama siinmainitud lugu 50a süütult vangis olnud mehest, kes ei tahtnud mingit raha ja oli õnnelik, et saab lastelastega koos olla.
    Viimati muudetud alaska poolt : 01.03.12 at 12:45

Lehekülg 1, kokku 46 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES